ME 2014: Spotkanie Polska - Węgry na żywo!

autor:
Rafał Malinowski
Polski uległy Węgierkom 23:29.
Skomentuj 0
59 min. - 23:29 - Alina Wojtas zdobywa bramkę, Zita Szucsanszki trafia po bloku.
Skomentuj 0
58 min. - 22:28 Szabina Mayer zdobywa kolejną bramkę z koła. Katarzyna Janiszewska w dobrej sytuacji rzuca bardzo niecelnie. Szabina Mayer ponownie trafia z koła!
Skomentuj 0
57 min. - 22:26 - Węgierki nieskutecznie w ataku, bramkę po kontrataku zdobywa Iwona Niedźwiedź.
Skomentuj 0
56 min. - 21:26 - Alina Wojtas zdobywa bramkę. Wykluczenie dla Anity Bulath. Czas dla Węgier.
Skomentuj 0
55 min. - 20:26 - Izabela Prudzienica broni rzut ze skrzydła. Iwona Niedźwiedź zbyt szybko starała się zdobyć bramkę. Węgierki zdobywają bramkę z koła, trafia Szabina Mayer. Czas dla Polski.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 20:25 - Karolina Kudłacz rzuca z biodra obok bramki, szkoda. Anita Bulath rzucają w poprzeczkę. Iwona Niedźwiedź zdobywa bramkę z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    52 min. - 19:25 - Karolina Kudłacz skutecznie wykończyła kontratak. Szimonetta Planeta zablokowana, jednak Węgierki nadal przy piłce. Izabela Prudzienica skutecznie w bramce.
    Skomentuj 0
    51 min. - 18:25 - Izabela Prudzienica skutecznie broni, Karolina Kudłacz próbowała rzutem przez całe boisko trafić do pustej bramki, jednak nieskutecznie. Agnieszka Kocela w sytuacji sam na sam przegrała pojedynek z bramkarką.
    Skomentuj 0
    50 min. - 18:25 - Węgierki długo rozgrywają atak pozycyjny, rzucają obok bramki. Karolina Siódmiak przedarła się przez obronę rywalek.
    Skomentuj 0
    49 min. - 17:25 - Agnieszka Kocela wywalczyła rzut karny, dodatkowo jedna z Węgierek wykluczona na dwie minuty. Karolina Kudłacz ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    48 min. - 16:25 - Marta Gęga zdobywa bramkę po świetnej zespołowej akcji. Szimonetta Planeta ponownie skutecznie. Marta Gęga podaje niedokładnie. Izabela Prudzienica zatrzymała kontratak Węgierek.
    Skomentuj 0
    47 min. - 15:24 Aniko Kovacsics ponownie skutecznie. Izabela Prudzienica starała się zakończyć bramkarkę rywalek, jednak nieskutecznie. Karolina Siódmiak ukarana wykluczeniem. Siły wyrównane, jeśli można tak to nazwać.  Szabina Mayer trafia z koła.
    Skomentuj 0
    45 min. - 15:22 - Węgierki w ataku pozycyjnym. Szimonetta Planeta znakomicie rzuca, Marta Gęga zablokowana. Rywalki jednak także popełniają błąd i Agnieszka Kocela zdobywa bramkę z kontrataku. Szimonetta Planeta ukarana wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    44 min. - 14:21 - Izabela Prudzienica świetnie podała do Moniki Stachowskiej, która skutecznie wykończyła kontratak. Czas dla Węgierek.
    Skomentuj 0
    43 min. - 13:21 - Węgierki ponownie tracą piłkę w ataku, Polki niedokładnie podają w ataku. Karolina Zalewska fatalnie podawała do Moniki Stachowskiej. W odpowiedzi skuteczna kontra rywalek. Z koła trafia Patrycja Kulwińska.
    Skomentuj 0
    42 min. - 12:20 - Polki przejęły piłkę w obronie i kontratak na bramkę zamieniła Karolina Zalewska. Węgierki nieskutecznie w ataku. Biało-czerwone w ataku pozycyjnym. Karolina Kudłacz gubi piłkę po niedokładnym podaniu Marty Gęgi.
    Skomentuj 0
    40 min. - 11:20 - Karolina Kudłacz wywalczyła rzut karny. Poszkodowana na linii siedmiu metrów. Polka rzuca w same okienko.
    Skomentuj 0
    39 min. - 10:20 - Węgierki w ataku. Alina Wojtas wykluczona za faul na Zsuzsannie TomoriBernadett Bognar-Bodi trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 1
    • StalM Zgłoś komentarz
      Masakra . To co grają te dziewczyny to żenada . Nie potrafią podać w ręce tylko wyrzucają w aut. 10 goli w 40 minut ? Kpina !!!
      38 min. - 10:19 - Biało-czerwone w ataku pozycyjnym. Polki wyrzucają piłkę w aut! Izabela Prudzienica broni kontratak rywalek! Polki wyrzucają piłkę w aut!
