Paris Saint-Germain
27' Thiago Silva 72' Thiago Silva
FC Metz
42' Guido Milan
2:0 Zakończony
Koniec meczu.
Dwie minuty doliczone.
1
Indywidualna akcja di Marii, ale Argentyńczyk został już zablokowany w polu karnym.
0
PSG atakuje i kontroluje przebieg meczu. Goście nawet nie potrafią wyjść z własnej połowy.
0
PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Blaise Matuidi.
0
Cavani! Kolejne pudło Urugwajczyka - tym razem z pięciu metrów po dograniu di Marii.
0
Metz. Schodzi: Opa Nguette. Wchodzi: Youssef Maziz.
0
PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Thiago Motta.
0
Thomas Meunier odważnie włączył się do ofensywnej akcji, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.
0
Metz. Schodzi: Ivan Balliu. Wchodzi: Jonathan Rivierez.
0
Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Angel di Maria. 2:0! Kopia sytuacja z pierwszej połowy - z rzutu rożnego dośrodkował di Maria, a niepilnowany Silva z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki.
0
Ivan Balliu siedzi na murawie i możliwe, że będzie konieczna zmiana.
0
Powinno być 2:0! Kolejną wyśmienitą okazję zmarnował Cavani. Jego strzał z sześciu metrów obronił nogami bramkarz Metz.
0
PSG wyszło z kontrą, ale ta załamała się przy polu karnym Metz i przeistoczyła się w atak pozycyjny.
0
PSG. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.
0
Metz. Schodzi: Thibaut Vion. Wchodzi: Mevlut Erdinc.
0
Alphonse Areola pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.
0
Znów groźnie w polu karnym Metz. Cavani tym razem nie strzelał, a zagrał do di Marii, którego strzał wybił jeden z obrońców.
0
Znów kapitalną okazję miał Cavani. Otrzymał idealnie dośrodkowanie od di Marii, ale z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką.
0
Diallo oddał celny strzał głową, jednak zupełnie niegroźny dla bramkarza PSG.
0
Di Maria zagrał na lewą stronę pola karnego, gdzie płaski strzał oddał Ikone. Kolejna dobra interwencja bramkarza.
0
Początek drugiej połowy.
0
Przerwa.
Żółtą kartkę otrzymał Guido Milan.
0
Dobra, składna akcja PSG, ale Nkunku miał już ostry kąt i jego strzał wybił na korner bramkarz Metz.
0
Rabiot nieładnie sfaulowany w środku boiska, jednak sędzia nie użył nawet gwizdka.
0
Ikone wpadł w pole karne i zagrał na dziesiąty metr do Cavaniego, któremu zupełnie nie wyszedł strzał.
0
Kolejny korner dla PSG, ale tym razem goście poradzili sobie z dośrodkowaniem.
0
Gol! Strzelił Thiago Silva. 1:0 dla PSG! Silva urwał się defensywie rywali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i z pięciu metrów silnym strzałem głową zdobył bramkę.
0
Sprzed pola karnego uderzył Nkunku, ale piłka leciała po ziemi i to niemal w środek bramki.
0
Korner dla PSG, ale bramkarz gości był faulowany na piątym metrze.
1
Metz stara się oddalić grę od własnej połowy poprzez dłuższe utrzymanie przy piłce.
0
Powinno być 1:0 dla paryżan! Na wprost bramki był Cavani, ale świetnie nogami jego strzał obronił David Oberhause.
0
Spora przewaga PSG, piłka co chwilę ląduje w polu karnym Metz.
0
I następne podanie do Cavaniego - tym razem oddał strzał głową, lecz wyraźnie obok słupka.
0
Kolejne podanie w pole karne do Cavaniego, jednak napastnik PSG został przyblokowany.
1
Cavani szukał podaniem di Marię, ale zagrał mu zbyt mocno.
1
Dośrodkowanie Maxwella na piąty metr, gdzie niepewnie interweniował bramkarz. Po kornerze dla PSG nic nie wyniknęło.