Na minutę i 15 sekund przed końcem o czas poprosił trener Mieszkowa Brześć

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić.

czas 58'

Kielczanie, a dokładnie Buntić, przekombinowali. Ponownie w kontrze trafił Maksim Baranow.

IDK 30 : 28 MBR
czas 57'

Aleksander Tiumencew wykorzystał dziurę w obronie kielczan i z bliskiej odległości pokonał Sego.

IDK 30 : 27 MBR
czas 57'

Brawo. Kolejna dwójkowa akcja Zormana z Julenem Aguinagalde.

IDK 29 : 27 MBR
czas 56'

Tylko Aleksander Tiumencew wie, jak zmieścił piłkę obok nóg Sego.

czas 55'

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty.

IDK 28 : 25 MBR
czas 55'

Walczący z dwoma obrońcami Jurecki zdołał jeszcze dograć do skrzydła. Bramka Ivana Cupicia.

IDK 27 : 25 MBR
czas 54'

Dainis Kristopans ma jednak armatę w lewej ręce.

IDK 27 : 24 MBR
czas 53'

I już wynik wygląda lepiej. Faul rywali w ataku i w kontrze uruchomiony Manuel Strlek.

IDK 26 : 24 MBR
czas 53'

Bardzo rwana akcja kielczan. Los drużyny w swoje ręce wziął Denis Buntić.

IDK 25 : 24 MBR
czas 51'

Atman rozrzucił do skrzydła, gdzie czekał Maksim Baranow. Bialorusini odpowiadają po kolejnym fatalnym rozegraniu kielczan. Co się dzieje?

50'

Wściekły Tałant Dujszebajew poprosił o czas. Słusznie

IDK 25 : 23 MBR
czas 50'

Błąd Bieleckiego i Bunticia w rozegraniu. Simon Razgor znowu zaskoczył Sego w kontrze. Wygląda znajomo, prawda?

IDK 25 : 22 MBR
czas 50'

Po nieudanym rzucie Bunticia szczęście spróbował Dainis Kristopans. Łotysz rozstrzelał sie w drugiej połowie

IDK 25 : 21 MBR
czas 49'

Ze środka do prawej strony zszedł Aleksander Tiumencew. Rozgrywający gości bardzo ładnym rzutem z 9 metra pokonał Sego

IDK 25 : 20 MBR
czas 48'

Bramka! Trafił Denis Buntić. Wygląda to już na pełną kontrolę nad spotkaniem

IDK 24 : 20 MBR
czas 47'

Zawodnicy Mieszkowa wybrali się na wycieczkę na 10 metr i przez nikogo nieatakowany trafił Tobias Reichmann. Niemiec zastąpił na moment Sego, bowiem po karze Chrapkowskiego Vive grało w osłabieniu

IDK 23 : 20 MBR
czas 46'

Skutecznie rzut karny wykonywał Maksim Baranow.

czas 46'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty.

IDK 23 : 19 MBR
czas 46'

Na dwa tempa, ale skutecznie. O swojej obecności przypomniał Denis Buntić.

IDK 22 : 19 MBR
czas 45'

Tym razem Dainis Kristopans bardzo dynamicznie. Skoczył na 11 metrze i rzucił w samo okienko

IDK 22 : 18 MBR
czas 44'

Koronna akcja kielczan. Julen Aguinagalde dostał podanie od Zormana i Pesić bezradny

IDK 21 : 18 MBR
czas 44'

Bardzo odważne wejście Dimy Nikulenkowa. Mateusz Kus nawet nie zamierzał przeszkadzać rywalowi

IDK 21 : 17 MBR
czas 41'

Na dobitkę zaczekał Julen Aguinagalde.

41'

Jednak nie, kolejny faul na Polaku

40'

Jurecki dwa razy zatrzymany. Do trzech razy sztuka?

IDK 20 : 17 MBR
czas 39'

Wszyscy wiedzą, że Uros Zorman potrafi błyskawicznie wrzucić wyższy bieg. Nikt Słoweńca nie potrafi jednak powstrzymać. Szczególnie w dzisiejszym meczu

IDK 19 : 17 MBR
czas 38'

Łotewski olbrzym rozpędził się i staranował Chrapkowskiego niczym czołg. Druga bramka Dainisa Kristopansa.

