Real Madryt
76' Cristiano Ronaldo 104' Cristiano Ronaldo 110' Cristiano Ronaldo 112' Marco Asensio
Bayern Monachium
5' Arturo Vidal 53' Robert Lewandowski 70' Xabi Alonso 75' Mats Hummels 77' Sergio Ramos 84' Arturo Vidal 101' Arjen Robben
4:2 Zakończony

Koniec meczu! Real w półfinale Ligi Mistrzów.

Real gra w "dziadka" na połowie Bayernu.

230
127
56
111
381

Po cetrze Robbena obok bramki Realu zagłówkował Hummels.

186
81
49
141
150

Robben wywalczył rzut wolny przed polem karnym Realu. Bayern ma szansę na zdobycie kontaktowej bramki. "Z gry" ma na to małe szanse.

150
63
26
30
65

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mateo Kovacić.

118
56
54
58
165

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Bayern na kolanach! Asensio z łatwością ograł Hummelsa i płaskim strzałem z 10 metrów pokonał Neuera.

443
247
106
266
1252

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Marcelo ruszył z piłką na połowie boiska, minął trzech rywali i w polu karnym Bayernu zagrał piłkę do Ronaldo, który z kilku metrów posłał futbolówkę do pustej bramki gości! To setny gol Ronaldo w Lidze Mistrzów!

534
248
102
340
1716

Bayern nie składa broni, ale nie potrafi realnie zagrozić gospodarzom. Teraz po dośrodkowaniu Thiago z rzutu rożnego żaden z Bawarczyków nie zdołał dojść do piłki w polu karnym Realu.

119

Casemiro znalał się w dobreh sytuacji przed polem karnym Realu, ale Neuer nie musiał interweniować po strzale Brazylijczyka.

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

Powtórki telewizyjne pokazały, że Portugalczyk był na ewidentnym spalonym. Bayern został skrzywdzony po raz drugi w tym spotkaniu.

127
74
54
102
853

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Sergio Ramos.

Ramos dośrodkował piłkę w pole karne Bayernu do Ronaldo, ten skleił futbolówkę na pierś i po chwili pokonał Neuera!

449
192
102
345
1699

Żółtą kartkę otrzymał Arjen Robben.

Holender został ukarany za krytykowanie decyzji sędziego.

60

Teraz Asensio uderzył płasko z 11 metrów w kierunku bliższego rogu bramki Bayernu, ale Neuer szybko zszedł do parteru i udanie interweniował.

337
107
35
37
64

Ronaldo huknął sprzed pola karnego, ale Neuer nie dał się zaskoczyć!

403
155
58
61
123

Asensio próbował uruchomić Ronaldo prostopadłym podaniem, ale zamiary Hiszpana odszyfrował Boateng i z dużą klasą przejął piłkę, która zmierzała wprost do Portugalczyka.

186
63
28
20
57

Real nabiera wiatru w żagle i przejmuje inicjatywę.

88
49
31
54
283

Bayern ruszył na Real i prowadzi grę. Dość zaskakujący przebieg pierwszych minut dogrywki.

525
154
45
40
68

Początek pierwszej połowy dogrywki. Od środka Mueller.

Ancelotti wykorzystał już limit zmian, a Zidane ma w zanadrzu jeszcze jedną roszadę.

148
52
70
40
53

Koniec drugiej połowy. Dogrywka!

Po centrze Kroosa piłka trafiła w polu karnym do Ramosa, ale ten zagłówkował obok bramki Neuera.

225
115
42
49
70

Modrić huknął z 18 metrów, ale Neuer nie musiał interweniować.

339
150
72
59
110

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

260
110
102
86
385

Bayern teraz gra na przetrwanie do końca drugiej połowy, Real z kolei nie ma zamiaru dopuszczać do dogrywki. To będą długie minuty dla gości.

1800

Neuer pewnie złapał piłkę po strzale Asensio z ostrego kąta.

570
182
57
59
107

Grający w przewadze jednego zawodnika Real poczuł krew i zamknął Bayern na jego połowie.

101
69
49
101
396

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arturo Vidal.

Chilijczyk został ukarany za faul na Asensio, choć wydaje się, że interweniował czysto.

205
121
122
266
1220

Vazquez! Po centrze Marcelo Hiszpan zamknął akcję na wysokości dalszego słupka bramki Neuera i uderzył nożyczami w boczną siatkę.

