60'

Niepotrzebne zamieszanie na koniec. W efekcie przepychanek chyba skończy się kartkami

OWP 25 : 27 IDK
czas 60'

Wątpliwości rozwiazne ! Bramka Michała Jureckiego zamyka dyskusję o tytule mistrza Polski.

2
OWP 25 : 26 IDK
czas 59'

Krzysztof Lijewski i Vive jest już o krok od tytułu. Zwłaszcza, że po chwili Żytnikow przegrał pojedynek ze Szmalem

OWP 25 : 25 IDK
czas 59'

Błyskawiczna odpowiedź w wykonaniu Tobiasa Reichmanna.!

1
OWP 25 : 24 IDK
czas 59'

Bramka! Trafił Dmitrij Żytnikow.

58'

Podanie do Tiago Rochy przecięte w ostatniej chwili

czas 58'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty, choć początkowo wydawało się, że na karę zasłużył Jachlewski

OWP 24 : 24 IDK
czas 57'

Krzysztof Lijewski dwa razy z rzędu się nie myli. Tutaj emocji na pewno nie zabraknie

OWP 24 : 23 IDK
czas 58'

Dzieje się w Płocku! Trafił z koła Tiago Rocha i gospodarze, niesienie fantastycznym dopingiem, po raz pierwszy wychodzą na prowadzenie!

57'

Lijewski ze zwodem do zewnątrz, ale górą Wichary

OWP 23 : 23 IDK
czas 56'

Indywidualny popis Dmitrija Żytnikowa. Rosjanin wyszedł w górę i trafił obok bezradnego Szmala

OWP 22 : 23 IDK
czas 55'

Wydawało się, że Krzysztof Lijewski oddał rzut już z pola bramkowego. Sędziowie innego zdania - bramka uznana

OWP 22 : 22 IDK
czas 54'

Piłka świetnie rozprowadzona po obwodzie i Valentinowi Ghionei nie wypadało tego nie trafić

54'

Na rzut nie mogli zdecydować się gospodarze i w najważniejszym momencie De Toledo zatrzymany. Piłka wciąż jednak w rękach płocczan

OWP 21 : 22 IDK
czas 53'

Kto w takich sytuacjach jak nie Michał Jurecki? Piłka wpadła do bramki pod łokciem Wicharego

OWP 21 : 21 IDK
czas 53'

Remis! Kto by się tego spodziewał jeszcze kilka minut temu? Trafił Marko Tarabochia po kapitalnej indywidualnej akcji. Chorwat chyba znalazł już autostradę do kieleckiej bramki

czas 53'

Krzysztof Lijewski został wykluczony na 2 minuty. Kielczanin przypadkowo uderzył rywala w twarz

52'

Świetnie w obronie zachował się Wiśniewski i sędziowie odgwizdali faul w ataku. Szansa na remis! Nowe siły wstąpiły w Wisłę!

czas 52'

Miljan Pusica został wykluczony na 2 minuty. Płocczanin wyraźnie spychał Jureckiego

OWP 20 : 21 IDK
czas 51'

Marko Tarabochia z obiegnięciem na zewnątrz i rozpaczliwa interwencja Chrapkowskiego nic nie działa. W Płocku będą jeszcze emocje

50'

Wichary rozegrał się na dobre. Bramkarz Wisły tym razem zatrzymał natarcie Jureckiego

OWP 19 : 21 IDK
czas 50'

Chyba niepotrzebnie z bramki wyszedł Szmal i w kontrze Tiago Rocha. Portugalczyk był lepszy od bramkarza Vive, który chciał przeciąć akcję rywali

OWP 18 : 21 IDK
czas 49'

Miljan Pusica wykrozystał bierną postawę obrońców i trafił z drugiej linii. Szczególnie zaspał Piotr Chrapkowski

OWP 17 : 21 IDK
czas 48'

Najpierw świetna interwencja w defensywie, a po chwili popisowo wykończony kontratak. W roli głównej Piotr Chrapkowski.

OWP 17 : 20 IDK
czas 48'

Ależ bomba Michała Jureckiego. "Dzidziuś" zaskoczył Corralesa rzutem pod ramieniem obrońcy

OWP 17 : 19 IDK
czas 47'

Bramka! Trafił Miljan Pusica. Płocczanin przyzwyczaił raczej do gry w defensywie, a tymczasem odpalił z drugiej linii i Szmal tylko odprowadził piłkę wzrokiem

czas 46'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Wichary drugi raz lepszy w dzisiejszym pojedynku!

