Atletico Madryt
35' Angel Correa 45' Lucas Hernandez 49' Antoine Griezmann 61' Angel Correa 69' Gabi
UD Las Palmas
50' Momo 57' Marko Livaja 89' Marko Livaja 90+3' Mateo Garcia
2:3 Zakończony
Koniec spotkania! Las Palmas wygrał 3:2, ale w pierwszym meczu 2:0 górowali piłkarze Atletico i to oni awansowali do ćwierćfinału.
Gol! Strzelił Mateo Garcia. Asystował mu Jonathan Viera.  Niebywałe! Las Palmas strzela trzeciego gola. Po centrze z prawego skrzydła świetnym półwolejem popisał się Mateo Garcia.
7
Sędzia doliczył 3 minuty.
1
Gol! Strzelił Marko Livaja. Asystował mu Mateo Garcia.  2:2! Ależ dziury w obronie Atletico! Garcia wystawił piłkę jak na tacy do Livaji, który nie miał problemów ze strzeleniem drugiego gola.
3
Fernando Torres na razie przegrywa wszystkie pojedynki jeden na jeden z rywalami.
3
Spokojna końcówka meczu, gra toczy się głównie w środku boiska.
2
Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Keidi Bare. Mamy debiut w zespole Atletico!
0
Marko Livaja zdecydował się na strzał z dystansu, jednak został zablokowany.
0
Ostatnia zmiana w Las Palmas. Schodzi: Momo. Wchodzi: Jonathan Viera.
1
Atletico oddało inicjatywę rywalom, którzy muszą jednak zdobyć aż 3 gole, aby awansować do ćwierćfinału.
0
Żółtą kartkę otrzymał Gabi.
1
0
Druga zmiana w Las Palmas. Schodzi: Michel Macedo. Wchodzi: Mauricio Lemos.
3
Gol! Strzelił Angel Correa. Asystował mu Koke.  Atletico znów na prowadzeniu! Koke wybił piłkę wolejem z własnej połowy i dość niespodziewanie zaliczył asystę. Correa przepchnął przy linii bocznej Garcię i ruszył do sytuacji sam na sam. Argentyńczyk strzelił między nogami golkipera.
2
Gol! Strzelił Marko Livaja.  Kapitalna akcja napastnika Las Palmas! Livaja minął dwóch rywali i z ostrego kąta strzelił celnie w długi róg bramkarza. Las Palmas znów potrzebuje dwóch bramek.
3
Momo strzelił z rzutu wolnego nad bramką Atletico.
1
Żółtą kartkę otrzymał Momo.
0
Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Nicolas Gaitan.  Bramka dla Atletico! Gaitan dograł z końcowej linii do środka pola karnego, gdzie do siatki trafił Griezmann! Atletico w dwumeczu prowadzi już 3:0.
0
Świetną akcję przeprowadził Angel Correa. Argentyńczyk huknął z narożnika pola karnego, ale udaną interwencją popisał się Raul Lizoain z Las Palmas.
1
Początek drugiej połowy!
0
Atletico. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Gabi.
0
Atletico w dwumeczu wciąż prowadzi 2:0, jednak Las Palmas w końcówce pierwszej połowy pokazał, że może groźnie zaatakować. Będzie jeszcze ciekawie na Vicente Calderon!
Sędzia doliczył minutę.
0
Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.
1
Angel Correa padł jak rażony piorunem na linii pola karnego Las Palmas, jednak sędzia nakazał dalszą grę.
1
Tana przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego, wpadł do środka i z dobrej pozycji uderzył nad bramką Atletico. Było groźnie!
0
Kolejna zła interwencja jednego z defensorów i do piłki na linii pola karnego dopadł Nicolas Gaitan, którego strzał po rykoszecie obronił golkiper gości.
0
Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.
0
W końcu zaiskrzyło pod bramką Atletico! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła na krótkim słupku groźnie główkował Marko Livaja, ale insytnktowną interwencją popisał się Miguel Angel Moya.
0
Pachnie golem dla Atletico. Gospodarzom brakuje jednak ostatniego skutecznego zagrania.
0
Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Hernan Santana. Wchodzi: Angel Montoro. Goście w końcu grają w pełnym składzie.
0
Las Palmas od 4 minut gra w osłabieniu, ponieważ Hernan złapał kontuzję i opuścił boisko.
0
Bardzo groźna okazja dla Atletico. Strzał Griezmanna z bliskiej odległości odbił jednak golkiper.
0
Saul Niguez uderzył zza pola karnego, jednak posłał piłkę wprost w dobrze ustawionego golkipera Las Palmas.
0
Fatalne zagranie Hernana, który wystawił piłkę na 28. metr do Koke. Pomocnik Atletico strzelił jednak wyraźnie obok bramki.
0
Las Palmas jeszcze ani razu nie znalazło się w okolicach pola karnego Atletico. Gospodarze stosują wysoki pressing i chcą szybko rozstrzygnąć losy tego dwumeczu.
0
Atletico ma przewagę, a to Las Palmas musi strzelić minimum 2 bramki. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.
0
Angel Correa minął już bramkarza Las Palmas, jednak wypuścił sobie zbyt mocno piłkę i nie zdołał oddać strzału.
0
Bardzo spokojny początek meczu. Na Vicente Calderon lekką przewagę mają gospodarze.
1
Pierwszy gwizdek arbitra!
Trener Diego Simeone wprowadził kilka zmian w podstawowej jedenastce. Od 1. minuty zagrają m.in. Lucas Hernandez, Nicolas Gaitan czy Angel Correa.
0
W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Atletico Madryt wygrało na wyjeździe z Las Palmas 2:0.