Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Polska pokonała Finlandię 29:12 w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym Euro 2016!
Skomentuj 1
59 min. - 29:12 - Anna Wysokińska kolejny raz skutecznie w bramce!
Skomentuj 0
59 min. - 29:12 - Monika Kobylińska zdobywa bramkę po indywidualnej akcji.
Skomentuj 0
59 min. - 28:12 - Anna Wysokińska nadal muruje bramkę Biało-Czerwonych. Klaudia Pielesz nieskutecznie. Bramkę z kontrataku zdobywa Lindholm.
Skomentuj 0
57 min. - 28:11 - Anna Wysokińska kolejny raz zatrzymała rywalki. Klaudia Pielesz popisała się efektownym rzutem z drugiej linii.
Skomentuj 0
55 min. - 27:11 - Polki przejmują piłkę. Monika Kobylińska ponownie łatwo przedziera się przez obronę rywalek. Finki mają już wyraźnie dość tego meczu.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 26:11 - Hanna Sądej zdobywa bramkę z koła po kapitalnej asyście Karoliny Kudłacz-Gloc. Finki mają ogromne problemy w ataku. Karolina Kudłacz-Gloc zdobywa kolejną bramkę, a dodatkowo wykluczona Julia Lonnborg.
    Skomentuj 0
    53 min. - 24:11 - Karolina Kudłacz-Gloc miała dużo miejsca i łatwo zdobyła bramkę. Anna Wysokińska dobrze w bramce.
    Skomentuj 0
    51 min. - 23:11 - Polki grają teraz bardzo dobrze. Monika Kobylińska zdobywa kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    50 min. - 22:11 - Małgorzata Stasiak ukarana wykluczeniem. Finki ponownie nieskutecznie. Polki powoli rozgrywają piłkę. Iwona Niedźwiedź zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:11 - Iwona Niedźwiedź zdobywa bramkę z kontrataku. Kolejny błąd Finek w ataku. Monika Kobylińska wykorzystała zamieszanie na boisku i zdobyła bramkę.
    Skomentuj 0
    46 min. - 19:11 - Julia Lonnborg popisała się efektownym rzutem z drugiej linii. Małgorzata Stasiak ponownie zdobywa bramkę dla Polski.
    Skomentuj 1
    • Raven Zgłoś komentarz
      szkoda że na zdjęciu jest Kasia Stasiak, no ale co to dla was za różnica, nie???
      44 min. - 18:10 - Linda Cainberg przełamała niemoc Finek. Szybko odpowiedziała Małgorzata Stasiak.
      Skomentuj 0
      43 min. - 17:9 - Anna Wysokińska ponownie zatrzymuje rywali. Iwona Niedźwiedź próbowała zakończyć kontratak, jednak została zatrzymana przez Finki. Czas dla Finlandii.
      Skomentuj 0
      42 min. - 17:9 - Anna Wysokińska dobrze w bramce. Patrycja Królikowska pomyliła się w kontrataku.
      Skomentuj 0
      40 min. - 17:9 - Monika Kobylińska zdobywa bramkę z drugiej linii. Finki wyrzucają piłkę w aut. Katarzyna Kołodziejska nieskutecznie ze skrzydła, Polki przejmują jednak piłkę i tym razem nie myli się Kołodziejska.
      Skomentuj 0
      37 min. - 15:9 - Polki dobrze w obronie, jednak podanie do kontrataku było niecelne. Finki w ataku pozycyjnym. Lindholm rzuca niecelnie. Iwona Niedźwiedź pomyliła się w kontrataku! Czas dla Finlandii.
      Skomentuj 0
      36 min. - 15:9 - Roos ukarana wykluczeniem. Katarzyna Kołodziejska nieskutecznie ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      35 min. - 15:9 - Anna Wysokińska dobrze w bramce, jednak w kontrataku pomyliła się Agnieszka Jochymek!
      Skomentuj 0
      34 min. - 15:9 - Świetna akcja Polek - na czystą pozycję wyprowadzona Karolina Kudłacz-Gloc, która zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      33 min. - 14:9 - Katarzyna Kołodziejska trafia z koła. Roos rzuca obok bramki.
      Skomentuj 0
      31 min. - 13:9 - Anna Wysokińska pojawiła się w bramce Polek. Finki otwierają wynik drugiej części gry.
      Skomentuj 1
      Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Finlandią 13:8.
      Skomentuj 1
      29 min. - 13:8 - Karolina Kudłacz-Gloc zdobywa bramkę z kontrataku.
      Skomentuj 0
      28 min. - 12:8 - Linda Cainberg ponownie skutecznie. Polki do znudzenia grają z kołem, kolejny raz trafia Patrycja Kulwińska!
