Orlen Wisła Płock wciąż na 6. miejscu w tabeli grupy A Ligi Mistrzów:

5 Rhein-Neckar Loewen 14 7 0 7 418:410 14
6 Mieszkow Brześć 14 4 1 9 379:419 9
7 Montpellier HB 14 3 1 10 377:414 7
8 IFK Kristianstad 14 2 1 11 396:475 5

Skomentuj 0
60 min. - 32:26 - Djukić pokonał Wicharego tuż przed końcem meczu.
Skomentuj 0
60 min. - 32:25 - Mateusz Piechowski świetnie z koła.
Skomentuj 0
59 min. - 31:25 - zaskakujący rzut tyłem Demirezena.
Skomentuj 0
  • 59 min. - 31:24 - Ivan Nikcević sprytnie z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    58 min. - 30:24 - swobodny rzut Darko Djukicia.
    Skomentuj 0
    57 min. - 30:23 - skutecznie obronił Marcin Wichary. Po chwili Dan-Emil Racotea pokonał bramkarza rywali.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    56 min. - 29:23 - ładny przechwyt Nafciarzy, natomiast skuteczny w kontrze Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    55 min. - 28:23 - Mateusz Piechowski rozgrywa dzisiaj bardzo dobre zawody i po raz kolejny zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    54 min. - 27:23 - Djukić dzisiaj praktycznie nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    53 min. - 27:22 - Orlen Wisła Płock spokojnie rozgrywała, zaś w pewnym momencie Dan-Emil Racotea postanowił wciąż ciężar na swoje barki i trafił.
    Skomentuj 0
    52 min. - 26:22 - Coban przedarł się przez obronę Wisły i trafił. Czas dla Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    51 min. - 26:21 - świetne zachowanie Dmitrija Żytnikowa, który zszedł do prawej strony i pokonał bramkarza gości.
    Skomentuj 0
    51 min. - 25:21 - Darko Djukić skuteczny w kontrataku.
    Skomentuj 0
    50 min. - 25:20 - Ramazan Done wykończył ładną akcję ekipy ze Stambułu.
    Skomentuj 0
    49 min. - 25:19 - Marcin Wichary obronił w sytuacji "sam na sam".
    Skomentuj 0
    48 min. - 25:19 - Angel Montoro tym razem nie pomylił się w ofensywie.
    Skomentuj 0
    47 min. - 24:19 - Ramazan Done pewnie z 7. metra.
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:18 - Marcin Wichary obronił. W kontrze przestrzelił Angel Montoro.
    Skomentuj 0
    Mateusz Piechowski otrzymał drugą 2-minutową karę.
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:18 - Orlen Wisła Płock rozegrała piękną akcję z wrzutką. Trafił Dan-Emil Racotea.
    Skomentuj 0
    44 min. - 23:18 - Angel Montoro ograł obronę przyjezdnych i rzucił obok bramkarza.
    Skomentuj 0
    44 min. - 22:18 - Done pokonał Wicharego z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    43 min. - 22:17 - Dan-Emil Racotea wykończył akcję Wisły, trafiając z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    42 min. - 21:17 - Besiktas ma problemy w ataku, Orlen Wisła Płock agresywnie gra w obronie.
    Skomentuj 0
    41 min. - 21:17 - Caliskan otrzymał podanie na wolne pole i spokojnie trafił do bramki Wisły.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:16 - Besiktas JK Stambuł stracił piłkę, zaś w kontrataku poradził sobie Dmitrij Żytnikow.
    Skomentuj 0
    39 min. - 20:16 - Pribak poradził sobie w ataku.
    Skomentuj 0
    38 min. - 20:15 - Marcin Wichary robi różnicę. Orlen Wisła Płock w ataku.
    Skomentuj 0
    37 min. - 20:15 - Marcin Wichary uruchomił w kontrze Valentina Ghioneę, który nie miał problemów ze zdobyciem gola.
    Skomentuj 0
    36 min. - 19:15 - Darko Djukić dzisiaj trudny do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    35 min. - 19:14 - Marcin Wichary show! Dwie obrony w sytuacjach sam na sam. Miljan Pusica skutecznie w ofensywie.
    Skomentuj 0
    34 min. - 18:14 - dość długo rozgrywała Wisła, ale dobre podanie na skrzydło otrzymał Ivan Nikcević, który zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    33 min. - 17:14 - Valentin Ghionea pewnie z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:13 - udana akcja Orlen Wisły Płock. Po chwili odpowiedział Djukić.
    Skomentuj 0
    Druga połowa meczu rozpoczęta.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W pierwszej połowie najwięcej bramek dla Orlen Wisły Płock - po trzy - zdobyli: Jose Guilherme de Toledo, Mateusz Piechowski i Dmitrij Żytnikow.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock prowadzi po pierwszej połowie z Besiktasem JK Stambuł 15:12.
