Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Orlen Wisła Płock pokonała na wyjeździe Celje Pivovarnę Lasko 28:25!
Skomentuj 1
59 min. - 25:28 - Marcin Wichary broni rzut rywali. Luka Zvizej ustalił wynik spotkania.
Skomentuj 0
59 min. - 24:28 - Nemanja Zelenović oszukał obronę Celje. Dan-Emil Racotea wykluczony.
Skomentuj 0
58 min. - 24:27 - Celje kryje bardzo wysoko. Michał Daszek zdobywa bramkę z rozegrania, jednak szybko odpowiada Razgor.
Skomentuj 0
58 min. - 23:26 - Nemanja Zelenović popisał się nieskuteczną wkrętką. Szybko bramkę zdobywa Luka Zvizej!
Skomentuj 0
57 min. - 22:26 - Celje długo gra w ataku. Michał Daszek przejmuje piłkę.
Skomentuj 0
  • 55 min. - 22:26 - Dan-Emil Racotea przedarł się przez obronę rywali. Marcin Wichary ponownie skutecznie w bramce! Wisła w ataku pozycyjnym. Ivan Nikcević trafia ze skrzydła!
    Skomentuj 0
    54 min. - 22:24 - Wisła traci piłkę w ataku. Na szczęście w bramce Nafciarzy dobrze spisuje się Marcin Wichary! Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    53 min. - 22:24 - Ivan Nikcević popisał się skuteczną akcję ze skrzydła. Malburg zaskoczył obronę Wisły. Nafciarze gubią piłkę. Malburg ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    50 min. - 20:23 - Marcin Wichary ponownie skutecznie w bramce. Nemanja Zelenović popełnił błąd kroków. Blagotinsek zdobywa bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    49 min. - 19:23 - Mlakar trafia w poprzeczkę i bramkę z kontrataku dla Wisły zdobywa Dmitrij Żytnikow. Czas dla Celje.
    Skomentuj 0
    48 min. - 19:22 - Wisła ma problemy w ataku. Michał Daszek trafia w trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    46 min. - 19:21 - Strata Wisły i bramkę z kontrataku zdobywa Luka Zvizej.
    Skomentuj 0
    45 min. - 18:21 - Blagotinsek zdobywa bramkę z koła. Angel Montoro pomylił się w doskonałej sytuacji. Marcin Wichary skutecznie w bramce.
    Skomentuj 0
    43 min. - 17:21 - Marcin Wichary zatrzymał rzut rywali. Wisła powoli rozgrywa piłkę. Angel Montoro popisał się znakomitym rzutem.
    Skomentuj 0
    42 min. - 17:20 - Babarskas oszukał obronę Wisły. Celje pomyliło się w kontrataku. Nemanja Zelenović nieskutecznie.
    Skomentuj 1
    40 min. - 16:20 - Wisła przejmuje piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Valentin Ghionea!
    Skomentuj 1
    39 min. - 16:19 - Celje wysoko i aktywnie gra w obronie. Dan-Emil Racotea rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    38 min. - 16:19 - Wisła ma teraz duże problemy w ataku. Nafciarze zatracili skuteczność. Wisła przez cztery minuty nie zdobyła bramki. Skuteczni są natomiast zawodnicy Celje.
    Skomentuj 0
    34 min. - 13:19 - Ivan Nikcević i Nemanja Zelenović zdobyli bramki dla Wisły.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock po znakomitej pierwszej połowie prowadzi z Celje PivovarnąLasko 17:10!
    Skomentuj 0
    29 min. - 10:17 - Michał Daszek podparł rzut w kontrataku. W odpowiedzi trafia Kodrin.
    Skomentuj 0
    29 min. - 9:17 - Wisła przejmuje kolejną piłkę. Marko Tarabochia popisał się celnym rzutem.
    Skomentuj 0
    27 min. - 9:16 - Dmitrij Żytnikow zdobywa bramkę po ładnej zespołowej akcji. Rywale popełniają błąd w ataku. Michał Daszek trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    25 min. - 9:14 - Malburg przełamał niemoc Celje. Nemanja Zelenović fauluje w ataku. Mlakar trafia po rykoszecie.
    Skomentuj 0
    22 min. - 7:14 - Mlakar trafia w poprzeczkę i kolejna kontra Wisły, tym razem egzekutorem okazał się Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    21 min. - 7:13 - Rodrigo Corrales popisał się kolejną świetną interwencją. Dmitrij Żytnikow oszukał obronę rywali. Czas dla Celje.