178
111
43
45
85

Bayern nie wypuszczał Realu z pola karnego, ale wysiłek kolegów zniweczył Costa, który z 18 metrów uderzył wysoko nad bramką Królewskich.

173
70
51
72
89

To wynik, który doprowadzi do dogrywki, ale Bayernu to nie satysfakcjonuje - Bawarczycy dążą do zdobycia trzeciej bramki!

644
211
47
34
63

Pewna interwencja Neuera po strzale Marcelo z 16 metrów.

455
160
48
45
61

Gol samobójczy! Sergio Ramos.

Co za wpadka kapitana Realu! Mueller zgrał piłkę do Lewandowskiego, którego od podania odciął Nacho, ale futbolówka trafiła pod nogi Ramosa, który nie zdążył zareagować i posłał ją do własnej bramki.

3014
1282
244
209
356

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Casemiro.

Casemiro przedarł się środkiem pola, nic nie zrobił sobie ze wślizgu Muellera i idealnym dośrodkowaniem obsłużył Ronaldo, który pokonał Neuera precyzyjną "główką.

503
242
140
568
2077

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Thomas Mueller.

195

Robben wrzucił piłkę w pole karne Realu do Lewandowskiego, który sprowadził futbolówkę na ziemię, ale po chwili odebrał mu ją Carvajal. Gospodarze momentalnie podwajają i potrajają Polaka.

47
40
29
50
138

Po stracie Lewandowskiego Real wyprowadził błyskawiczny kontratak, który strzałem chciał zakończyć Carvajal, ale jego uderzenie został zablokowane przez Alabę.

202
87
55
42
75

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

350
94
48
35
53

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

139

Gospodarze przejęli inicjatywę. Teraz to Real rozgrywa piłkę, a Bawarczycy za nią biegają.

66
38
26
77
188

Pierwszy od dawna atak Realu, ale po centrze Asensio piłka padła łupem Ronaldo.

124
66
48
64
180

Po zejściu Benzemy "9" w Realu będzie Ronaldo. Na razie jednak Królewscy są w głębokiej defensywie.

178
97
29
33
55

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

104
53
26
33
42

Nacho w ostatniej chwili odciął Lewandowskiego od podania Robbena. Napór Bayernu rośnie.

36

Teraz Ribery uderzył efektownie "nożycami", ale Navas pewnie złapał piłkę.

59

Real rzucił się do odrabiania strat. Marcelo przedarł się lewą stroną i dośrodkował ostro piłkę przed bramkę Bayernu, ale żaden z graczy gospodarzy nie zamknął akcji Brazylijczyka.

87
54
21
25
57

Ależ pudło Vidala! Robben wrzucił miękko za obrońców Realu do Chilijczyka, a ten uderzył prosto z powietrza, ale nad bramką Królewskich.

88
58
41
87
190

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

"Lewy" pokonał Navasa mocnym strzałem w środek bramki!

3560
1284
252
147
253

Rzut karny dla Bayernu po faulu Casemiro na Robbenie!

382
173
33
40
58

Marcelo wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Robbena! Holender podciął futbolówkę nad Navasem, ale golkipera Realu świetnie zaasekurował Barzylijczyk!

91
49
44
41
148

Pierwsze minuty po przerwie należą do Realu! Teraz po centrze z rzutu rożnego piłka trafiła przed pole karne do Isco, który uderzył z 16 metrów tuż obok słupka bramki Neuera.

56
30
20
38
70

Vidal staranował przed swoim polem karnym Casemiro, ale sędzia Kassai oszczędził Chilijczyka, nie pokazując mu drugiej żółtej kartki.

66

Koniec pierwszej połowy. Świetny mecz w Madrycie!

Trzecia próba Kroosa. Tym razem Niemiec wstrzelił się w światło bramki Bayernu, ale Neuer pewnie złapał piłkę.

150
75
35
36
46

Błyskawiczna kontra Realu! W jej końcowym fragmencie Marcelo zagrał w pole karne Bayernu do Ronaldo, który posłał piłkę nad bramką Neuera.

282
164
76
84
150

David Alaba uderzył z 30 metrów daleko od bramki Keylora Navasa.

177
92
63
105
158

Kolejna szansa Realu! Kroos znalazł się z piłką na 10. metrze od bramki Bayernu, ale jego uderzenie wślizgiem zablokował Hummels. Dzieje się w Madrycie!

177
85
72
65
144

Po dośrodkowaniu Thiago Vidal wygrał pojedynek powietrzny z Carvajalem, ale zagłówkował nad bramką Realu.

