Skomentuj 1

• MDmaster 0

Brawo POLSKA!

Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Dziękuję Państwu za uwagę i wspólne emocje! Zapraszam za tydzień na relację na żywo z finałowych starć Final Four Pucharu Polski. Do usłyszenia!
    Skomentuj 0

• Wygramy 22:18 i zostajemy tym samym liderem tabeli grupy 5. Dla tych którzy dołączyli do nas teraz, relacja z meczu:
    Skomentuj 0

• Zasłużona wygrana Polaków w niedzielnym meczu przeciwko reprezentacji Szwecji w ramach el. do mistrzostw Europy. Zawodnikiem pojedynku został Sławomir Szmal!
    Skomentuj 0

• 60 min. 22:18 - Chaos w tych ostatnich sytuacjach na parkiecie Ergo Areny. Pomylili się nasi rywale, pomylił się Adam Wiśniewski, a na koniec kapitalne dwie interwencje Andreasa Palicki.
    Skomentuj 0

• 59 min. 22:18 - Przestraszył się teraz Sławomira Szmala szwedzki obrotowy, Sławek zaś popatrzył na niego z politowaniem gdy ten w prostej sytuacji nie trafił nawet w bramkę. Końcowe sekundy meczu, czas dla Szwedów, po tym jak z rzutem z drugiej linii przypalił się Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0

• 58 min. 22:18 - Bramki Niclasa Ekberga i Bartosza Jureckiego. Biało-czerwoni swobodnie prowadzą, to już raczej pewne, że wygramy dzisiejsze starcie!
    Skomentuj 0

• 56 min. 21:17 - Indywidualnie próbował Bartłomiej Jaszka, ale w końcówce zmuszony był podać na skrzydło do Michała Daszka. Młody skrzydłowy ośmieszył wręcz Palickę, lobując go praktycznie z zerowego kąta.
    Skomentuj 0

• 54 min. 20:17 - Spokojna gra bramka za bramkę, sporo błędów i niedokładnych zagrań po obu stronach. Przestrzelił teraz dość porządnie Karol Bielecki, szybka odpowiedź Szwedów w wykonaniu Jonasa Kallmana. Stopniała nasza przewaga, nic dziwnego, że o czas poprosił trener Biegler.
    Skomentuj 0

• 51 min. 20:15 - Kolejne trafienie z karnego Niclasa Ekberga, kolejny raz trafia też Adam Wiśniewski. To jego siódma bramka! A w naszej bramce po raz n-ty - Sławomir Szmal!!!
    Skomentuj 0

• 50 min. 19:14 - Nie dał sobie rady w pojedynku z Niclasem Ekbergiem Sławomir Szmal. Szwedzi w dwadzieścia minut rzucili nam jedynie cztery bramki, z czego dwie z karnych.
    Skomentuj 0

• 49 min. 19:13 - Bramka Adama Wiśniewskiego i rośnie nasza przewaga. Myślicie, że damy radę odrobić straty z pierwszego meczu? W międzyczasie czas dla Szwedów.
    Skomentuj 0

• 48 min. 19:13 - Piłkę w aut wyrzucił Jakobsson, a na rzut z drugiej linii w trudnej pozycji zmuszony był Paweł Podsiadło. Przejmujemy jednak piłkę w obronie i co dość zaskakujące, nie przegraliśmy gry w osłabieniu.
    Skomentuj 1

• blue heart 0

apeluję do prof. Bralczyka, prof. Miodka aby zajął się polszczyzną komentatorów w TV

• 46 min. 18:13 - Utrzymujemy przewagę po bramce Bartłomieja Jaszki (nareszcie!). Przez najbliższe dwie minuty będziemy jednak grali w osłabieniu - dwie minuty kary za błąd zmiany otrzymał Paweł Paczkowski. Juniorski błąd "Paczasa"...
    Skomentuj 0

• 45 min. 17:13 - Niclas Ekberg lepszy od Marcina Wicharego w pojedynku na linii siedmiu metrów. Sporo zmian w polskim zespole - na parkiecie są Kamil Syprzak, Paweł Podsiadło, a także Paczkowski i Daszek.