      Skomentuj 0
      37 min. - 10:19 - Polki grając w osłabieniu szybko tracą piłkę w ataku. Węgierki mają dziś dużo szczęścia, po rzucie w poprzeczkę do piłki dopadła kołowa i zdobyła bramkę. Karolina Kudłacz fauluje w ataku. Zsuzsanna Tomori zdobywa bramkę.  Czas dla Polski.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      36 min. - 10:17 - Węgierki w ataku pozycyjnym. Aniko Kovacsics trafia ze skrzydła. Kinga Grzyb pomyliła się ze skrzydła. Rzut karny dla Węgierek i wykluczenie dla Moniki StachowskiejKrisztina Triscsuk zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      34 min. - 10:15 - Węgierki zdobywają bramkę z koła, jednak natychmiast odpowiada Iwona Niedźwiedź.
      Skomentuj 1
      33 min. - 9:14 - Kroki Węgierek. Polki w ataku pozycyjny. Biało-czerwone długo rozgrywają akcję. Karolina Siódmiak zdobywa kolejną bramkę!
      Skomentuj 0
      31 min. - 8:14 - Polki rozpoczęły drugą połowę. Karolina Siódmiak zdobywa bramkę po indywidualnej akcji.
      Skomentuj 0
      Początek drugiej połowy.
      Skomentuj 2
      • pikuś Zgłoś komentarz
        musiały byc na bani gdy o tym mowily he he
          czytalem wywiady przed meczem jak polskie zawodniczki opowiadaly banialuki jak to styl wegierek im pasuje i ze maja szanse wygrac z nimi he he he, szkoda komentowac takie brednie
          W przerwie meczu zapraszamy do rozwiązania quizu na temat piłki ręcznej.
          Skomentuj 2
          Po pierwszej połowie Polska przegrywa z Węgrami 7:14.
          Skomentuj 1
          • czytelnik Zgłoś komentarz
            Panie Rasmusen, co to jest? Sędziowie pokazują czas, a nasze nie potrafią rzucić, choćby w blok!!!! To już piąty raz w dwa i pół meczach. Ogarnij zmysły i wytłumacz tym kobietom, że
            Czytaj całość
            to podstawa piłki ręcznej!!! Jeżeli Ci to nie wychodzi, masz jedno wyjđcie. Do Dani.
            29 min. - 7:14 - Katarzyna Janiszewska fauluje w ataku, brak doświadczenia jest widoczny u tej zawodniczki. Węgierki nieskutecznie.
            Skomentuj 2
            • nocoment Zgłoś komentarz
              nie, lepiej siedziec i hejtowac w internecie a nie miec tak naprawdę pojecia o piłce ręcznej ani żadnego doświadczenia boiskowego.
                szkoda promowac taka zenade ,lepiej niech siedza w domach i obiady gotują wiekszy pozytek z tego bedzie
                29 min. - 7:14 - Karolina Kudłacz mocno rzuca z drugiej linii, jednak kolejny raz broni Eva Kiss - 54 proc. skuteczności węgierskiej bramkarki. Karny dla rywalek i tracimy kolejną bramkę.
                Skomentuj 0
                28 min. - 7:13 - Katarzyna Janiszewska wywalczyła sobie pozycję na skrzydle, jednak rzuca obok bramki. Węgierki w ataku pozycyjnym.  Faul w ataku rywalek. Klaudia Pielesz niedokładnie podaje do Monika StachowskaIldiko Erdosi zdobywa bramkę z kontrataku.
                Skomentuj 0
                26 min. - 7:12 - Węgierki w ataku pozycyjnym. Anita Bulath rzuca nad bramką. Polki przed szansą na zmniejszenie strat. Karolina Siódmiak w dobrej sytuacji rzuca prosto w bramkarkę. Małgorzata Gapska popisała się skuteczną interwencją.
                Skomentuj 2
                  polki to zdecydowanie najslabsza druzyna tych mistrzostw ,nie potrafia dosłownie nic ,ani podac,ani rzucic ,ani bronic ,dosłownie nic nie potrafia ,ale za to ladnie umieja mowic do kAmery i
                  opowiadac banialuki
                  • kibiCK Zgłoś komentarz
                    Trzeba poprawić atak, bo strasznie się męczymy w pozycyjnym.
                    25 min. - 7:12 - Polki starają się grać wyżej w obronie. Czas dla reprezentacji Węgier.
                    Skomentuj 1
                      Witamy Panie w domu . Z taką skutecznością to Mozambiku by nie pokonały . Żal!!!
                      24 min. - 7:12 - Klaudia Pielesz wykorzystała znakomitą podsłonę i zdobyła bramkę. Krisztina Triscsuk odpowiada natychmiast. Rzut karny dla Polski. Karolina Kudłacz rzuca skutecznie.
                      Skomentuj 0
                      Skomentuj 0
                      23 min. - 5:11 - Zsuzsanna Tomori tym razem rzuca nad bramką. Polki w ataku pozycyjnym. Klaudia Pielesz na boisku. Karolina Siódmiak rzuca, jednak ponownie górą bramkarka rywalek.
                      Skomentuj 0
                      21 min. - 5:11 - Na parkiecie pojawiła się Małgorzata Gapska, ponownie jednak skutecznie Zsuzsanna Tomori. Polki za długo w ataku, nie potrafiły oddać rzutu i straciły piłkę.
