Dośrodkowanie Marciniaka i chyba ostatni dzisiaj rzut rożny.

1
2
1
90+1'

Strzał Nalepy z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z obrońców Śląśka i ledwo dotoczyła się do bramki Pawełka.

1
2
90'

Piłkarze pograją jeszcze przez trzy minuty.

2
1
1
3
2
90'

Łabędzi śpiew Arki. Formella spróbował zaskoczyć Pawełka strzałem z 25 metra. Bezskutecznie.

3
2
2
3
2
88'

Popisowa akcja Zwolińskiego z Morioką. Japończyk wyszedł na czystą pozycję. Gdyby się nie pogubił, Steinbors byłby w tarapatach. Ogromnych tarapatach.

5
2
1
2
2
87'

Świeżi po wejściu na boisko Zwoliński powinien podwyższyć wynik. Napastnika obsłużył Engels, Zwolinski miał przed sobą tylko bramkarza, ale w ostatniej chwili zza jego pleców wyrósł obrońca Arki.

1
1
1
2
2
85'

Rajd Zarandii przez pół boiska. Do popisu z finału Pucharu Polski jednak baaaardzo daleko. Strzał dwa metry nad bramką Pawełka.

1
3
2
1
81'
80'

Kolejny bardzo pewny chwyt Pawełka. Zaczał słabo, od bramki, którą można zapisać na jego konto, ale z minuty na minutę prezentuje się lepiej.

8
2
2
3
2
79'

Morioka szuka swojej bramki. Zrobił sobie sporo miejsca do strzału i uderzył mocno, minimalnie obok słupka.

5
1
3
4
3
78'

Tym razem przyspieszył Nalepa. Prostopadła podanie do Formelli wyłapał jednak Pawełek.

3
4
1
1
2
77'

Kolegów próbuje jeszcze poderwać Marcus da Silva. Po rzucie wolnym sytuację wyjaśnił jednak Pawełek. Pewny chwyt bramkarza Śląska.

3
2
2
1
1
76'

Sołdecki mógł strzelić drugą bramkę dzisiaj. Przedryblował dwóch obrońców Śląska, ale na soczysty i przede wszystkim dokładny strzał brakło już sił.

4
3
2
2
2
74'
74'

Powinno być 5:1. Pich dostrzegł Bilińskiego, ale napastnik Śląska nieznacznie się pomylił i piłka spadła tuż za poprzeczką.

2
2
1
3
2
72'

Pich w ostatniej chwili uprzedzony przez Sołdeckiego i rzut rożny dla Śląska.

1
2
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Sobieraj. Stoper Arki ostro obszedł się z Bilińskim.

10
3
1
1
1
70'

10
70'

Kolejne świetne dogranie do Engelsa, ale Niemiec na spalonym.

2
1
1
3
4
68'

Nieudane dośrodkowanie Picha i Arka rusza z kontrą. Nic z niej nie wynikło, zagrożenie zgaszone w zarodku przez Madeja.

2
66'

Pilkarze Arki reklamują zagranie ręką któregoś z rywali. Sędzia każe jednak kontynuować akcję. Na dość finezyjne rozwiązanie zdecydował się Sołdecki, ale jego strzał przewrotką nie zagroził Pawełkowi.

5
6
4
2
2
66'

Faulowany Marcus da Silva. Okazja do dośrodkowania dla Nalepy.

2
2
2
3
5
64'

Kakoko spróbował szczęścia. I tyle można napisać o tym strzale. Pawełek tylko w roli obserwatora.

6
1
1
1
1
60'

Gol! Strzelił Mario Engels. Asystował mu Ryota Morioka.

Strata Zbozienia i znakomite podanie z głębi pola w wykonaniu Morioki. Engels popędził na bramkę i trafił do siatki po strzale w lewy róg bramki Steinborsa.

65
28
5
8
8
60'

Steinbors narobił sobie kłopotów. Próbował dryblować 5 metrów od własnej bramki. W ostatniej chwili uprzedził Bilińskiego.

1
2
2
1
3
58'

Od kilku minut większość akcji wygląda podobnie. Do 30-40 metra przy piłce, szukanie Siemaszki i strata.

1
1
2
56'

Sobieraj odciął Bilińskiego od dośrodkowania. Napastnik Śląska czaił się za jego plecami.

1
2
2
55'

Engels ładnie przyjął piłkę w polu karnym, starł się z obrońcą Arki, ale sędzia Paweł Gil nie dopatrzył się faulu.

2
1
1
4
52'

Jeżeli chodzi o rzuty wolne, to Dankowski trzyma formę. Kolejny strzał wprost w mur.

3
1
2
5
5
50'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Gdyby gdynianin nie przerwał akcji, Pich mógłby podwyższyć na 4:1. Wcześniej strata Sołdeckiego.

4
6
1
1
48'

Siemaszko będzie po meczu żałował tej sytuacji. Pawelec wybił dośrodkowanie na 10 metr, gdzie czekał napastnik Arki. Ten jednak skiksował i Pawełek od bramki.

1
5
4
4
4
47'

Śląsk może odetchnąć z ulgą. W zamieszaniu po rzucie rożnym do piłki doszedł Sobieraj. I pewnie trafiłby do siatki, gdyby na drodze piłki nie stanął jeden z obrońców gospodarzy.