46'

Paczkowski nie pokonał Wicharego, ale zdołał przynajmniej wywalczyć rzut karny

45'

Ekwilibrystyczna pozycja Rochy i Portugalczyk był skazany na porażkę w rywalizacji ze Szmalem

OWP 16 : 19 IDK
czas 44'

Valentin Ghionea zebrał piłkę po nieudanej próbie Wiśniewskiego i zmieścił piłkę między Szmalem a słupkiem jego bramki

OWP 15 : 19 IDK
czas 43'

Popisowa akcja trójki rozgrywających. W odpowiednim momencie przyspieszył Uros Zorman i pokonał Corralesa

OWP 15 : 18 IDK
czas 43'

Dmitrij Żytnikow przełożył piłkę nad głową obrońcy i miał mnóstwo czasu na oddanie rzutu.

OWP 14 : 18 IDK
czas 42'

Michał Jurecki całkowicie zmylił obronę, wykonując akcję na dwa tempa. Czyżby kielczanie rozpoczęli decydujący odjazd bramkowy?

42'

Wydawało się, że De Toledo zrobił wszystko dobrze, ale Brazylijczykowi zabrakło precyzji

OWP 14 : 17 IDK
czas 41'

Z obecności obrońcy nic nie robił sobie Krzysztof Lijewski. Rozgrywający rzucił nad głową defensora

OWP 14 : 16 IDK
czas 40'

Tiago Rocha pokazał swój kunszt i łatwo oszukał Szmala

1
39'

Grzegorz Tkaczyk po raz pierwszy od dawna zameldował się na boisku ! Powrót po bardzo ciężkiej kontuzji !

1
39'

Szybka reakcja trenera Cadenasa. Nafciarze odbili się od obrony dowodzonej przez Chrapkowskiego i Hiszpan postanowił wezwać podopiecznych na rozmowę wychowawczą

OWP 13 : 16 IDK
czas 39'

Zorman ośmieszył Rochę, podając piłkę między nogami Portugalczyka. Bez asysty obrońcy trafił Michał Jurecki.

37'

Cupiciowi należy się bura za tą sytuację. Chorwat chciał się popisać efektownym zagraniem, a zamiast tego koncertowo zmarnował idealną okazję w kontrze

OWP 13 : 15 IDK
czas 36'

Julen Aguinagalde trochę w stylu Bartosza Jureckiego. Tyłem do bramki nie skazuje od razu na niepowodzenie

OWP 13 : 14 IDK
czas 36'

Sytuacja tylko z pozoru wydawała się łatwoa. Miljan Pusica trafił w dobitce do pustej bramki, ale musiał się sporo namęczyć, bo sięgnąć piłkę odbitą przez Szmala

35'

Na parkiecie leży Zorman. Oby to nie było nic poważnego. Słoweniec trzyma się za kostkę

OWP 12 : 14 IDK
czas 35'

Wściekły Szmal, bo jego koledzy w ataku popełnili prosty błąd i do kontry pobiegł Valentin Ghionea.

OWP 11 : 14 IDK
czas 35'

Skutecznie rzut karny wykonywał Tiago Rocha. Portugalczyk oszukał Szmala

OWP 10 : 14 IDK
czas 34'

Kolejny raz w tej połowie Krzysztof Lijewski. Rozgrywający zaskoczył Corralesa w swoim stylu

OWP 10 : 13 IDK
czas 34'

W roli obrotowego odnalazł się Adam Wiśniewski. "Gadżet" zaskoczył obrońców Vive

OWP 9 : 13 IDK
czas 33'

Kus przyblokował Żytnikowa i zrobił miejsce Piotrowi Chrapkowskiemu.

OWP 9 : 12 IDK
czas 32'

Z prawej połówki odpalił Krzysztof Lijewski. Reprezentant Polski wykorzystał ruchomą zasłonę Aguinagalde

OWP 9 : 11 IDK
czas 31'

Jose Guilherme de Toledo poszedł na przebój i znalazł lukę w obronie kielczan.

OWP 8 : 11 IDK
czas 31'

Bramka! Trafił Ivan Cupić. Zorman dojrzał wolnego Chorwata na skrzydle, a kielczanom pomógł fakt, że Wiśniewski nie wrócił jeszcze z ławki kar

30'

Spróbował jeszcze Lijewski, ale nie zdołał przelobować Corralesa.

