Juniorzy Starsi lepsi od Sambora Tczew w sparingu

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach, która przeznaczona jest na występy reprezentacji, Aussie Sambor w spotkaniu sparingowym podejmował Juniorów Starszych. Mecz wygrali młodzi Samborzanie 31:39.

W tym artykule dowiesz się o:

Ekipa beniaminka Superligi z różnych przyczyn przystąpiła do spotkania bez Justyny Domnik, Anety Skoniecznej, Kingi Gutkowskiej oraz Kingi Damaziak. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyła Hanna Strzałkowska i od tego momentu trwała wyrównana walka "punkt za punkt" do około dziesiątej minuty, gdyż potem młodzi zawodnicy zdołali wyrobić sobie kilku bramkową przewagę, którą podtrzymali już do końca pierwszej połowy.

Po przerwie niewiele się zmieniło. Tczewskie szczypiornistki nadal grały fatalnie w obronie i nieskutecznie w ataku, sprawiając przy tym wrażenie jak by im sie nie chciało, za to przeciwnik grał mądrze i ambitnie, dzięki czemu z minuty na minutę, małymi krokami powiększał swoją przewagę by ostatecznie odnieść zwycięstwo 31:39.       Aussie Sambor - MKS Sambor (Juniorzy Starsi) 31:39 (16:21)

Aussie Sambor: Brzezińska. - Lipska 3, Strzałkowska 7, Stanulewicz 3, Skonieczna K. 3, Tomczyk 1, Krajewska 6, Szott 8, Szlija.