Polska - Szwecja na żywo!


Relacja odświeża się automatycznie.

Dziękuję Państwu za uwagę i wspólne emocje! Zapraszam za tydzień na relację na żywo z finałowych starć Final Four Pucharu Polski. Do usłyszenia!

Sławomir Szmal

Zasłużona wygrana Polaków w niedzielnym meczu przeciwko reprezentacji Szwecji w ramach el. do mistrzostw Europy. Zawodnikiem pojedynku został Sławomir Szmal!

KONIEC MECZU - 22:18 dla POLSKI!

Adam Wiśniewski

60 min. 22:18 - Chaos w tych ostatnich sytuacjach na parkiecie Ergo Areny. Pomylili się nasi rywale, pomylił się Adam Wiśniewski, a na koniec kapitalne dwie interwencje Andreasa Palicki.

Sławomir Szmal Mariusz Jurkiewicz

59 min. 22:18 - Przestraszył się teraz Sławomira Szmala szwedzki obrotowy, Sławek zaś popatrzył na niego z politowaniem gdy ten w prostej sytuacji nie trafił nawet w bramkę. Końcowe sekundy meczu, czas dla Szwedów, po tym jak z rzutem z drugiej linii przypalił się Mariusz Jurkiewicz.

Niclas Ekberg Bartosz Jurecki

58 min. 22:18 - Bramki Niclasa Ekberga i Bartosza Jureckiego. Biało-czerwoni swobodnie prowadzą, to już raczej pewne, że wygramy dzisiejsze starcie!

Bartłomiej Jaszka Michał Daszek

56 min. 21:17 - Indywidualnie próbował Bartłomiej Jaszka, ale w końcówce zmuszony był podać na skrzydło do Michała Daszka. Młody skrzydłowy ośmieszył wręcz Palickę, lobując go praktycznie z zerowego kąta.

Karol Bielecki Jonas Källman

54 min. 20:17 - Spokojna gra bramka za bramkę, sporo błędów i niedokładnych zagrań po obu stronach. Przestrzelił teraz dość porządnie Karol Bielecki, szybka odpowiedź Szwedów w wykonaniu Jonasa Kallmana. Stopniała nasza przewaga, nic dziwnego, że o czas poprosił trener Biegler.

Niclas Ekberg Sławomir Szmal

50 min. 19:14 - Nie dał sobie rady w pojedynku z Niclasem Ekbergiem Sławomir Szmal. Szwedzi w dwadzieścia minut rzucili nam jedynie cztery bramki, z czego dwie z karnych.

Adam Wiśniewski

49 min. 19:13 - Bramka Adama Wiśniewskiego i rośnie nasza przewaga. Myślicie, że damy radę odrobić straty z pierwszego meczu? W międzyczasie czas dla Szwedów.

Paweł Podsiadło

48 min. 19:13 - Piłkę w aut wyrzucił Jakobsson, a na rzut z drugiej linii w trudnej pozycji zmuszony był Paweł Podsiadło. Przejmujemy jednak piłkę w obronie i co dość zaskakujące, nie przegraliśmy gry w osłabieniu.

  • blue heart apeluję do prof. Bralczyka, prof. Miodka aby zajął się polszczyzną komentatorów w TV

Bartłomiej Jaszka Paweł Paczkowski

46 min. 18:13 - Utrzymujemy przewagę po bramce Bartłomieja Jaszki (nareszcie!). Przez najbliższe dwie minuty będziemy jednak grali w osłabieniu - dwie minuty kary za błąd zmiany otrzymał Paweł Paczkowski. Juniorski błąd "Paczasa"...

Adam Wiśniewski

43 min. 16:12 - Obudził się Andreas Palicka, który odbił rzut Adama Wiśniewskiego ze skrzydła. Przebił się też Jakobsson i rywale zmniejszają straty. Nadal jednak mamy cztery trafienia przewagi.

Sławomir Szmal Karol Bielecki

40 min. 16:11 - Co wyprawia Sławomir Szmal?! Bramkarz Vive Targów Kielce po raz kolejny zatrzymuje Szwedów. W ataku zaś Karol Bielecki zablokowany przy rzucie z 9 metrów. Szwedzi nie wykorzystują jednak swej szansy :)

Sławomir Szmal

39 min. 16:11 - Świetny okres gry "Gadżeta"! Skrzydłowy Orlen Wisły Płock trafia z linii siedmiu metrów (uffff...) i prowadzimy pięcioma bramkami. W bramce - ponownie Sławomir Szmal!

Adam Wiśniewski

38 min. 15:11 - Szwedzi pokonują po raz pierwszy w drugiej połowie Szmala, ale dla nas trafia też Adam Wiśniewski! Prowadzimy, co więcej, rywale tracą piłkę!

Sławomir Szmal Mariusz Jurkiewicz

36 min. 14:10 - Kasa, Kasa, KASA! Sławomir Szmal broni niczym za najlepszych lat i po raz kolejny ratuje nas po błędach w defensywie. W ofensywie nadal mamy jednak ogromne problemy, dobrze, że zbieramy piłkę po rzucie Mariusza Jurkiewicza

Michał Kubisztal Sławomir Szmal Karol Bielecki

33 min. 12:10 - Sporo szczęścia Polaków w kolejnych akcjach - myli się Michał Kubisztal, broni na szczęście Sławomir Szmal. W ataku pozycyjnym mamy jednak ogromne problemy, nasze akcje są powolne i bez polotu. Ratuje nas Karol Bielecki!

Adam Wiśniewski Marcin Wichary

31 min. 12:11 - Zaczynamy jednak nie najlepiej - grając w przewadze fauluje Adam Wiśniewski i dostaje dwie minuty kary. Karnego broni na szczęście Marcin Wichary!

  • petertk gdzie pastuchy do sędziowania!

  • kibiCK Musimy stwarzać więcej zagrożenia po prawej stronie rozegrania i na środku. Jak tylko lewa połówka będzie rzucać to może być trudno o dobry wynik.

Polska Szwecja

Zaczynamy drugą połowę meczu Polska - Szwecja. Do boju biało-czerwoni!

pokaż więcej

Powiązane artykuły