Polska - Białoruś na żywo!


Relacja odświeża się automatycznie.

My już kończymy relację na żywo z dzisiejszego meczu Polaków. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje. Do poniedziałku!

 • grolo mecz wygrany ale 2-ga polowa przegrana

 • grolo 24:22 a byla przewaga 7 pkt , jeszcze 2 minuty a by nas doszli i przeszli . aprezajcie sie, Lijek wszystkiego nie ogarnie

Kolejne spotkanie polscy szczypiorniści rozegrają w poniedziałek, a ich rywalem będzie Arabia Saudyjska. Początek meczu o 20:15.

 • grolo ...3.miejsce GÓRA.
  ...w grupie (!)

 • grolo chlopaki ogarnac sie do na razie to widze 3.miejsce

Krzysztof Lijewski Siergiej Rutenka

Końcówkę przegraliśmy więc 9:2, najważniejsze jednak, że mamy na swoim koncie dwa punkty. Najskuteczniejszym zawodnikiem w polskim zespole był Krzysztof Lijewski - 7 bramek, a w białoruskim Siarhei Rutenka - 9 goli.

Zaczynamy więc hiszpański turniej od zwycięstwa. Po meczu pozostaje jednak pewien niesmak, bowiem w 45. minucie wygrywaliśmy jeszcze 21:13. Ledwie trzy bramki w ostatnim kwadransie to wynik dramatycznie słaby. 12 błędów własnych też nie napawa optymizmem.

24:22 - POLACY WYGRYWAJĄ Z BIAŁORUSIĄ NA INAUGURACJĘ MISTRZOSTW ŚWIATA!

 • grolo dzieki za relacje. mmam nadzieje, ze to byly koty za ploty bo gdyby jeszcze ten mecz potrwal troche to by nas doszli jak amen w pacierzu,.Swietny Młody Lijek, dobry Jaszka, znakomity bramkarz Czeriepienka a Siarhij Rutenka ponad klasyfikacją

 • faster i kila...

 • faster tyfus.....

60 min. - 24:21 - Rzut Jaszki broni Cherepenka, trener Szewcow bierze czas. 19  sekund do końca

 • grolo JAKA CHEREPENKA ??!! to jet Czerepienka !

 • faster dobrze ze z Katarem nie gramy..co prawda przegrywajå ale wsadzili Dunczykom 27 bramek...

 • liber772 Polacy powinni przegrac ten mecz druga polowa zal kompromitacja!! slaby mecz polakow

Michael Biegler

60 min. - 24:21 - 47 sekund do końca meczu, już na pewno nie przegramy tego spotkania. Trener Michael Biegler bierze czas i zarządza ostatnią zagrywkę.

59 min. - 24:21 - Robi się bardzo nieciekawie. Orzechowski zamiast rzucać ze skrzydła to niepotrzebnie podaje, rzut Lijewskiego brani Cherepnka. Białorusini na szczęście w poprzeczkę... Było groźnie.

Bartosz Jurecki

57 min. - 24:21 - Dziwna decyzja sędziów dzisiejszego spotkania - wydaje się, że był ewidentny faul na Bartoszu Jureckim, arbitrzy wskazali jednak na siedem metrów. Rutenka nie myli się w takich sytuacjach. Białorusini zmienili obronę na 5-1.

Robert Orzechowski Bartłomiej Jaszka

56 min. - 24:20 - Nareszcie trafia Robert Orzechowski, piękna akcja Polaków. Bartłomiej Jaszka przejmuje po chwili piłkę w obronie, Lijek jednak pomylił się w ataku...

 • Detax Zaraz koniec.

 • Axe89 Zaczynamy drukowanie wyniku karnym z kapelusza.

56 min. - 23:20 - Kasa w bramce bez reakcji i ponownie tylko trzy bramki przewagi...

Michał Jurecki

55 min. - 23:19 - Michał Jurecki w swoim stylu! Dzidziuś staranował rywali i wreszcie zdobywa bramkę. Teraz musimy trochę agresywniej wyjść do rywali i najlepiej obronić piłkę.

 • faster remis bedzie...