220
90
70
104
163

Teraz Ronaldo urwał się prawą stroną, wpadł w pole karne Bayernu i z ostrego kąta uderzył płasko na bramkę gości, ale Neuer udanie interweniował.

174
85
49
52
87

Kroos uderzył z 16 metrów tuż nad bramką Bayernu! Goście są w poważnych opałach i mają problem z przejęciem inicjatywy.

147
97
79
114
293

Mats Hummels nie czuje się dziś pewnie. W odstępie trzech minut popełnił trzy proste błędy przy wyprowadzeniu piłki.

91
58
44
97
236

Fatalny błąd Hummelsa, który w swoim polu karnym nabił piłką Benzemę. Na szczęście dla Niemca futbolówka odbiła się od Francuza w taki sposób, że wyszła za linię końcową, choć bardzo niedaleko słupka bramki Bayernu.

436

Boateng! Real kontynuował atak na połowie Bayernu i po centrze z prawego skrzydła Neuer "wypluł" piłkę, ta trafiła do Ramosa, którego strzał z 12 metrów na linii bramkowej zatrzymał Boateng!

385
139
74
65
113

Ramos upadł w polu karnym Bayernu, próbując dojść do dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki, ale sędzia Kassai nie wskazał na "wapno". Gramy dalej.

253
118
59
50
86

Real odparł szturm Bayernu i teraz utrzymuje piłkę daleko od swojej bramki. Mądra gra Królewskich.

144
75
53
72
246

Ależ interwecja Neuera! Carvajl uderzył mocno z 18 metrów, ale Niemiec zdołał zbić piłkę poza światło swojej bramki!

195
88
59
31
61

Pierwsza okazja Realu! Po centrze Marcelo piłka trafiła w polu karnym Bayernu do Benzemy, ale ten z 6 metró zagłówkował obok bramki Neuera.

195
155
77
74
151

Trwa oblężenie pola bramki Realu. Bayern rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym gospodarzy i Królewscy nie wiedzą, jak przerwać atak gości.

632
243
76
64
94

Bayern gra jak w Monachium i cierpliwie buduje atak pozycyjny. Real stawia na zrywy, szybkie ataki, które są kończone próbą strzału po kilku podaniach.

299
130
63
56
72

Zdaniem Zbigniew Boniek "Lewy" wcale nie jest zdrowy w stu procentach.

195
63
86
123
94

Franck Ribery efektownie wygrał pojedynek z Luką Modriciem, ale udany drybling poniósł Francuza i po chwili wpadł miedzy trzech rywali, by stracić piłkę.

118
66
52
78
147

Teraz Marcelo wbił piłkę w pole karne Bayernu, ale lecącą do Benzemy piłkę na rzut rożny wybił Boateng.

231
89
53
45
83

Arturo Vidal huknął sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką Realu.

150
61
63
98
134

Trzeba oddać Bayernowi, że z łatwością zdobywa teren. Goście wchodzą w pole karne Realu raz lewą, raz prawą stroną, ale brakuje im precyzji w kluczowych sytuacjach. Dzięki dobrej grze stoperów Navas nie musiał jeszcze interweniować na linii.

249
89
49
46
79

I już jesteśmy w drugim polu karnym, ale strzał Isco z narożnika "16" zablokował Alonso.

266
93
47
53
85

Real wrócił z dalekiej podróży! Alaba i Ribery ograli na lewym skrzydle Carvajala, po chwili Ribery wystawił piłkę jak na tacy Thiago, ale jego strzał z 6 metrów ofiarną interwencją zablokował Marcelo. Piłka trafiła jeszcze do Robbena, który z narożnika pola bramkowego uderzył w boczną siatkę.

111
62
52
86
146

Po centrze z prawej strony Lewandowski wzbił się w powietrze, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Realu. Polak był skwapliwie pilnowany przez Nacho i Ramosa.

142
67
54
94
170

Po strzale Cristiano Ronaldo piłka odbiła się od muru Bayernu.

339
173
60
78
98

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

Sędzia Kassai ukarał Vidala za faul na Isco. Chilijczyk nie zagra w kolejnym meczu Bayernu w Lidze Mistrzów.

136
66
64
112
277

Fatalna interwencja Vidala, który przed swoim polem karnym zaatakował wślizgiem Isco. Chilijczyk powalił Hiszpana na ziemię i Real ma rzut wolny z 18 metrów od bramki Neuera.