    Skomentuj 0
    30 min. - 15:12 - Mateusz Piechowski popisał się indywidualną akcją i trafił tuż przed przerwą.
    Skomentuj 0
    30 min. - 14:12 - Besiktas JK Stambuł dobrze zagrał przez skrzydło.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:11 - Besiktas popełnił błąd w ofensywie. Jose Guilherme de Toledo zszedł do środka i zdobył swojego trzeciego gola.
    Skomentuj 0
    Mateusz Piechowski otrzymał 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    28 min. - 13:11 - Orlen Wisła Płock skutecznie zagrała w defensywie, a w ataku udanie Mateusz Piechowski.
    Skomentuj 0
    27 min. - 12:11 - Dmitrij Żytnikow wyszedł w powietrze i skutecznie rzucił z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    26 min. - 11:11 - Kocić obronił rzut Żytnikowa w kontrze. Fatalna skuteczność Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 0
    25 min. - 11:11 - Marcin Wichary popisał się dobrą interwencją, ale po chwili Nafciarze stracili piłkę.
    Skomentuj 0
    24 min. - 11:11 - Mateusz Piechowski skuteczny w kontrataku. Remis 11:11 w Płocku.
    Skomentuj 0
    24 min. - 10:11 - Michał Daszek wykorzystał rzut karny.
    Skomentuj 0
    23 min. - 9:11 - Pribak nie do zatrzymania. Besiktas ma dwie bramki przewagi.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    22 min. - 9:10 - bramkarz Miroslav Kocić na razie bohaterem przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    21 min. - 9:10 - Pribak po raz trzeci pokonał Corralesa.
    Skomentuj 0
    21 min. - 9:9 - Angel Montoro przestrzelił w doskonałej sytuacji.
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:9 - Besiktas JK Stambuł dobrze zagrał przez koło.
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:8 - Marko Tarabochia! Kolejna świetna akcja rozgrywającego wicemistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    19 min. - 8:8 - kolejny raz Tiago Rocha miał przed sobą tylko Kocicia i nie był w stanie zdobyć bramki.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:8 - Orlen Wisła Płock długo rozgrywała swoją akcję, ale w końcu popełniła błąd.
    Skomentuj 0
    16 min. - 8:8 - Jose Guilherme de Toledo przebiegł sam przez pół boiska i zdobył wyrównującą bramkę.
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:8 - piękny rzut Marko Tarabochii. Zupełnie zaskoczony Kocić.
    Skomentuj 0
    15 min. - 6:8 - Kocić obronił rzut Racotei. W ofensywie Besiktas JK Stambuł .
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:8 - Pribak potężnie z dystansu i Corrales bez szans.
    Skomentuj 0
    13 min. - 6:7 - Nafciaciarze rozgrzali bramkarza Besiktasu, jednak po chwili skuteczny w kontrze Dmitrij Żytnikow.
    Skomentuj 0
    Czas dla Orlen Wisły Płock, która po 12 minutach przegrywa 5:7.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:7 - udana interwencja Kocicia. Po chwili Done popisał się indywidualną akcją i zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    Tiago Rocha otrzymał 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:6 - Done pokonał Corralesa z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:5 - Rodrigo Corrales skutecznie w bramce Wisły. W ofensywie pomylił się Toledo.
    Skomentuj 0
    9 min. - 5:5 - Dan-Emil Racotea oddał mocny rzut z drugiej linii, Kocić bez szans.
    Skomentuj 0
    8 min. - 4:5 - Demirezen na raty trafił do bramki Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:4 - Djukić na razie gra bardzo dobrze. W odpowiedzi skutecznie rzucił Jose Guilherme de Toledo.
    Skomentuj 0
    7 min. - 3:3 - Valentin Ghionea otrzymał dobre podanie na prawe skrzydło i nie miał problemów ze zdobyciem bramki.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:3 - dobra obrona Kocicia. Trafił Djukić, a po chwili odpowiedział Tiago Rocha.
    Skomentuj 0
    5 min. - 1:2 - długo rozgrywali gracze Besiktasu, Pribak zszedł do prawej strony i pokonał Corralesa.
    Skomentuj 0
    Buljubasić otrzymał 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:1 - błędy własne obydwu zespołów, ale w końcu Besiktas JK Stambuł zdobył swoją pierwszą bramkę.
    Skomentuj 0
    2 min. - 1:0 - trafił ze środka rozegrania Dmitrij Żytnikow.
    Skomentuj 0
    1 min. - 0:0 - Rodrigo Corrales popisał się skuteczną interwencją.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Po raz ostatni obydwie drużyny zmierzyły się 29 listopada 2014 roku, a w Stambule Orlen Wisła Płock wygrała 33:30. Wcześniej u siebie Nafciarze triumfowali 28:19.