                      Skomentuj 2
                      20 min. - 5:10 - Joanna Drabik zdobywa bramkę z koła. Może ta zawodniczka odmieni oblicze Polek w ataku. Zsuzsanna Tomori po raz kolejny rzuca kapitalnie.
                      Skomentuj 1
                      19 min. - 4:9 - Karolina Zalewska skutecznie wykańcza kontratak Polek. Chwilę później skrzydłowa ukarana dwuminutowym wykluczeniem. Rzut karny dla Węgierek. Aniko Kovacsics zdobywa bramkę.
                      Skomentuj 0
                      17 min. - 3:8 - Alina Wojtas ponownie zatrzymana przez bramkarkę. Krisztina Triscsuk wykluczona na dwie minuty, jednak Węgierki mają piłkę i powoli rozgrywają atak pozycyjny. Zsuzsanna Tomori zdobywa bramkę.
                      Skomentuj 1
                      15 min. - 3:7 - W ostatnich akcjach Polkom brakuje skuteczności. Biało-czerwone za długo w ataku i w efekcie straciły piłkę, podobnie jak w meczu z Hiszpanią brakuje pomysłu na grę. Rywalki na szczęście rzucają nad bramką.
                      Skomentuj 1
                      13 min. - 3:7 - Pappne-Szamoransky Piroska zdobywa bramkę z koła, Węgierki odskakują Polkom. O czas prosi Kim Rasmussen.
                      Skomentuj 0
                      13 min. - 3:6 - Węgierki w ataku pozycyjnym. Zsuzsanna Tomori zdobywa ładną bramkę. Alina Wojtas rzuca z drugiej linii, jednak doskonale była ustawiona bramkarka rywalek.
                      Skomentuj 1
                      10 min. - 3:5 - Karolina Kudłacz tym razem nieskutecznie i Węgierki dobrze wykańczają kontratak. Karolina Siódmiak popełnia błąd w ataku i w efekcie tracimy kolejną bramkę.
                      Skomentuj 0
                      9 min. - 3:3 - Węgierki słabo w ataku i Polki stanęły przed szansą na kolejny kontratak, jednak ponownie źle rozwiązały sytuację. Biało-czerwone w ataku pozycyjnym, świetna akcja zakończona bramką Karoliny Kudłacza. Szybko odpowiada Zita Szucsanszki.
                      Skomentuj 1
                      7 min. - 2:2 - Węgierki gubią piłkę w ataku. Polki ponownie powoli konstruują akcję, rywalki ostro grają w obronie.  Karolina Siódmiak rzuca zbyt łatwo. Węgierki popełniają kolejny błąd w ataku, jednak Kinga Grzyb pomyliła się w kontrataku!
                      Skomentuj 1
                      • MarcinWP Zgłoś komentarz
                        Będąc trenerem zaczoł bym od nauczyania tych Pań podawania piłek i łapania bo maja z tym ewidentny problem .
                        5 min. - 2:2 - Węgierki nieskutecznie w ataku pozycyjnym. Patrycja Kulwińska wywalczyła rzut karny. Karolina Kudłacz na linii siedmiu metrów. Polka rzuca bardzo pewnie.
                        Skomentuj 0
                        4 min. - 1:2 - Węgierki ponownie skutecznie, tym razem na listę strzelców wpisała się Zsuzsanna Tomori. W ataku Polki, jednak nieskutecznie rzuca Karolina Zalewska.
                        Skomentuj 0
                        2 min. - 1:1 - Wynik spotkania otwiera Zita Szucsanszki, szybko odpowiada jednak celnym rzutem Karolina Kudłacz.
                        Skomentuj 0
                        Polska rozpoczęła spotkanie w składzie: Prudzienica - Grzyb, Zalewska, Niedźwiedź, Kudłacz, Wojtas, Stachowska.
                        Skomentuj 0
                        Początek spotkania.
                        Skomentuj 0
                        Hala nie wypełniła się po brzegi, pomimo że zagrają dziś gospodynie turnieju Węgierki.
                        Skomentuj 0
                        Na parkiecie pojawiły się już szczypiornistki obu reprezentacji. Czas na hymny narodowe, na początek Mazurek Dąbrowskiego.
                        Skomentuj 0
                        Dobrą wiadomością dla reprezentacji Polski jest fakt, że kontuzja Iwony Niedźwiedź nie okazała się poważna i zawodniczkę Vistalu Gdynia powinniśmy zobaczyć dziś na parkiecie.
                        Skomentuj 0
                        Polski mogą dziś zrobić pierwszy krok w kierunku awansu do fazy zasadniczej, jednak nawet porażka nie przekreśli szans gry w kolejnej rundzie. Wówczas jednak biało-czerwone bedą musiały pokonać Rosję.
                        Skomentuj 0
                        W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Hiszpania pokonała Rosję 25:24. Szczypiornistki z Półwyspu Iberyjskiego mogą być już pewne awansu do kolejnej rundy rozgrywek.
                        Skomentuj 0
                        Witamy wszystkich kibiców piłki ręcznej, zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Polska - Węgry.