Komentarze (13)
  • Przemysław Aespe Zgłoś komentarz
    nie wiem, nie rozumiem, jak można było to tak s...... Fabiański 2, Glik 7, Pazdan 6, Piszczek 5, Rybus 5, Błaszczykowski 5, Krychowiak 7, Mączyński 6, Grosicki 1, Milik 5, Lewandowski 10.
    Czytaj całość
    Reszta za słabo by w ogóle wspominać, nadal oglądać Polską kadrę to horror, nadal nie mogę pojąć jak można grając takimi zawodnikami ze Szkocją/Irlandią/Szkocją mieć z nimi 3 pkt. Lewandowski to najlepszy piłkarz świata 2015 roku, a jak nie wygrywamy z tymi drużynami co wymieniłem, to po co jechać na ME ? Na kolejną wycieczkę ?
    • zsuedat Zgłoś komentarz
      lepiej teraz odpaść niż póżniej z takimi jak jodłowiec fabiański po 5:0 w d..e dostawać, w sumie i tak nam irlandia dowali - małysz gdy drużynowo skakał to też z efektów nici
      • Paweł Paweł Zgłoś komentarz
        Nie czepiajcie się tego Fabiańskiego bo w paru akcjach gdyby nie on to nie było by remisu, nie miał szans przy tych strzałach, to obrońcy zawinili.
        • Wiktoria Piekarewicz Zgłoś komentarz
          Bravo lewy widac serce do walki
          • Poland Rebuilding RadolSzczecin Zgłoś komentarz
            TVP nie ma praw, więc ratuje się jakimiś biednymi zdjęciami i programami gdzie sobie tylko 'gadają' ...czyli bieda.
              Fabianski nie powinien stac na bramce nie czujesz strzalow zle sie ustawia
              • Eloeloelo46 Zgłoś komentarz
                Gdyby nie Lewandowski bylibyśmy daleko za Gibraltarem !!
                • Jan Pakowski Zgłoś komentarz
                  Lengyel Magyar... köszönöm, panie sędzio za dodatkowe minuty... :)
                  • sebek123456 Zgłoś komentarz
                    Dlaczego w kluczowym momencie meczu po stracie bramki na 2-1 trener ściąga Milika (być może kontuzjowany?), ale za niego wprowadza Jodłowca - defensywnego pomocnika obok drugiego
                    defensywnego pomocnika Krychowiaka ? Jedyne co mi przychodzi na myśl to, że dał zmianę a za chwilę straciliśmy bramkę. To samo wielce dyskusyjne jest wprowadzenie Olkowskiego (prawego obrońcy, w porywach może pomocnika) za Błaszczykowskiego w końcówce. Chyba mieliśmy gonić rezultat a nie go bronić ? Nie było żadnych ofensywnych zawodników na ławce ?Gdyby nie fart w końcówce to nie byłoby remisu. Mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu. Smutne, bo całą pierwszą połowę Szkoci nie istnieli (1-2 akcje groźne) aż do 45 minuty.
                    • Andrzej Poteraj Zgłoś komentarz
                      nie chce widziec juz Fabianskiego w bramce , dwa strzaly dwie wpuszczone . Blad ustawienia w bramce