OWP 8 : 10 IDK
czas 30'

Bardzo sprytny rzut Jose Guilherme de Toledo. Brazylijczyk zaskoczył Szmala próbą w dolny róg bramki

OWP 7 : 10 IDK
czas 29'

Julen Aguinagalde najpierw zgubił De Toledo, a po chwili wykonał obrót i pokonał Corralesa

czas 29'

Adam Wiśniewski został wykluczony na 2 minuty. Michał Jurecki przełożył rękę nad głową Wiśniewskiego, ale przed ciosem nie zdołał się uchronić

29'

Michał Jurecki świetnie zastawił się i wymusił na Tarabochii faul ofensywny. Kielczanie dostali drugi życie, chwilę wcześniej podanie do koła nie znalazło adresata

OWP 7 : 9 IDK
czas 28'

Bardzo łatwo przedarł się Krzysztof Lijewski. Trener Cadenas nie wytrzymał i poprosił o czas

OWP 7 : 8 IDK
czas 28'

Bramka! Trafił Adam Wiśniewski. Na dobre rozwiązał się worek z bramkami. Płocczanie rozprowadzili piłkę po obwodzie

26'

Szmal zostawił nogę i zastopował rzut rywala. Kielczanin w pełnej krasie

OWP 6 : 8 IDK
czas 26'

Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann.

OWP 6 : 7 IDK
czas 25'

Dopiero przy piątej próbie trafił Dmitrij Żytnikow.

czas 24'

Czerwoną kartkę otrzymał Karol Bielecki. Zdaniem sędziów gracz Vive umyślnie rzucił w głowę Wicharego! Trudno oceniać tą decyzję, wydaje się, że Wichary dodał sporo od siebie

1
1
czas 24'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Przy okazji znokautowany Wichary! Cios prosto w głowę

czas 24'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Montoro.

24'

Ewidentny rzut karny po faulu Montoro na Jachlewskim.

OWP 5 : 7 IDK
czas 23'

Niewykorzystana szansa na wyrównanie i Vive w natarciu.  Mateusz Jachlewski pobiegł do kontry i dopełnił formalności

OWP 5 : 6 IDK
czas 22'

Bramka! Trafił Angel Montoro. Hiszpański olbrzym bardzo dynamicznie, przynajmniej jak na siebie

22'

Napisać, że Chrapkowski ostro potraktował Montoro, to jak nie napisać nic. Kielczanin ma szczęście, że nie wylądował na ławce

OWP 4 : 6 IDK
czas 20'

Angel Montoro przedarł się przez obronę i pokonał Szmala. Po chwili Corrales znowu górą w pojedynku z Jureckim i przed Wisłą szansa na kontaktową bramkę

OWP 3 : 6 IDK
czas 20'

Krzysztofowi Lijewskiemu  nie przeszkodził fakt, że rywale zacieśnili defensywę na środku. W bramce nieco zaspał Corrales

OWP 3 : 5 IDK
czas 19'

Bramka! Trafił Marko Tarabochia. Zespoły chyba zapomniały już o niemrawym początku spotkania

OWP 2 : 5 IDK
czas 18'

Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.

OWP 2 : 4 IDK
czas 18'

Bramka! Trafił Marko Tarabochia. Chorwat przełamał się, ale przyznajmy szczerze, w tej sytuacji musiał umieścił piłkę w siatce

OWP 1 : 4 IDK
czas 17'

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Tak należy rozgrywać kontry!

czas 17'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Kielczanin po raz drugi w ciągu kilku minut odesłany na ławkę

15'

Rocha sam nie wie jak nie trafił w idealnej sytuacji z koła

14'

De Toledo bardzo czytelnie w narożnik bramki Szmala.

czas 14'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. De Toledo sprytnie wymusił faul

OWP 1 : 3 IDK
czas 13'

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

13'

Zorman faulowany przy próbie rzutu, to musiał być karny

czas 13'

Adam Wiśniewski został wykluczony na 2 minuty. Trener Cadenas nie może uwierzyć, że jego zespół popełnił błąd przy zmianie i sędziowie błyskawicznie dostrzegli dodatkowego zawodnika na placu

OWP 1 : 2 IDK
czas 12'

Bramka! Trafił Julen Aguinagalde. Zrobiło się trochę luźniej i od razu Hiszpan się odnalazł na kole

czas 12'

Zbigniew Kwiatkowski został wykluczony na 2 minuty. Bardzo ostry atak na twarz

11'

I jeszcze raz i znowu bezskutecznie. Tym razem Żytnikow.

11'

Racotea spróbował szczęścia, ale nie takie numery ze Szmalem

czas 10'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Chrapkowski.

9'

Płocczacie wyszli z dwoma wysuniętymi defensorami, Vive ma wyraźny problem ze sforsowaniem obrony gospodarzy

OWP 1 : 1 IDK
czas 9'

Bramka! Trafił Adam Wiśniewski.  Wisła wykorzystała błąd w rozegraniu i "Gadżet" skuteczny w sytuacji sam na sam