Nie klei się gra Piastowi Gliwice w drugiej połowie. Górnik dąży do wyrównania.

1
2
3
81'

Hernandez upadł w polu karnym Piasta. Karny? Nie, rzut rożny. Po nim tuż obok słupka uderzył Dźwigała.

5
2
1
1
3
76'
76'

5007 widzów - tyle pojawiło się dzisiaj na stadionie w Gliwicach.

1
2
2
2
6
74'

Wydawało się, że Ziviec ma doskonałą okazję na zdobycie bramki, ale kąt był zbyt ostry i nie zdecydował się na strzał, a na podanie, które było już niedokładne.

1
1
72'

60 procent posiadania piłki ma Górnik Łęczna.

1
1
1
1
70'

Techniczny strzał Bonina z 14 metrów - nad poprzeczką Piasta.

2
1
67'

Piast. Schodzi: Denis Gojko. Wchodzi: Tomasz Mokwa.

64'

Śpiączka nie sięgnął niezłego dośrodkowania Bonina.

2
1
2
3
4
62'
61'

Leandro dośrodkował na piąty metr i Szmatuła wybił piłkę do boku.

1
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Josimar Atoche. Faulowany Murawski. Sporo fauli w ostatnich minutach.

Górnik Łęczna
3
2
1
2
56'

Furę szczęścia miał Grzelczak, który uderzył łokciem rywala. Wprawdzie faul jest, ale piłkarzowi Górnika nie została pokazana druga żółta kartka.

2
3
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos. Faulowany Gerson.

5
3
1
1
51'

Kombinacyjna akcja Górnika. Bonin miał ostry kąt i Szmatuła nie dał się pokonać.

4
1
1
1
2
50'

Gojko niepotrzebnie faulował Gersona tuż przy linii, ponieważ ten był w trudnej sytuacji.

2
48'

Drewniak szukał podaniem Śpiączkę, ale zagrał niedokładnie.

1
2
46'
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Grzelczak. Faulowany Pietrowski.

10
5
6
3
4
45'

Minuta doliczona.

6
3
3
1
2
45'

Sedlar nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

3
1
1
3
4
42'

Szybkie tempo meczu w ostatnich minutach. Akcja za akcję.

4
3
1
1
2
39'

Kolejny raz bramkę rywali szturmował Śpiączka. Ostry kąt i silny strzał na korner wybił Jakub Szmatuła.

2
1
1
1
2
37'

Jankowski był w polu karnym rywali, ale nie zdołał oddać strzału, ponieważ został zablokowany.

2
3
2
2
5
34'

Korner dla Górnika, ale teraz Szmatuła wybił piłkę na piątym metrze.

3
1
2
31'

Przerwa w grze, ponieważ Sedlar zderzył się z własnym bramkarzem.

2
6
3
3
3
30'

Sekulski próbował zagrać na środek pola karnego, ale został zablokowany.

2
1
2
2
29'

Grzelczak rozmawia z arbitrem, twierdzi, że nie faulował Murawskiego. Sędzia jest jednak innego zdania.

1
1
1
1
1
26'

Górnik Łęczna atakuje rywali coraz wyżej i to przynosi efekty. Piłka przy nogach zawodników gości.

3
1
22'

Wydawało się, że kolejne bramki dla Piasta są kwestią czasu, ale to Górnik się obudził.

8
4
4
2
5
19'

Gol! Strzelił Adam Dźwigała. Po rzucie rożnym piłka była bita na piąty metr, gdzie niepilnowany Dźwigała uderzył wprawdzie w środek bramki, ale to wystarczyło, żeby zdobyć bramkę.

26
11
7
6
13
18'

Piast konsekwentnie utrzymuje się przy piłce, lecz Śpiączka znów się urwał skrzydłem. Oddał strzał, ale boczna siatka.

2
1
1
1
3
15'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar. Asystował mu Gerard Badia. 2:0! Krótko rozegrany rzut rożny i Badia dośrodkował na piąty metr. Sedlar głową wpakował piłkę do siatki.

16
8
3
8
16
14'

Cały czas przeważa Piast. Od początku meczu prezentował się lepiej.

3
3
1
2
3
9'

Gol! Strzelił Denis Gojko. Asystował mu Łukasz Sekulski. 1:0 dla Piasta! Długie podanie bramkarza, Jankowski wygrywa pojedynek główkowy. Piłka trafia do Sekulskiego, który w tempo zagrał do Gojko, a ten strzałem tuż przy słupku zdobył bramkę.

17
7
4
8
14
8'

Górnik Łęczna cofnięty na własną połowę, ale przed chwilą piłkę w polu karnym rywali dostał Śpiączka. Płaski strzał nie zaskoczył bramkarza.