38'

Mnóstwo czasu zajęło kielczanom odcięcie od podań Stojkovicia

IDK 19 : 16 MBR
czas 38'

Mieszków wpadł w kryzys. Kolejna pomyłka w rozegraniu i w kontrze skuteczny Manuel Strlek. Time-out dla trenera Bebeszko

czas 37'

Wiaczesław Szumak został wykluczony na 2 minuty. Katastrofalny błąd Mieszkowa. Białorusini zbyt szybko zmienili się po akcji i przez chwilę na parkiecie było ponad siedmiu graczy z Brześcia

37'

Z takimi sygnalizowanymi rzutami Nikulenkow nie zrobi krzywdy Marinowi Sego

IDK 18 : 16 MBR
czas 38'

Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Wygląda na to, że sytuacja opanowana

36'

Aguinagalde pokazał, ze nie jest gorszy od Stojkovicia. Hiszpan ponownie wywalczył karnego

IDK 17 : 16 MBR
czas 35'

Piłka miała trafić do Aguinagalde, ostatecznie zgarnął ją Krzysztof Lijewski. W sytuacji sam na sam nie mógł się pomylić

34'

Zaskakujący rzut przy sygnalizacji gry pasywnej. Stojković z rzutu wolnego, Sego jednak nie zaspał

czas 34'

Wiaczesław Szumak został wykluczony na 2 minuty.

IDK 16 : 16 MBR
czas 33'

Akcja 1+2. Julen Aguinagalde urwał się w końcu na kole i trafił pod poprzeczkę. Przy okazji wywalczył wykluczenie dla rywala

IDK 15 : 16 MBR
czas 33'

Skutecznie rzut karny wykonywał Maksim Baranow. Pierwsze od dawna prowadzenie Mieszkowa

33'

Tym razem bramki nie ma, ale Stojković przynajmniej wywalczył karnego.

32'

Jurecki... Wszystko niemal idealnie, przedarł się przez obronę i ... wyekspediował piłkę dobry metr nad bramką

IDK 15 : 15 MBR
czas 31'

To nie mógł być nikt inny. Rastko Stojković i wszystko jasne. Serb robi na kole wiatrak z obrońców Vive

IDK 15 : 14 MBR
czas 31'

Na prawą połówkę rozegrania uciekł Michał Jurecki i fenomenalnie rzucił z bardzo ostrego kąta

15:55

Przed nami druga połowa!

15:55

Po pierwszej części najlepszym strzelcem spotkania niesamowity Rastko Stojković z sześcioma bramkami

15:55

Chwilowa dekoncentracja sporo kosztowała kielczan. Jeszcze trzy minuty przed końcem połowy Vive prowadziło 14:11. Zapowiada się poważna rozmowa wychowacza w szatni

IDK 14 : 14 MBR
czas 30'

Kielczanie płacą cenę za niedokładności w rozegraniu. Atman szybko pobiegł do kontry, uruchomił na skrzydle Simona Razgora i po raz drugi z rzędu wygrał pojedynek z Sego.

IDK 14 : 13 MBR
czas 29'

Bardzo agresywna i wysunięta obrona Mieszkowa przyniosła efekt. Piłka do Simona Razgora, a Słoweniec zabawił się z Sego

IDK 14 : 12 MBR
czas 28'

W ataku znalazł się Wiaczesław Szumak. Podstawowy defensor Mieszkowa bramki zdobywa zazwyczaj tylko na treningu

28'

Tym razem obrońcy do końca naciskali Bieleckiego i kielczanin rzucił w słupek

IDK 14 : 11 MBR
czas 27'

Najlepsza odpowiedź z możliwych. Błyskawiczna bramka Denisa Bunticia.

IDK 13 : 11 MBR
czas 26'

Wszyscy wiedzą, jak zagra Mieszków, ale i tak Vive nie potrafi zatrzymać Rastko Stojkovicia.

IDK 13 : 10 MBR
czas 26'

Gdy Karol Bielecki wychodzi niepilnowany w górę, to nie ma co zbierać.

IDK 12 : 10 MBR
czas 25'

Jak tak dalej pójdzie, to Rastko Stojković ponad 10 razy umieści piłkę w siatce. Serb uciekł zdezorientowanemu Bunticiowi

IDK 12 : 9 MBR
czas 25'

czas 24'

Simon Razgor został wykluczony na 2 minuty. Słoweniec doczekał się, faulując po raz drugi w ciągu paru sekund

czas 24'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Razgor.

IDK 11 : 9 MBR
czas 24'

Na takie sytuacje czeka Rastko Stojković. Serb dobił rzut Atmana

23 '

Przed 46 sekund kielczanie w podwójnym osłabieniu...

czas 23'

Karol Bielecki został wykluczony na 2 minuty. Ostro reprezentant Polski. Nikulenkow nie podnosi się z parkietu

IDK 11 : 8 MBR
czas 23'

Aguinagalde bramek nie zdobywa, ale potrafi też kapitalnie dograć. Hiszpan tyłem do bramki podał do drugiej linii i trafił Denis Buntić.

czas 22'

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty. Skrzydłowy walczył z Kristopansem niczym bokser wagi półciężkiej z olbrzymem z najcięższej z kategorii

IDK 10 : 8 MBR
czas 21'

No,no,no. Takiej bramki Karol Bielecki dawno nie zdobył. Rzut z kozłem tuż przed Pesiciem. Bramkarz z Brześcia nie wiedział, co się dzieje

20'

Kristopans, delikatnie mówić, nie jest demonem szybkości i zwrotności. Mierzący 213 cm zawodnik wyszedł w górę, ale jakby w zwolnionym tempie. Sego doskonale wiedział, gdzie pójdzie rzut

czas 20'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Rastko Stojković. Górą Sego!

