3
3
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Marcjanik za faul na przeciwniku, który wybiegał na czystą pozycję.

27
20
5
7
8
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

3
4
1
5
4
88'

Dominik Furman mógł zamknąć spotkanie drugim golem, ale jego uderzenie z rzutu wolnego pozostawiało dużo do życzenia.

2
8
1
2
5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik.

9
3
2
3
1
84'
83'

Spowalniają grę przyjezdni. W tym przypadku Piotr Wlazło nie symulował i z powodu kontuzji opuścił boisko.

4
2
4
2
80'
80'
77'

Rafał Siemaszko przed fenomenalną szansą na wyrównanie, ale zabierał się jak żółw do pojedynku sam na sam z bramkarzem Mateuszem Kryczką i pozwolił na powrót defensora. Niebywałe.

9
5
3
2
4
76'

6015 kibiców na trybunach. Zdecydowana większość nie jest zadowolona z wyniku.

8
5
2
3
1
74'
72'

24 strzały w tym meczu. Rafał Siemaszko powinien przed momentem zdobyć gola po złej interwencji Mateusza Kryczki. Nie zorientował się dostatecznie szybko i został przyblokowany przez Przemysława Szymińskiego.

3
2
1
1
2
69'

Pavels Steinbors oberwał mocno w twarz i nie ma nawet kilku minut na dojście do siebie. Przed momentem bramkarz Arki Gdynia interweniował po uderzeniu Giorgiego Merebaszwiliego.

1
1
1
67'

Na dodatek Wisła Płock atakuje groźniej! Jose Kante sam na sam z bramkarzem, ale huknął prosto w twarz bramkarza Pavelsa Steinborsa.

6
3
1
1
5
66'

Nerwy na stadionie w Gdyni. Coraz mniej czasu ma miejscowa drużyna na odrobienie strat.

4
2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Szymiński.

6
4
3
3
4
62'

Krzysztof Sobieraj przed polem karnym przeciwnika i znalazł tam miejsce do płaskiego strzału. Zdążyli zablokować futbolówkę Nafciarze.

2
1
2
4
2
60'

Rafał Siemaszko upadł w polu karnym Wisły Płock. Większość osób na stadionie jest przekonana, że gospodarze powinni egzekwować rzut karny. Bartosz Frankowski jest innego zdania.

4
5
2
4
5
58'

Giorgi Merebaszwili leżał i leżał na boisku, a kiedy zorientował się, że ani gwizdka, ani przerwy w grze nie będzie, postanowił powstać na równe nogi.

3
5
2
4
5
56'

Szala może przechylić się w obie strony! Przed momentem Pavels Steinbors uratował Arkę Gdynia, a strzelał Damian Byrtek po dośrodkowaniu Dominika Furmana.

2
1
1
1
2
53'

Przemysław Szymiński wybił dośrodkowanie, a całe zamieszanie wyjaśnił szybki na prawej stronie bloku obronnego Cezary Stefańczyk.

2
2
1
2
1
50'

Po akcji Dominika Hofbauera składał się do uderzenia Rafał Siemaszko i w ostatnim momencie obrońca zdjął piłkę ze stopy bohatera finału Pucharu Polski.

3
3
1
2
1
48'

Arkadiusz Reca obiża sobie notę za występ! Jak mógł nie wykorzystać swojej sytuacji podbramkowej! Miał mnóstwo czasu w pojedynku jeden na jeden z Pavelsem Steinborsem i nie trafił do bramki.

2
4
1
1
5
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
3
2
2
1
Czy Arka Gdynia odrobi stratę gola w drugiej połowie?
5
2
3
3
5
45+1'

Piłka wybita z linii bramkowej po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu rożnego i strzale Piotra Wlazły. Niesamowita interwencja Miroslava Bożoka!

5
3
3
4
2
42'

Strzał z dystansu ponad bramką Wisły Płock. To mogła być ostatnia szansa Arkowców na wyrównanie zanim sędzia zaprosi ich na przerwę.

2
3
1
1
1
40'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Część kibiców Arki Gdynia zaczyna się irytować. Niby uderzeją gospodarze, ale czy w którejś sytuacji zestresował się Mateusz Kryczka? Wątpliwe.

3
5
1
1
3
37'

Strzelają piłkarze stosunkowo często, ale wiele prób nadaje się do zapomnienia. Powinni postawić na konkrety, zachować większą koncentrację.

2
4
1
1
1
35'

Krzysztof Sobieraj urządził sobie niepotrzebną zabawę na własnej połowie. Szczęśliwie zdążył trącić piłkę poza linię boczną, gdy nadbiegał ochoczo Jose Kante.

2
3
1
1
3
32'

Jose Kante nie miał zamiaru poszukać partnerów, a po krótkim dryblingu strzelił zza pola karnego. Rykoszet i Wisła Płock miała korner, po którym główkował Damian Byrtek.

3
1
1
1
1
30'

Pavels Steinbors po raz drugi! Po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzelił Jose Kante i musiał wykazać się refleksem bramkarz Arki Gdynia.

4
2
3
1
3
29'

Pavels Steinbors ustawił się idealnie na linii bramkowej i tym razem poradził sobie ze strzałem autora gola Arkadiusza Recy.

5
2
2
1
2
28'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Damian Byrtek z trudem wyekspediował piłkę na korner po ciętym dośrodkowaniu Marcina Warcholaka z lewego skrzydła.

2
1
26'

Arka Gdynia nie godzi się z obecnym wynikiem. Dariusz Formella strzelił niecelnie zza pola karnego. Wisła Płock oddała inicjatywę żółto-niebieskim.

4
1
1
1
4
25'

Dobra akcja Arki Gdynia i dopiero Mateusz Kryczka interweniował. Michał Marcjanik mierzył głową po wrzutce Yannika Kakoko z głębi pola.

2
2
1
1
4
22'

Arkadiusz Reca przymierzył perfekcyjnie zza pola karnego i Wisła Płock jest bliżej zwycięstwa w meczu beniaminków.

5
3
1
1
4
21'

Podania Arkowców na obrzeżach pola karnego Wisły Płock. Ostatecznie sędzia przerwał szarżę zespołu Leszka Ojrzyńskiego i gwizdnął zagranie ręką Rafała Siemaszki.

1
18'

Musi zaatakować Arka Gdynia, tymczasem drugi beniaminek studzi jej aktualną wściekłość i nie pozwala na odpowiedź.

2
1
2
3
16'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Asystował mu Jose Kante.

Po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu wolnego Wisła Płock nie oddała strzału w pierwszym tempie, ale wycofała piłkę przed pole karne. Był tam Arkadiusz Reca i huknął potężnie między nogami przeciwnika do siatki!

42
21
8
16
23
15'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Hofbauer.

9
7
2
2
6
13'

Arkadiusz Reca powinien wystawić piłkę osamotnionemu Giorgiego Merebaszwiliego, tymczasem biegł, biegł aż wpadł na przeciwnika.

3
3
2
3
5
12'

Mateusz Szwoch z rzutu wolnego prosto w rękawice bramkarza i Mateusz Kryczka uspokaja swoich partnerów z pola.

5
3
11'

Odgryza się drużyna znad morza i Przemysław Szymiński został sprowokowany do przewinienia na własnej połowie przez Rafała Siemaszkę.

4
2
2
8'

Giorgi Merebaszwili zdecydował się na solową akcję. Wszystko wyglądało efektownie w polu karnym Arki Gdynia, ale pomocnik padł na murawę przed strzałem po kontakcie z Marcinem Warcholakiem.

1
2
1
1
6'

Wisła Płock częściej na połowie przeciwnika. Dominik Furman szukał miejsca do strzału zza pola karnego, ale dobiegli tam gdynianie i nie pozwolili na wiele.

2
2
1
1
4'

Po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu wolnego Wisła Płock nie oddała strzału. Pomocnik jest w jedenastce pomimo urazu barku z poprzedniego spotkania.

2
2
1
1
1
3'

Zelżał atak Arki Gdynia i przyjezdni mogli wymienić kilkanaście podań na własnej połowie. Gospodarze przerwali ten atak faulem na Giorgim Merebaszwilim.

1
1
1
2'

Arka Gdynia w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach, natomiast przyjezdni z Płocka w czarnych strojach. Ruszają jedni i drudzy do pressingu.

4
1
17:17

Słoneczny dzień w Gdyni. Piłkarze gotują się już do wyjścia na boisko.

3
2
1
1
1
17:17

Wisła Płock zagrała poprzedni mecz z Cracovią. Po mocno bezbarwnych 90 minutach i dwóch błędach bramkarzy padł remis 1:1.