LM: CSM Bukareszt - MKS Selgros Lublin na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
Skomentuj 0
60 min. - 33:21 - Maria Fisker wykończyła kontrę CSM-u.
Skomentuj 0
57 min. - 32:21 - 2 minuty kary dla Gęgi i wykorzystany rzut karny przez CSM.
Skomentuj 0
57 min. - 31:21 - trafiła Kamila Skrzyniarz.
Skomentuj 0
57 min. - 31:20 - Belo pewnie z lewego skrzydła.
Skomentuj 0
55 min. - 30:20 - Bramkarka Grubisić zdobyła gola, bo pusta była bramka MKS-u.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 29:20 - trafienie z rzutu karnego dla CSM.
    Skomentuj 0
    54 min. - 28:20 - świetnie uwolniła się i rzuciła Joanna Szarawaga.
    Skomentuj 0
    II czas dla lublinianek.
    Skomentuj 0
    52 min. - 28:19 - Marta Gęga potężnie z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    51 min. - 28:18 - Line Anna Ryborg Jorgensen wzięła sprawy w swoje ręce i trafiła.
    Skomentuj 0
    51 min. - 27:18 - świetnie broni dzisiaj Grubisić.
    Skomentuj 0
    50 min. - 27:18 - Varzaru wykorzystała kolejny kontratak CSM-u.
    Skomentuj 0
    49 min. - 26:18 - Belo skuteczna z dystansu. Po chwili 2 minuty kary dla tej zawodniczki.
    Skomentuj 0
    47 min. - 25:18 - da Silva pewnie z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    47 min. - 24:18 - piękna indywidualna akcja Quintino.
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:17 - Line Anna Ryborg Jorgensen wymanewrowała obronę MKS-u, a po chwili trafiła także da Silva.
    Skomentuj 0
    44 min. - 22:17 - szczęśliwie trafiła Line Anna Ryborg Jorgensen.
    Skomentuj 0
    43 min. - 21:17 - Iwona Niedźwiedź popisała się mocnym rzutem. Czas dla CSM.
    Skomentuj 0
    42 min. - 21:16 - Quintino wykończyła kontrę MKS-u.
    Skomentuj 0
    41 min. - 21:15 - Joanna Szarawaga trafiła z koła. Kara 2 minut dla zawodniczki CSM.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:14 - Varzaru nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    38 min. - 20:14 - piękne trafienie Belo i kontra da Silvy.
    Skomentuj 0
    37 min. - 18:14 - Wetkowa otrzymała 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    36 min. - 18:14 - piękna wkrętka Varzaru.
    Skomentuj 0
    35 min. - 17:14 - Joanna Szarawaga spokojnie z koła.
    Skomentuj 0
    33 min. - 17:13 - Varzaru wykorzystała błąd lublinianek.
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:13 - skuteczna kontra CSM Bukareszt.
    Skomentuj 0
    31 min. - 15:13 - mimo trudności trafiła Isabelle Gullden.
    Skomentuj 0
    II połowa rozpoczęta. W ataku MKS Selgros Lublin.
    Skomentuj 0
    Przerwa powoli dobiega końca. Niedługo druga odsłona rywalizacji w Bukareszcie.
    Skomentuj 0
    Czy w II połowie mistrz Polski zagra równie dobrze przeciwko rumuńskiemu gwiazdozbiorowi?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Koniec I połowy. CSM Bukareszt wygrał pierwszą odsłonę z MKS-em Selgrosem Lublin 14:13. Mistrzynie Polski, które grają w 11-osobowym składzie, w pewnym momencie przegrywały już 6:11, ale nie zwiesiły głów i ostatecznie doszły swoje rywalki na jedną bramkę (13:14).
    Skomentuj 0
    30 min. - 14:13 - Iwona Niedźwiedź popisała się świetnym rzutem!
    Skomentuj 0
    28 min. - 14:12 -Jekaterina Dżukiewa show! Kolejna piękna obrona.
    Skomentuj 0
    Czas dla MKS-u Lublin.
    Skomentuj 0
    27 min. - 14:12 - Małgorzata Rola skuteczna w kontrze! Mistrzynie Polski ambitnie walczą.
    Skomentuj 0
    25 min. - 14:11 - potężny rzut Gęgi!
    Skomentuj 0
    24 min. - 14:10 - Belo wykorzystała rzut karny dla CSM.
    Skomentuj 0
    23 min. - 13:10 - piękna obrona Dżukiewej w sytuacji sam na sam! Trafiła Marta Gęga.
    Skomentuj 0
    22 min. - 13:9 - Kamila Skrzyniarz dobiła rzut Niedźwiedź.
    Skomentuj 0
    21 min. - 13:8 - Bradeanu pewnie z lewego rozegrania.
    Skomentuj 0
    20 min. - 12:8 - 2 minuty kary dla Gęgi.
    Skomentuj 0
    Czas dla CSM Bukareszt.
    Skomentuj 0
    19 min. - 12:8 - dobre zagranie Niedźwiedź i jej skuteczny rzut.
    Skomentuj 0
    16 min. - 12:7 - sprytny rzut Gullden z dystansu.
    Skomentuj 0
    15 min. - 11:7 - Marta Gęga wykorzystała rzut karny.
    Skomentuj 0
    15 min. - 11:6 - kolejny udany kontratak CSM Bukareszt.
    Skomentuj 0
    13 min. - 10:6 - Varzaru trafiła z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    12 min. - 9:6 - Isabelle Gullden skutecznie z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    11 min. - 8:6 - skuteczny rzut w wykonaniu Niedźwiedź.
    Skomentuj 0
    11 min. - 8:5 - znów Jorgensen z prawego rozegrania i przewaga CSM wzrosła do trzech bramek.
    Skomentuj 0
    10 min. - 7:5 - Jorgensen na razie nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    9 min. - 6:5 - Jorgensen z dystansu, a w odpowiedzi Joanna Szarawaga z koła.
    Skomentuj 0
    8 min. - 5:4 - skuteczna akcja lublinianek, które na razie dotrzymują kroku rywalkom.
    Skomentuj 0
    8 min. - 5:3 - Carmen Martin pewnie w kontrze.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:3 - Jessica Quintino pięknie ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    6 min. - 4:2 - Maria Fisker trafiła z lewego skrzyła, a chwilę później z prawej strony Martin.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:2 - dobre akcje Fisker oraz Niedźwiedź. Wyrównany początek.
    Skomentuj 0
    5 min. - 1:1 - Marta Gęga trafiła z rzutu karnego - piękny rzut lobem.
    Skomentuj 0
    4. min - 1:0 - Martin skuteczna ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    3 min. - 0:0 - kolejna fantastyczna obrona Dżukiewej i wciąż bez bramek.
    Skomentuj 0
    1. min - 0:0 - dobre obrony Dżukiewej na starcie.