6
7
11
90'

Drewniak minął dwóch zawodników, ale niepotrzebnie zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

10
8
2
5
2
87'

Uderzał Yannick Kakoko, Małecki złapał mocny strzał.

15
7
4
5
4
86'

Gdynianie wysokim pressingiem atakują łęcznian i ci mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

21
5
3
4
6
79'

9
77'

Kolejna dobra szansa przed Formellą, ale ten zamiast podawać uderzyć wprost w bramkarza.

10
3
4
1
10
76'

Siemaszko w polu karnym do Formelli, ale ten uderzył niecelnie.

3
2
1
6
10
73'

Coraz bardziej nerwowo w polu karnym Arki. Po wrzutce z rogu głową niecelnie uderzył Śpiączka.

8
6
7
6
6
72'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bonin.

9
3
1
3
9
71'

Niepewnie interweniował Steinbors, który odbił prostą do złapania piłkę.

3
1
1
2
5
69'

Siemaszko nadepnął Drewniaka i... został upomniany przez Bonina.

6
4
2
1
10
67'
ZMIANA
64'

Po raz pierwszy w meczu interweniował musiał Steinbors. Bramkarz wyłapał dogranie Sasina.

7
4
5
7
6
62'

Arka wciąga łęcznian na własną połowę i chce wyprowadzić kontrę, która zapewni im wygraną. Czy to jednak nie zbyt ryzykowna taktyka?

13
3
7
3
4
60'

Arka cofnęła się i pozwala gościom rozgrywać piłkę na swojej połowie.

5
3
8
3
9
58'

W dalszym ciągu piłkarze Górnika Łęczna nie pokazują tego, co w ostatnich meczach. Arka nie pozwala gościom rozwinąć skrzydeł.

20
9
3
4
7
55'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro.

17
7
7
8
11
53'

Niespodziewany strzał Szwocha, Małecki był źle ustawiony i odbił piłkę, a sprzed linii wybili ją obrońcy.

9
6
6
4
7
51'

Bonin wszedł z piłką w pole karne, ale do jego dogrania nikt nie doszedł.

3
3
4
5
10
49'

Arka stara się kontrolować przebieg gry. Górnik wciąż ma problemy z przeniesieniem ciężary gry pod bramkę gospodarzy.

10
5
3
2
8
46'

Gramy po przerwie.

12
8
2
3
4
45'

Doliczona została minuta.

9
4
3
3
2
44'
ZMIANA
42'

Urazu doznał Matei. Zawodnik na pewno już nie wróci na boisko.

6
6
5
16
4
42'

Górnik po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Arce. Wciąż więcej do powiedzenia mają gdynianie.

6
1
1
1
4
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Krzysztof Sobieraj. Arka w końcu doczekała się błędu obrony. Po strzale z dystansu Formelli piłka odbila się od Sobieraja, a Siemaszko wbił ją do siatki z pięciu metrów!

59
26
13
11
23
35'

Wciąż więcej z gry ma Arka, ale wciąż niewiele z tego wynika. Gospodarze uparcie starają się rozbić mur obronny łęcznian.

10
10
5
3
4
32'

Strzelał Szwoch, ale pomocnik źle trafił w piłkę i ta uderzona sprzed pola karnego poszybowała ponad bramką.

10
13
6
6
6
29'

Gabriel Matei ustnie upomniany przez arbitra po kolejnym ostrym zagraniu.

5
4
6
7
10
25'

Z dystansu uderzał Yannick Kakoko, piłka przeleciała daleko od bramki Górnika.

8
4
6
7
7
24'

Nie potrafi Górnik Łęczna zagrać "swojej" piłki. Goście mają problemy z rozmontowaniem defensywy Arki.

8
8
6
3
5
20'

Przewagę uzyskała Arka. Gospodarze prezentują się dużo lepiej niż w ostatnim meczu z Cracovią.

15
11
10
11
11
16'

Dariusz Formella sam na sam z bramkarzem, ale zamiast podawać uderzył z narożnika pola bramkowego. Małecki nogą odbił piłkę!

10
15
10
5
14
16'

Z pola karnego starał się uderzać Siemaszko, jego strzał został zablokowany.

6
3
5
5
7
12'

Wciąż bez sytuacji podbramkowych. Częściej przy piłce są goście, Arka stara się kontrować rywali.

9
5
6
4
4
8'

Łęcznianie starają się długo rozgrywać piłkę. Goście starają się znaleźć dziurę w obronie Arki.

6
4
5
2
4
5'

Poturbowany przez rywala został Bonin. Pomocnik ma stłuczone udo, ale może kontynuować grę.

7
7
5
18
8
3'

Siemaszko miał szansę znaleźć się w dobrej sytuacji, jednak nie ruszył z piłką i została mu ona odebrana przez obrońcę.

1
4
4
2
5
19:36

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

8
6
6
5
5
19:36

Ważny mecz odbędzie się w piątkowy wieczór w Gdyni. Zmierzą się poważnie zagrożone spadkiem z Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia i Górnik Łęczna. W tabeli zespoły dzieli tylko punkt.