Kiler z Opola. Antoni Łangowski zawodnikiem 9. kolejki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KPR Gwardia Opole / Na zdjęciu: Antoni Łangowski
Materiały prasowe / KPR Gwardia Opole / Na zdjęciu: Antoni Łangowski

Gracz Gwardii Opole z pierwszym w tym sezonie tytułem gracza tygodnia w Superlidze. Głosowanie kibiców wygrał Antoni Łangowski.

Lewy rozgrywający był głównym bombardierem Gwardii Opole. Do 45. minuty nie spudłował ani razu, uzbierał w tym czasie 10 goli. Trener Chrobrego Jarosław Cieślikowski rotował bramkarzami, ale nic to nie zmieniło. Antoni Łangowski poprowadził Gwardię do zwycięstwa 29:27.  Reprezentantowi Polski nie przeszkodziła nawet kontuzja nadgarstka, którą będzie intensywniej leczył w grudniowo-styczniowej przerwie zimowej.

Pozostałymi kandydatami byli bramkarze: Filip Ivić z PGE VIVE Kielce i Krzysztof Szczecina z MMTS-u Kwidzyn.