Skuteczna Adrianna Górna. "Staram się pomóc zespołowi jak tylko potrafię"

Adrianna Górna w ostatnim czasie rzuca dużo bramek dla AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk, jednak to nie wystarcza do kolejnych zwycięstw, co pokazał przegrany 23:35 mecz z Kramem Start. Zawodniczka liczy na to, że jej forma jeszcze wzrośnie.

W pierwszej połowie niedzielnego spotkania AZS Łączpol AWFiS Gdańsk nie potrafił się zupełnie postawić w obronie Kramowi Start Elbląg. - Nie takie założenia miałyśmy. Miałyśmy rozpisaną każdą zagrywkę elbląskiego klubu, a wyszło całkiem inaczej - powiedziała Adrianna Górna.

Po zmianie stron gdańszczanki wpuszczały do ataku siódmą zawodniczkę i były już równorzędnym rywalem. - Nie miałyśmy już nic do stracenia. Mogłyśmy tylko gonić i taki był pomysł trenerki w przerwie. Jak jednak wynik pokazuje, to nie wystarczyło - żałowała zawodniczka. - Start słynie z bardzo dobrych kibiców, czego im serdecznie zazdroszczę. Doping nas jednak nie przytłoczył. Gramy we własnej hali, mamy swój parkiet - dodała.

Skrzydłowa AZS-u Łączpol AWFiS w ostatnim czasie pokazuje wysoką formę rzutową. - Staram się pomóc zespołowi jak najlepiej potrafię. Cieszę się z tego, że moja forma wzrosła i mam nadzieję, że będę ją podtrzymywała - liczy Górna.

W najbliższej kolejce gdański zespół zagra w derbach z Vistalem Gdynia. - Gdynianki są faworytkami, ale my się nie położymy i będziemy walczyć. Jak to się skończy na boisku, zobaczymy już podczas meczu - zakończyła Adrianna Górna.

Czy AZS Łączpol AWFiS jest w stanie wygrać w derbach Trójmiasta?