2
3
1
2
46'

Arka ruszyła ostro do ataku. Zbozień zwiódł Augusto, ale dośrodkowanie wybite na rzut rożny.

1
2
46'

Startujemy z drugą połową.

1
46'
Czy Śląsk Wrocław utrzyma się w Lotto Ekstraklasie?
9
3
2
2
3
45'

Sędzia Paweł Gil dolicza jedną minutę.

5
2
3
44'

Groźna kontra Arki. Formella oddał strzał z narożnika pola karnego, niezbyt mocno, w środek bramki, a Pawełek i tak miał problemy. "Wypłuł" piłkę przed siebie, ale na szczęście dla Śląska asekurował go Pawelec.

4
2
2
3
4
41'

Gol! Strzelił Kamil Biliński.

30 metrów od własnej bramki w drybling wdał się Sobieraj, napastnik Śląska mocno go naciskał, zmusił do błędu, po czym pognał do przodu i pokonał Steinborsa. Świetne 10 minut Śląska!

72
39
9
5
12
41'

Plan spełzł na panewce. Austriak w mur.

6
5
2
2
5
40'

Arka będzie miała rzut wolny, 35 metrów od bramki Pawełka. Do strzału szykuje się Hofbauer.

3
5
1
1
1
39'

Arka próbuje się odgryźć. Odkąd straciła drugą bramkę, gra toczy się raczej na połowie Śląska.

5
2
2
1
4
35'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Ryota Morioka.

Co za odrodzenie Śląska. Morioka kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Picha, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Steinborsa.

77
41
9
9
23
33'

Gol! Strzelił Mariusz Pawelec.

Zamieszanie w polu karnym Arki. Morioka mógł wepchnąć piłkę z najbliższej odległości, nie trafił jednak czysto w piłkę, wkrótce dopadł do niej Pawelec i dopełnił formalności. Arka reklamowała zagranie ręką Morioki i chyba ma rację.

66
40
10
7
21
33'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. Śląsk będzie miał kolejną szansę z rzutu wolnego.

7
6
5
8
5
31'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Dankowski. Obrońca Śląska padł jak rażony piorun, ale sędzia uważał, że była to próba wymuszenia wolnego.

7
5
4
6
5
30'

Śląsk miał rzut wolny 25 metrów od bramki Steinborsa. Dankowski uderzył najgorzej jak mógł, w środek muru.

2
2
1
2
5
29'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Sołdecki.

12
4
3
3
6
27'

Akcję Marciniaka z Formellą zatrzymał Dankowski.

4
1
1
3
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Hofbauer. Austriak przeszkodził Śląskowi w rozpoczęciu kontry.

8
2
3
3
6
25'

Pierwsza składna akcja Śląska. Pick z Morioką "rozklepali obronę" Arki, Japończyk dojrzał Engelsa. Niemiec dogrywał do Bilińskiego, ale dośrodkowanie przecięte w porę przez gdynian.

3
2
1
1
1
23'

Zbozień zrobił wszystko dobrze do momentu dośrodkowania. Uciekł na skrzydle, ale jego wrzutka wylądowała za bramką Pawełka.

2
1
1
1
2
21'

Śląsk, oprócz strzału Augusto z dystansu, nie istnieje. Niemal każda akcja kończy się 30 metrów przed bramką Arki.

5
4
1
1
1
19'

Rzuty z autu dzisiaj przekleństwem Śląska. Kolejny raz pojedynek główkowy wygrał Sołdecki i zgrał do Siemaszki. Napastnik próbował strzału przewrotką, ale był na spalonym.

3
3
1
1
1
17'

Znowu zakotłowało się pod bramką Śląska. Arka będzie miałą rzut rożny.

4
5
1
1
2
15'

Gol! Strzelił Dawid Sołdecki.

Pozornie niegroźny wyrzut z autu na wysokości pola karnego, pojedynek główkowy wygrał Sołdecki i zaskoczył Pawełka.

39
16
7
11
27
14'

Minęło 14 minut, a gra toczy się głównie w środku boiska. Mnóstwo niedokładności i przypadkowych zagrań.

2
1
3
1
5
11'

Arka na razie bez groźnej sytuacji. Do dogodnych okazji nie można zaliczyć strzału Formelli zza pola karnego.

7
3
2
1
1
9'

Arka fatalnie rozwiązała akcję. Najpierw dośrodkowanie Marciniaka minęło wszystkich jego kolegów, a po chwili Kakoko faulował w środku pola.

3
4
1
1
2
7'

Koledzy szukają Siemaszki w polu karnym Śląska. Na razie napastnik Arki rzadko dochodzi do piłek.

7
6
2
1
3
6'

Kapitalny strzał Augusto tuż nad poprzeczką! Steinbors pofrunął w powietrzu, ale raczej nie sięgnąłby piłki, gdyby leciała w światło bramki.

5
3
4
2
5
3'

Kakoko spróbował przerzutu na lewą stronę do Marciniaka. Zdecydowanie za mocne podanie pomocnika Arki.

6
4
3
1
1
2'

Pierwsza próba Arki. Odważnie przedzierał się Szwoch, jednak Madej przerwał akcję jeszcze na 25. metrze od bramki.

4
2
2
1
3
1'