 • Axe89 23:20 Szmal ma zadyszke?

 • Axe89 23:20 Szmal ma zadyszke?

54 min. - 22:19 - Polacy ponownie w wyjściowym ustawieniu, ale Czerepenko zaczarował bramkę Białorusinów. Myli się Dzidziuś, szybki atak Białorusinów i już tylko trzy bramki przewagi Polaków... Musimy się obudzić!

Michael Biegler

53 min. - 22:18 - Michael Biegler z kamienną twarzą bierze czas, ale za chwilę pewnie wybuchnie. Taka liczba błędów popełnionych w ostatnich sekundach nie przystoi naszej reprezentacji...

Michał Kubisztal Karol Bielecki Kamil Syprzak

51 min. - 22:18 - parę zmian w polskim zespole - na parkiecie są Michał Kubisztal, Karol Bielecki i Kamil Syprzak. Kolejny raz jednak mylimy się w ofensywie. Chyba przydałby się czas, zwłaszcza że trafia Rutenka, a my gubimy piłkę w ofensywie...

Krzysztof Lijewski

49 min. - 22:17 - Kolejna strata, kolejny błąd i kolejna bramka Białorusinów po szybkim ataku. Impas strzelecki na szczęście przełamuje Krzysztof Lijewski. Najjaśniejsza postać polskiego zespołu.

Bartosz Jurecki Michał Kubisztal Sławomir Szmal

48 min. - 21:16 - Źle, źle, źle... Kompletnie niepilnowany Bartosz Jurecki drugi raz rzuca wprost w bramkarza, szybka akcja Białorusinów, faul i 2 minuty kary dla Michała Kubisztala. Na szczęście Sławomir Szmal zatrzymuje skrzydłowego Białorusi.

47 min. - 21:15 - Znowu popełniamy kilka niepotrzebnych błędów, co wykorzystują nasi rywale. Rutenka, Baranov i już "tylko" 21:15. Na trybunach "POLSKA! POLSKA!" :)

 • grolo BaranoW, Czeriepienka

Krzysztof Lijewski Sławomir Szmal

43 min. - 19:12 - Krzysztof Lijewski i Sławomir Szmal są dziś w gazie! Dwa kapitalne podania Lijka do naszego kołowego, a Kasa broni rzut białoruskiego obrotowego!

Robert Orzechowski Bartosz Jurecki

40 min. - 19:12 - Pukhouski dla Białorusinów. Świetne podanie Michała Jureckiego do Roberta Orzechowskiego, ale nasz skrzydłowy kolejny raz wprost w bramkarza. Może zmiana na skrzydle? Po chwili naszą niemoc przełamuje Bartosz Jurecki :)

Michał Jurecki

38 min. - 18:11 - Bardzo brutalny faul na Michale Jureckim i tylko 2 minuty kary dla rywala, choć równie dobrze mogła to być czerwona kartka. Polacy niepotrzebnie szybko chcieli zdobyć bramkę i w efekcie tracimy piłkę...

Michał Kubisztal

38 min. - 18:11 - W bramce po raz kolejny skutecznie Kasa, jednak nie wykorzystujemy szansy, bowiem wprost w bramkarza rywali Michał Kubisztal. A dla Białorusinów kolejne trafienie zapisuje Rutenka. Kolejna niewykorzystana gra w przewadze...

Krzysztof Lijewski Bartosz Jurecki Michał Kubisztal

35 min. - 18:10 - Rośnie nasza przewaga :) Z drugiej linii po raz piąty Krzysztof Lijewski, a po chwili tracą piłkę Białorusini. Polacy w ofensywie - podanie do Bartosza Jureckiego, ten wywalczył rzut karny i zarobił 2 minuty dla rywala. Z siedmiu metrów nie pomylił się Michał Kubisztal. Już 18:10!

Adam Wiśniewski

33 min. - 16:10 - ALEŻ TRAFIENIE POLAKÓW!!! Kapitalnie rozegrana akcja, wrzutka do Adama Wiśniewskiego i Gadżet nie myli się ze skrzydła. Bramka palce lizać!

pokaż więcej

Powiązane artykuły