LM: SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 0
59 min. - 27:25 - Holger Glandorf trafia!
Skomentuj 0
59 min. - 26:25 - Rodrigo Corrales kolejny raz zatrzymuje rzut rywali. Michał Daszek zdobywa bramkę! 40 sekund do końca.
Skomentuj 0
58 min. - 26:24 - Czas dla SG Flensburg-Handewitt.
Skomentuj 0
58 min. - 26:24 - Rasmus Lauge Schmidt szybko odpowiada bramką. Valentin Ghionea trafia ze skrzydła.
Skomentuj 1
  • Wiślak zks Zgłoś komentarz
    No proszę, Wisła zmusiła niemieckich kibiców do dopingowania na stojąco przez większość drugiej połowy.
    57 min. - 25:23 - Dmitrij Żytnikow popisał się niezwykle efektowną wkrętką.
    Skomentuj 0
  • 56 min. - 25:22 - Dan-Emil Racotea myli się w ataku. Thomas Mogensen zdobywa ważną bramkę.
    Skomentuj 0
    55 min. - 24:22 - Rodrigo Corrales zatrzymał rzut karny oraz dobitkę wykonywaną przez Andersa Eggerta!
    Skomentuj 0
    54 min. - 24:22 - Czas dla SG Flensburg-Handewitt. Tiago Rocha ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    53 min. - 24:22 - Rzut karny dla Wisły. Tiago Rocha zdobywa bramkę. Rasmus Lauge Schmidt tym razem nieskutecznie. Dan-Emil Racotea w końcu trafia.
    Skomentuj 0
    52 min. - 24:20 - Michał Daszek świetnie wypracował sobie pozycję rzutową, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem. Holger Glandorf pomylił się w doskonałej sytuacji.
    Skomentuj 0
    50 min. - 24:20 - Czas dla Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 1
    50 min. - 24:20 - Wisła długo w ataku, mamy grę pasywną. Dmitrij Żytnikow wysoko nad bramką. Rasmus Lauge Schmidt zdobywa dziesiątą bramkę dla SG Flensburg-Handewitt!
    Skomentuj 0
    48 min. - 23:20 - Henrik Toft Hansen trafia z koła. Mateusz Piechowski odpowiada podobną bramką. Rasmus Lauge Schmidt po raz kolejny okazał się sprytniejszy od obrony Wisły.
    Skomentuj 0
    46 min. - 21:19 - Lasse Svan Hansen trafia ze skrzydła. Dmitrij Żytnikow wywalczył rzut karny. Tiago Rocha nieskutecznie!
    Skomentuj 0
    45 min. - 20:19 - Dmitrij Żytnikow wpisał się na listę strzelców. Strata SG Flensburg-Handewitt i bramkę z kontrataku zdobywa Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    44 min. - 20:17 - Dan-Emil Racotea zablokowany i bramkę z kontrataku zdobywa Lasse Svan Hansen. Kolejna strata Wisły i Rasmus Lauge Schmidt zdobywa łatwo bramkę.
    Skomentuj 0
    43 min. - 18:17 - Valentin Ghionea zablokowany. Rasmus Lauge Schmidt przełamuje niemoc SG Flensburg-Handewitt, szybko odpowiada jednak Dmitrij Żytnikow!
    Skomentuj 0
    40 min. - 17:16 - Rodrigo Corrales zatrzymuje rywali. Wisła przed szansą na doprowadzenie do remisu. Lasse Svan Hansen nieskutecznie w kontrataku, górą Corrales!
    Skomentuj 0
    39 min. - 17:16 - Angel Montoro zdobywa dwie bramki z kontrataku. Kolejny błąd Niemców i Dmitrij Żytnikow trafia do bramki SG Flensburg-Handewitt!
    Skomentuj 0
    37 min. - 17:13 - Angel Montoro wywalczył rzut karny. Dan-Emil Racotea nieskutecznie, górą Mattias Andersson.
    Skomentuj 0
    36 min. - 17:13 - Rasmus Lauge Schmidt ponownie przedarł się przez obronę Wisły. Angel Montoro nieskutecznie dogrywał do koła i Henrik Toft Hansen zdobywa bramkę z kontrataku. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    35 min. - 15:13 - Hampus Wanne trafia ze skrzydła. Angel Montoro rzuca nieskutecznie z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    34 min. - 14:13 - Dan-Emil Racotea wywalczył rzut karny. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:12 - Marko Tarabochia zdobywa bramkę, ze skrzydła natychmiast odpowiada Lasse Svan Hansen.
