3
2
1
90'

Świetnie w bramce spisał się Krzysztof Pilarz, który obronił strzał z kilku metrów. Blisko było o gola dla Pogoni!

2
3
1
3
8
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gutkovskis.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4
5
1
3
2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Samuel Stefanik. Po dośrodkowaniu w pole karne z woleja ładny i precyzyjny strzał oddał Vladislavs Gutkovskis. 1:1!

18
10
1
3
15
85'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

Pogoń Szczecin
2
2
1
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Gyurcso.

3
2
1
1
5
82'
ZMIANA
79'

Pogoń stara się utrzymywać przy piłce i oddalać grę od własnego pola karnego.

2
1
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Adam Gyurcso. Po dośrodkowaniu Adama Gyurcso świetny strzał głową oddał Kort! Pogoń na prowadzeniu.

31
17
3
7
12
75'
ZMIANA
74'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ostatnich minutach śmielej ruszyła do ataku. Teraz groźnie robi się pod bramką Pogoni.

3
1
3
1
1
71'

Znów przerwa w grze. Na boisku leży Artem Putiwcew.

2
2
2
69'

Po błędzie Rudola z ostrego kąta strzelał David Guba. Słupek uchronił Pogoń przed stratą gola. Później świetną interwencją w defensywie popisał się Cornel Rapa.

3
3
3
67'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Krystian Peda. Wchodzi: Patrik Misak.

66'

Pogoń śmiało atakuje. Goście skupili się na defensywie i bronią dostępu do własnej bramki. Przed chwilą niecelnie strzelał Marcin Listkowski.

3
64'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Hubert Matynia. Wchodzi: Ricardo Nunes.

63'

Adam Gyurcso padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

1
5
60'

W dobrej sytuacji znalazł się Vladislavs Gutkovskis. Oddał strzał z 16 metrów, lecz piłkę złapał bramkarz Pogoni.

3
2
2
1
2
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dalibor Pleva.

2
1
57'

Vladislavs Gutkovskis zdecydował się na strzał z dystansu. Dobrze w bramce spisał się Adrian Henger.

1
2
2
53'

Dobrą okazję miał Adam Gyurcso. Jego strzał ofiarnie zablokował Artem Putiwcew.

3
1
2
52'

Ładne dośrodkowanie Dawida Korta. Piłkę pewnie złapał bramkarz gości.

2
2
1
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita. Z dystansu strzelał Dawid Kort, lecz uderzenie było niecelne.

4
1
1
1
1
49'

Ładna zespołowa akcja Pogoni. Drużyna ze Szczecina wywalczyła rzut rożny.

3
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

4
2
1
2
2
43'

Pogoń coraz groźniejsza. Przed chwilą niecelnie główkował Mateusz Matras.

5
1
1
42'

Tym razem Adam Gyurcso oddał ładny, zaskakujący strzał z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

5
1
3
1
41'

Z rzutu wolnego strzelał Adam Gyurcso. Piłka trafiła w mur.

2
1
1
3
1
40'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Przemysław Szarek. Wchodzi: Dalibor Pleva. Ta zmiana to prawdopodobnie też efekt kontuzji.

40'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Do bramki gości około 25 metrów.

2
1
1
1
40'
ZMIANA
38'

Jarosław Fojut na razie poza boiskiem.

2
2
36'

Przerwa w grze. Na boisku leży Jarosław Fojut.

1
1
1
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym gości doszło do sporego zamieszania. Ostatecznie zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zdołali wybić piłkę.

2
1
2
33'

Pogoń rozgrywa kolejną akcję. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

4
1
3
28'

Po błędach w defensywie gości najpierw z ostrego kąta uderzył Rafał Murawski. Ten strzał obronił bramkarz drużyny z Niecieczy. Dobitka Spasa Delewa była już niecelna.

4
2
1
2
27'

Nie jest to porywające spotkanie. Tempo meczu nie zachwyca.

2
2
2
1
24'

Na 15 metrze do piłki dopadł David Guba. Uderzenie było jednak niecelne.

1
1
1
1
21'

Adam Gyurcso ładnie dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę wybili jednak zawodnicy z Niecieczy.

3
1
18'

Tym razem fatalne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Piłka wyszła poza boisko.

3
2
17'

Krystian Peda dośrodkował w pole karne Pogoni. Piłkę wybił Jarosław Fojut.

5
1
1
15'

W odpowiedzi ładnie z dystansu przymierzył Spas DelewKrzysztof Pilarz nie dał się zaskoczyć.

5
14'

Z dystansu strzelał Samuel Stefanik. Uderzenie było jednak niecelne.

2
1
13'

Ładną akcję na skrzydle przeprowadził David Guba. Po dośrodkowaniu w pole karne zabrakło jednak strzału na bramkę Pogoni.

2
2
1
10'

W ostatnich minutach śmielej do ataku ruszyli zawodnicy Pogoni. Brakuje im jednak dokładności pod bramką przeciwnika.

5
1
1
2
3
7'

Po podaniu Listkowskiego z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Dawid Kort.

3
1
1
1
5'

Gra toczy się w środku boiska. Wyrównany początek meczu.

3
1
2'

Groźnie było teraz pod bramką gospodarzy. Strzały oddawane przez zawodników Bruk-Bet Termaliki Nieciecza były jednak blokowane.

1
1
2
2
2'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Adam Gyurcso. Bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

4
1
19:56

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).

2
1
19:56

Piłkarze Pogoni Szczecin i Bruk-Bet Termaliki Nieciecza dostali się do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. W niej dotychczas statystowali lub, jak mówią złośliwi, "wypoczywali".