    Skomentuj 0
    20 min. - 7:12 - Wisła traci piłkę, bramkę z kontrataku zdobywa Janic. Marko Tarabochia zdobywa ładną bramkę.
    Skomentuj 0
    18 min. - 6:11 - Kolejna nieskuteczna akcja Celje. Nemanja Zelenović faulował w ataku. Miljan Pusica ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    16 min. - 6:11 - Marko Tarabochia wywalczył rzut karny. Tiago Rocha ponownie skutecznie na linii siódmego metra.
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:10 - Nemanja Zelenović zdobywa kolejną bramkę dla Wisły. Razgor przełamał niemoc Celje.
    Skomentuj 0
    13 min. - 5:9 - Mlakar zdobywa bramkę dla Celje. Wisła już w komplecie. Odpowiada Dan-Emil Racotea! Rodrigo Corrales ponownie skutecznie w bramce.
    Skomentuj 0
    12 min. - 4:8 - Rodrigo Corrales broni rzut ze skrzydła. Dmitrij Żytnikow zdobywa ważną bramkę, Wisła gra w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:7 - Mlakar zdobywa bramkę dla Celje, a dodatkowo wykluczony Nemanja Zelenović. Rzut karny dla Wisły. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 1
    • Hail Zgłoś komentarz
      Sędziowie postawili sobie za punkt honoru, że za każdy faul dają dwie minuty a za każde dotknięcie żółtą kartkę?
      10 min. - 3:6 - Celje gubi piłkę i kolejną kontrę Wisły skutecznie wykańcza Valentin Ghionea!
      Skomentuj 0
      9 min. - 3:5 - Razgor trafił w słupek. Wisła w ataku pozycyjnym. Blagotinsek ponownie ukarany wykluczeniem. Ivan Nikcević zdobywa bramkę ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      8 min. - 3:4 - Po przerwie Celje szybko zdobywa dwie bramki i przewaga Wisły szybko stopniała. Nafciarze pogubili się w ataku. Słoweńcy przed szansą na doprowadzenie do remisu.
      Skomentuj 0
      6 min. - 1:4 - Faul w ataku Celje. Słaby początek Słoweńców. Dmitrij Żytnikow szybko zakończył akcję Wisły celnym rzutem. Czas dla gospodarzy.
      Skomentuj 0
      6 min. - 1:3 - Wisła już w komplecie. Valentin Ghionea pewnym trafieniem zdobywa bramkę z kontrataku.
      Skomentuj 0
      5 min. - 1:2 - Wisła chciała akcję zakończyć efektownie, zakończyło to się kontratakiem Celje. Blagotinsek ukarany wykluczeniem i siły wyrównane.
      Skomentuj 1
      4 min. - 0:2 - Miljan Pusica został ukarany wykluczeniem. Rodrigo Corrales broni kolejny rzut rywali.
      Skomentuj 0
      3 min. - 0:2 - Wisła przejmuje piłkę w obronie i wyprowadza zabójczy kontratak, zakończony trafieniem Nemanji Zelenovicia!
      Skomentuj 0
      1 min. - 0:1 - Dan-Emil Racotea otwiera wynik spotkania po dobrej zespołowej akcji.
      Skomentuj 0
      Początek meczu.
      Skomentuj 0
      Trwa przedmeczowa prezentacja drużyn. Niebawem pierwszy gwizdek.
      Skomentuj 0
      Szanse Wisły na zwycięstwo są spore, bowiem w sobotę w kadrze Celje zabraknie Mihy Zarabeca, jednego z czołowych zawodników. W składzie Nafciarzy poważnym osłabieniem będzie absencja Marco Oneto Zunigi.
      Skomentuj 0
      Celje Pivovarna Lasko to najsłabszy rywal z jakim do tej pory mieli okazję rywalizować Nafciarze w Lidze Mistrzów. Czy doczekamy się zatem pierwszego zwycięstwa płocczan w elitarnych rozgrywkach?
      Skomentuj 0
      Orlen Wisła Płock w bieżącej edycji Ligi Mistrzów zremisowała z MVM Veszprém oraz uległa Paris Saint-Germain. Nafciarze w tych meczach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
      Skomentuj 0
      Celje Pivovarna Lasko nieźle rozpoczęło rozgrywki Ligi Mistrzów. Słoweńcy pewnie pokonali Besiktas, natomiast jedną bramką ulegli HC Zagrzeb.
      Skomentuj 0
      Witamy kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Celje Pivovarna Lasko - Orlen Wisła Płock.