      Skomentuj 0
      27 min. - 11:7 - Linda Cainberg zaskoczyła polską defensywę. Polki grają teraz bardzo prosto, ponownie dogranie do koła i nie myli się Patrycja Kulwińska!
      Skomentuj 0
      25 min. - 10:6 - Finki gubią piłkę. Kolejna akcji Polek z kołem i ponownie na listę strzelców wpisuje się Patrycja Kulwińska!
      Skomentuj 0
      24 min. - 9:6 - Monika Maliczkiewicz skutecznie w bramce. Klaudia Pielesz przedarła się przez obronę rywalek.
      Skomentuj 0
      22 min. - 8:6 - Linda Cainberg przełamuje niemoc Finek. Patrycja Kulwińska trafia z koła w bramkarkę, piłka jednak dla Polek. Z drugiej linii nie myli się Iwona Niedźwiedź.
      Skomentuj 0
      20 min. - 7:5 - Mamy kolejny rzut karny dla Polek. Z linii siedmiu metrów trafia Karolina Kudłacz-Gloc.
      Skomentuj 0
      19 min. - 6:5 - Błąd Finek w ataku. Ponownie do bramki rywalek trafia Patrycja Kulwińska! Czas dla Finlandii.
      Skomentuj 1
      18 min. - 5:5 - Polki męczą się w ataku, w końcu piłka dotarła na koło. Bramkę zdobywa Patrycja Kulwińska.
      Skomentuj 0
      16 min. - 4:5 - Trwa niemoc Polek w ataku. Tym razem rzut karny zmarnowała Monika Stachowska! Finki także się mylą i po szybkiej akcji trafia Klaudia Pielesz.
      Skomentuj 0
      15 min. - 3:4 - Patrycja Kulwińska zdobywa bramkę z koła. Julia Lönnborg także się nie myli. Niestety Biało-Czerwone grają nieskutecznie w ataku i Linda Cainberg wyprowadza Finlandię na prowadzenie.
      Skomentuj 0
      12 min. - 2:2 - Finki długo rozgrywały akcję, w końcu lukę w obronie znalazła Alexandra Roos. Trener Kim Rasmussen poprosił o czas.
      Skomentuj 0
      10 min. - 2:1 - Polki tym razem spokojnie rozgrywają atak pozycyjny. Agnieszka Jochymek nieskutecznie ze skrzydła.
      Skomentuj 1
      • bigestfun Zgłoś komentarz
        Już po 11 minutach widać jakie to gówno.Te duńskie beztalencie powinien trenować przedszkolaki.Grają zawodniczki które nigdy nie powinny być w reprezentacji.Gdzie są zawodniczki
        Czytaj całość
        montexu?Powinno być przynajmniej 5,a jest tylko Szara.ŻENADA JAK ZAWSZE!!!
        8 min. - 2:1 - Finki także mają problemy w ataku. Monika Stachowska wywalczyła rzut karny. Poszkodowana rzuciła w samo okienku i Biało-Czerwone obejmują prowadzenia.
        Skomentuj 0
        6 min. - 1:1 - Monika Kobylińska wywalczyła rzut karny. Karolina Kudłacz-Gloc trafia w poprzeczkę!
        Skomentuj 0
        4 min. - 1:1 - Polki mają na początku spotkania problemy ze skutecznością. Tym razem niecelnie rzucała Małgorzata Stasiak. Na szczęście w bramce spisuje się Monika Maliczkiewicz.
        Skomentuj 0
        2 min. - 1:1 - Polki rozpoczęły od nieskutecznej akcji. Alexandra Roos otwiera wynik spotkania. Bramką odpowiada Katarzyna Kołodziejska.
        Skomentuj 0
        Reprezentacja Polski mecz rozpoczęła w składzie: Maliczkiewicz - Jochymek, Kołodziejska, Stasiak, Kudłacz, Kobylińska, Kulwińska.
        Skomentuj 0
        Początek meczu.
        Skomentuj 0
        Polskie piłkarki ręczne niezwykle zmobilizowane odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.
        Skomentuj 0
        W Lubinie rozpoczęła się prezentacja drużyn. Kibice szczelnie wypełnili halę.
        Skomentuj 0
        W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Kinga Achruk, jedna z liderek Biało-Czerwonych. Rozgrywająca boryka z się z urazem kolana.
        Skomentuj 0
        Biało-Czerwone meczem z Finlandią zainaugurują rywalizację w eliminacjach do Euro 2016. Oprócz Suomi rywalami Polek będą Słowacja i Węgry.
        Skomentuj 0
        Witamy kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Polska - Finlandia.