IDK 9 : 8 MBR
czas 19'

Pesić miał w tej sytuacji zerowe szanse. Bomba Karola Bieleckiego z 10 metra. Szacunek przy każdej takiej próbie Karola

18'

Mieszków grał akcję baaaardzo długo, aż w końcu zdecydowali się na rzut z drugiej linii. Na szczeście dla kielczan w poprzeczkę

16'

Chaos, chaos w drużynie z Kielc. Gospodarze nawet nie zdołali oddać rzutu i sędziowie odgwizdali grę pasywną

15:55

Parę zmian wśród gospodarzy. Na parkiecie m.in. Bielecki, Jachlewski i Cupić

15'

Sędziowie sygnalizowali już grę pasywną i Zorman musiał rzucać. Niestety, obok bramki

IDK 8 : 8 MBR
czas 15'

Vive przysnęło w obronie i Dima Nikulenkow odpowiada na bramkę Zormana. Jak na razie trudna przeprawa kielczan

IDK 8 : 7 MBR
czas 14'

Kibice w Kielcach już przyzwyczaili się do takich indywidualnych akcji. Trafił Uros Zorman.

IDK 7 : 7 MBR
czas 14'

Po raz pierwszy piłka trafiła na skrzydło Mieszkowa. Skutecznie Simon Razgor.

czas 13'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Oczywiście w walce ze Stojkoviciem

IDK 7 : 6 MBR
czas 13'

Kolejny raz kielczanie świetnie w obronie i w kontrze nie pomylił się Manuel Strlek.

IDK 6 : 6 MBR
czas 13'

Bramka! Trafił Tobias Reichmann. Niemiec już się nie pomylił jak przed kilkoma minutami

IDK 5 : 6 MBR
czas 12'

Jak on to robi? Znowu Rastko Stojković. Nikulenkow tylko podrzucił piłkę i Serb ponownie lepszy od obrońców

IDK 5 : 5 MBR
czas 11'

Takich wpisów dzisiaj nie braknie. Koledzy ewidentnie szukają Rastko Stojkovicia. Serb urwał się po raz trzeci dzisiaj

IDK 5 : 4 MBR
czas 10'

Świetna robota Lijewskiego w obronie. Do kontry pobiegł Manuel Strlek i Chorwat technicznym rzutem położył Pesicia na parkiecie

IDK 4 : 4 MBR
czas 9'

Klasyczna akcja Michała Jureckiego. Włączył bieg terenowy i obrońcy nie mieli szans powstrzymać Polaka.

IDK 3 : 4 MBR
czas 9'

Ponownie ukłuł Siergiej Szyłowicz.

IDK 3 : 3 MBR
czas 8'

Odpalił Siergiej Szyłowicz. Akcja była od początku zaplanowana pod rzut z drugiej linii

IDK 3 : 2 MBR
czas 7'

Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann.

6'

Sego zaczekał w prawym rogi bramki i nogą odbił rzut Kamyszyka

czas 6'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kus.

5'

Reichmann chyba sam nie wie, jak tego nie trafił. Niemiec zahaczył co prawda rywala przy próbie rzutu, ale to powinna być bramka

IDK 2 : 2 MBR
czas 4'

Kielczanie nie patyczkowali się i szybko rozpoczęli. W sytuacji sam na sam nie pomylił się Tobias Reichmann.

IDK 1 : 2 MBR
czas 4'

Nietypowa próba Dimy Nikulenkowa. Bramka po rzucie bieżnym

IDK 1 : 1 MBR
czas 3'

Takich bramek dzisiaj nie zabraknie. Trafił Krzysztof Lijewski.

IDK 0 : 1 MBR
czas 2'

Bramka! Trafił Rastko Stojković. Ale to zagrali przyjezdni. Były gracz kielczan uciekł defensywie Vive

2'

Michał Jurecki nie zdołał pokonać Pesicia. "Dzidziuś" musi się wstrzelić

1'

Na kole urwał się Stojković, ale Sego zostawił nogę i zatrzymał obrotowego

czas Start meczu
15:55

W Kielcach minuta ciszy po atakach terrorystycznych w Brukseli

15:55

W Hali Legionów rozbrzmiał właśnie hymn rozgrywek. Za kilka minut początek walki o ćwierćfinał Ligi Mistrzów!

15:44

W barwach Mieszkowa wystąpi dobry znajomy kieleckich kibiców. Koszulkę rywala Vive przywdziewa bowiem Rastko Stojković, przez kilka sezonów jeden z symboli zespołu z Kielc

15:44

W pierwszym spotkaniu kielczanie wygrali 32:28, choć rywale z Brześcia wysoko postawili poprzeczkę

15:44

Zapraszamy na relację z rewanżowego spotania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Vive Tauron Kielce podejmie Mieszków Brześć