    Skomentuj 0
    31 min. - 13:11 - Drugą połowę rozpoczęła Wisła. Dmitrij Żytnikow rzuca nieskutecznie, w odpowiedzi pomylił się także Thomas Mogensen.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock po pierwszej połowie przegrywa z SG Flensburg-Handewitt 11:13.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:11 - Angel Montoro rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:11 - Tiago Rocha zdobywa bramkę. Michał Daszek ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:10 - Dan-Emil Racotea ponownie fauluje w ataku. Rasmus Lauge Schmidt trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    27 min. - 12:10 - Dan-Emil Racotea fauluje w ataku. Niemcy gubią piłkę. Wisła w ataku pozycyjnym. Tiago Rocha pomylił się w doskonałej sytuacji i SG Flensburg-Handewitt wyprowadził zabójczy kontratak.
    Skomentuj 0
    26 min. - 11:10 - Angel Montoro zdobywa bramkę w trudnym momencie. Holger Glandorf rzuca wysoko nad bramką.
    Skomentuj 0
    24 min. - 11:9 - Rasmus Lauge Schmidt zaskoczył płocczan rzutem z biodra. Dmitrij Żytnikow nieskutecznie, Rosjanin za faul w obronie ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    23 min. - 10:9 - Rzut karny dla SG Flensburg-Handewitt. Anders Eggert po raz kolejny skutecznie. Mateusz Piechowski pomylił się w doskonałej sytuacji.
    Skomentuj 0
    22 min. - 9:9 - Rodrigo Corrales kolejny raz zatrzymuje rywali. Tiago Rocha doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:8 - Dan-Emil Racotea przełamuje niemoc Wisły. Niemcy pośpieszyli się w ataku i po kontrataku w drugie tempo trafia Ivan Nikcević. Czas dla SG Flensburg-Handewitt.
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:6 - Valentin Ghionea nieskutecznie rzuca z drugiej linii. Holger Glandorf wyprowadzony na czystą pozycję i zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:6 - Zawodnicy Wisły słabo grają w obronie, jednak kolejny raz ratuje ich Rodrigo Corrales! Rzut karny dla Niemców i bramkę zdobywa Anders Eggert.
    Skomentuj 0
    16 min. - 7:6 - Rodrigo Corrales znakomicie stopuje ataki zawodników SG Flensburg-Handewitt. Bartosz Konitz fauluje w ataku.
    Skomentuj 0
    14 min. - 7:6 - Angel Montoro trafia z drugiej linii i Wisła zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    13 min. - 7:5 - Na boisku panuje spory chaos, zespoły bardzo szybko starają się kończyć akcje. Ivan Nikcević jako jedyny zdołał wpisać się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    10 min. - 7:4 - Valentin Ghionea zdobywa bramkę z rzutu karnego, szybko odpowiada jednak Henrik Toft Hansen.
    Skomentuj 0
    8 min. - 6:3 - Strata Wisły i kontratak na bramkę zamienił Lasse Svan Hansen. Nafciarze zdobywają bramkę po skutecznym rzucie Dmitrija Żytnikowa. Wisła gra jednak słabo w obronie, natychmiast odpowiada Henrik Toft Hansen.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:2 - Dmitrij Żytnikow popisał się skuteczną indywidualną akcją. Bardzo łatwo przez obronę Wisły przedarł się Rasmus Lauge Schmidt.
    Skomentuj 0
    6 min. - 3:1 - Rasmus Lauge Schmidt po raz kolejny trafia do bramki Wisły i o czas prosi Manolo Cadenas.
    Skomentuj 0
    5 min. - 2:1 - Petar Djordjić doprowadza do remisu. Wisła zbyt szybko chciała kończyć akcję i to się zemściło. Niemców na prowadzenie wyprowadza Rasmus Lauge Schmidt!
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:1 - Nafciarze dobrze w obronie, płocczanie w ataku pozycyjnym. Dan-Emil Racotea dwukrotnie zablokowany. Tiago Rocha zdobywa bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:0 - Spotkanie rozpoczął SG Flensburg-Handewitt, jednak Niemcy nieskutecznie w ataku. Ivan Nikcević pomylił się w dogodnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    Początek meczu.
    Skomentuj 1
    Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja. Początek spotkania o godz. 18.30.
    Skomentuj 0
    W środowym spotkaniu w szeregach Nafciarzy zabraknie trzech kontuzjowanych zawodników: Adama Wiśniewskiego, Marco Oneto Zunigi oraz Jose Guilherme de Toledo.
    Skomentuj 0
    Po ośmiu kolejkach SG Flensburg-Handewitt z dorobkiem 12 punktów zajmuje 3. miejsce, Orlen Wisła Płock zgromadziła 7 punktów i plasuje się na 5. lokacie.
    Skomentuj 0
    Zdecydowanym faworytem środowego spotkanie jest SG Flensburg-Handewitt. Szczypiorniści Orlen Wisły Płock jeszcze nigdy nie wygrali na niemieckiej ziemi w Lidze Mistrzów.
    Skomentuj 0
    Witamy kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock!