Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
06 maj 2017 15:30
90+5'

Z rzutu wolnego strzelał Kamil Dankowski. Piłka trafiła w mur, a chwilę później Dankowski wywalczył rzut rożny dla WKS-u.

4
2
3
2
2
90+3'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Do bramki Piasta około 30 metrów.

4
1
1
2
3
90+2'

Groźna kontra Piasta, po której strzelał Masłowski. Dobrze obronił Dominik Budzyński. Akcję wyprowadził Denis Gojko.

5
2
90'

Spotkanie potrwa pięć minut dłużej.

2
1
2
2
3
89'

Dobrze broni się Piast. Śląsk nie może sobie wypracować dobrej okazji.

3
86'
86'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Denis Gojko.

3
2
3
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

Śląsk Wrocław
1
3
81'

Piast skupia się już na defensywie i ogranicza do gry z kontry.

2
1
78'

Pomocy medycznej potrzebuje Kamil Biliński. Napastnik Śląska jest opatrywany poza boiskiem.

1
1
1
77'

Robert Pich wypracował sobie dobrą okazję, ale jego strzał z 16 metrów zablokował Hebert.

1
2
73'

Z rzutu wolnego z dystansu strzelał Adam Mójta. Bramkarz Śląska nie dał się zaskoczyć.

1
1
72'

Wrocławianie nie mają pomysłu na to, jak groźnie zaatakować drużynę Piasta.

2
2
4
2
69'

Piłkarze Piasta mają pod kontrolą to spotkanie. Przed chwilą strzał Murawskiego świetnie obronił bramkarz Śląska.

2
3
1
2
66'
65'

Kokoszka cały czas opatrywany jest na murawie. Zmieni go Augusto.

1
1
1
64'

Pomocy medycznej potrzebuje Adam Kokoszka. Potrzebna będzie zmiana.

1
1
1
62'

Świetnie w bramce spisał się Jakub Szmatuła, który obronił groźny strzał Kamila Bilińskiego.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Kokoszka.

2
1
2
58'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Piłkarz Piasta oddał perfekcyjny strzał z około 20 metrów z rzutu wolnego.

Piast Gliwice
20
10
3
4
12
53'

Szybka odpowiedź Piasta. Dobry strzał Łukasza Sekulskiego z kilkunastu metrów. Dominik Budzyński obronił to uderzenie.

1
1
53'

Ładna wrzutka Łukasza Madeja w pole karne. Piłkę złapał jednak bramkarz Piasta.

2
52'

Ciekawy początek drugiej połowy. Oba zespoły ruszyły do ataku.

51'

Ładny, techniczny strzał z 18 metrów oddał Sito Riera. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
49'

Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie niecelnie główkował Łukasz Sekulski.

1
48'

Ryota Morioka wypracował sobie dobrą sytuację, ale z 16 metrów oddał słaby strzał. Piłkę pewnie złapał Jakub Szmatuła.

1
1
46'

Ładny strzał z dystansu oddał Sasa Zivec. Uderzenie było jednak niecelne.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Ładny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Sasa Zivec.

1
1
1
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotr Celeban wybił piłkę.

1
2
1
1
44'

Kontra Piasta, po której gliwiczanie wywalczyli rzut rożny.

1
44'

Z rzutu wolnego w pole karne Piasta dośrodkował Robert Pich. Gliwiczanie wybili piłkę.

1
41'

Źle w pole karne Piasta dośrodkował Mateusz Lewandowski. Piłka wyszła poza boisko.

2
2
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ostoja Stjepanović.

2
1
1
1
38'

Gol! Strzelił Radosław Murawski. Asystował mu Łukasz Sekulski. Sekulski ładnie zgrał piłkę do Murawskiego. Ten oddał strzał z około 18 metrów, po którym piłka wpadła do bramki.

18
13
6
7
17
37'

Fatalny strzał z 16 metrów oddał Uros KorunDominik Budzyński nawet nie musiał interweniować.

1
2
35'

Podanie z głębi pola do wybiegającego Roberta Picha. Ten został jednak dobrze zablokowany przez Aleksandara Sedlara.

1
4
1
1
32'

Sporo niedokładności na boisku. Nie jest to porywające spotkanie.

1
1
1
1
30'

Faulowany w środku pola był Radosław Murawski. Chwilowa przerwa w grze.

1
29'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta. Po prostopadłym podaniu do piłki nie doszedł jednak Sekulski.

2
2
1
1
26'

Śmielej do ataku w ostatnich minutach ruszyła drużyna Śląska Wrocław.

6
4
1
2
1
24'

Kolejny strzał z dystansu na bramkę Piasta. Tym razem niecelnie uderzył Robert Pich.

3
2
1
1
21'

Sporo szczęścia miał Śląsk. Z kilkunastu metrów strzelał Gerard Badia, piłkę odbił Łukasz Sekulski, lecz świetnie obronił bramkarz Śląska.

4
1
19'

Z dystansu strzelał Kamil Dankowski. Uderzenie zostało zablokowane.

3
1
1
2
15'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Gra toczy się jednak na połowie Śląska.

2
1
1
2
12'

Gliwiczanie starają się rozgrywać piłkę. Groźne są akcje oskrzydlające Piasta.

1
1
3
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Śląska faulował jeden z zawodników gospodarzy. Piłka dla WKS-u.

4
7'

Ładna kontra Śląska. Po podaniu Bilińskiego z ostrego kąta strzelał Kamil Dankowski. Bardzo dobrze w bramce spisał się Jakub Szmatuła.

5
2
1
1
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Śląska piłkę wybił Adam Kokoszka.

6
2
1
1
6'

Piłkarze Piasta są częściej przy piłce. Gliwiczanie przed chwilą wywalczyli rzut rożny.

1
1
2
1
4
3'

W dobrej okazji znalazł się Łukasz Sekulski, lecz jego strzał z kilkunastu metrów zablokował Adam Kokoszka.

5
1
2
1
3
3'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku boiska.

2
1
1
1
1
14:49

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

5
3
5
1
14:49

W pierwszym sobotnim spotkaniu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice podejmie Śląsk Wrocław. Żarty się skończyły i oba zespoły muszą wygrać, aby przetrwać