Rio 2016: Grupa B - 5. kolejka - Mężczyźni
30:19
Zakończony
Brazylia
komentarz

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu. Zapraszamy do następnych spotkań już w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Rio.

60'

Ostatnie 15 sekund. Nic się już jednak nie wydarzy.

SWE 30 : 19 BRA
czas 60'

30:19. Ezekucja trwa w najlepsze. Tym razem swoje dołożył jeszcze Jim Gottfridsson. To już prawdziwy pogrom gospodarzy. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał.

SWE 29 : 19 BRA
czas 59'

29:19. Szwedom jeszcze mało. Kontra i bramkę dołożył Mattias Zachrisson.

SWE 28 : 19 BRA
czas 58'

28:19. Dopiero pierwsze trafienie po zmianie stron zaliczył Philip Stenmalm. Niemniej i tak jest najskuteczniejszy.

57'

Wysoka obrona gospodarzy na nic się zdaje. Mecz jest już przegrany i to całkiem wysoko. Na inny wynik jednak nie zasłużyli.

SWE 27 : 19 BRA
czas 56'

27:19. Dorobek Szwedów poprawia jeszcze Kim Andersson.

SWE 26 : 19 BRA
czas 55'

26:19. Tu już nic się nie może zdarzyć. Bramka! Trafił Jim Gottfridsson.

SWE 25 : 19 BRA
czas 55'

25:19. Zmniejsza dystans Andre Soares. Przewaga Trzech Koron wydaje się być jednak zbyt wielka, a czasu zdecydowanie za mało.

53'

Szwedzi już się nie spieszą. Rywale wciąż jednak stoją bardzo wysoko w obronie. Dają miejsce kołowemu. Ten jednak fatalnie spudłował.

SWE 25 : 18 BRA
czas 52'

25:18. Chyba już tylko na pocieszenie trafił Alexandro Pozzer.

SWE 25 : 17 BRA
czas 52'

25:17. Kontrę skutecznie wykończył Mattias Zachrisson. Brazylijczycy przestają już wierzyć w korzystny wynik.

51'

Przerwa na żądanie dla Canarinhos.

SWE 24 : 17 BRA
czas 51'

24:17. Powtarzają swoją akcję Szwedzi. Tym razem do siatki celnie przymierzył Mattias Zachrisson.

SWE 23 : 17 BRA
czas 50'

23:17. Znów zrobiło się jednostronne widowisko. Po raz trzeci trafił Andreas Nilsson.

SWE 22 : 17 BRA
czas 49'

22:17. Na odpowiedź tylko sekundę kazał sobie czekać Jerry Tollbring.

czas 49'

Andre Soares został wykluczony na 2 minuty. Popełnia błąd w tak ważnym momencie. Szkoda.

SWE 21 : 17 BRA
czas 48'

21:17. Minuty upływają a tymczasem trafił Kim Andersson.

SWE 20 : 17 BRA
czas 47'

20:17. Jest trzecie trafienie Fabio Chiuffy. Dobry moment gry tego skrzydłowego. Wcześniej tego nie widzieliśmy.

czas 46'

Tobias Karlsson został wykluczony na 2 minuty. Będzie jeszcze gorącej na hali przyszłości w Brazylii.

SWE 20 : 16 BRA
czas 46'

20:16. Emocje studzi teraz bramka w wykonaniu Jerrego Tollbringa.

SWE 19 : 16 BRA
czas 45'

19:16. Ponownie Haniel Langaro. Zaczynają wracać emocje.

SWE 19 : 15 BRA
czas 44'

19:15. Coraz bliżej remisu. Trafił Haniel Langaro.

44'

Poprawia się statystyka bramkarzy Brazylii. To zasługa dos Santosa.

43'

Na całej połowie bronią gospodarze. Zaczyna to przynosić efekt, ale kosztuje bardzo wiele sił. Tych może w końcówce zabraknąć.

42'

Czas dla Szwecji. Trener postanowił przywołać swoich graczy do porządku.

SWE 19 : 14 BRA
czas 42'

19:14. Czy to jest ten moment? Znów ze skrzydła błysnął Fabio Chiuffa.

SWE 19 : 13 BRA
czas 41'

19:13. Bramka! Trafił Fabio Chiuffa. Znów odżywają trybuny.

SWE 19 : 12 BRA
czas 40'

19:13. Odpowiedź rywali. Bramka! Trafił Mattias Zachrisson.

SWE 18 : 12 BRA
czas 39'

18:12. Przez całe pole przerzucił piłkę bramkarza Maik Santos. Najważniejsze, że trafił.

39'

Niesamowite. Brazylijczykom brakuje atutów. Szwedzi wyglądają w tym meczu dużo lepiej. Zupełnie jakby to im bardziej zależało.

39'

Chwila przerwy. Leży jeden z graczy z Kraju Kawy.

czas 38'

Philip Stenmalm został wykluczony na 2 minuty. Brazylijczycy znów będą mieli więcej miejsca w ataku. Tylko czy to wykorzystają?

SWE 18 : 11 BRA
czas 37'

18:11. Bardzo szybka odpowiedź i trafienie Kima Anderssona.

SWE 17 : 11 BRA
czas 37'

17:11. Tak dłużej już być nie mogło Trafił Haniel Langaro.

37'

Minęło 6 minut gry a my oglądaliśmy tylko jedno trafienie!

36'

Spotkaniu towarzyszy teraz więcej chaosu niż ładnej gry. Przerwie to któryś z trenerów?

35'

Braku bramkarza nie wykorzystał jego vis'a vis Maik dos Santos. Przerzucił piłkę nad bramką. Wielka szkoda.

35'

Cóż teraz wyprawia Appelgren. To musi mieć wpływ na psychikę rywali.

34'

Mylą się także Szwedzi. Piłka znów dla Canarinhos. Pora odrabiać straty, bo za chwilę będzie tego za wiele.

33'

Nie wykorzystali swojej przewagi Brazylijczycy. Znów obronił Appelgren.

czas 33'

Tobias Karlsson został wykluczony na 2 minuty.

SWE 17 : 10 BRA
czas 33'

17:10. Dopiero w trzeciej minucie od wznowienia mamy pierwszą bramkę Trafił Jerry Tollbring.