28:29 Zakończony
Dziękujemy serdecznie za śledzenie relacji na łamach naszego portalu, jednocześnie zapraszając już na niedzielne konfrontacje o medale.
0
0
0
0
0
Polacy walczyli do końca. Jak lwy. Ale niestety na dogonienie Duńczyków zabrakło już czasu. To oni zwyciężyli po dogrywce 29:28 i w finale igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zagrają z Francuzami.
28:29. Bramka! Trafił Karol Bielecki.
1
0
0
0
0
Wyszomirski obronił kolejny rzut. Piłka dla nas.
2
0
0
0
0
Landin złapał piłkę w ręce po rzucie Bieleckiego ... Niecałe 90 sekund do końca pierwszej dogrywki.
0
Tym razem Lijewski nie znalazł sposobu na pokonanie Landina. Dania ma piłkę.
0
0
0
0
0
Obronił to! Wyszomirski z pierwszą udaną interwencją w dogrywce. Mamy piłkę!
0
0
0
0
0
27:29. Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.
0
Rzut wolny bezpośredni dla Polski, ale próba Syprzaka zablokowana przez Duńczyków. 5 minut nadziei na odrobienie 3 goli straty.
0
26:28. Daszek przywrócił nadzieję Polakom.
0
0
0
0
0
25:28Olsen uciekł Kusowi i bez problemu zdobył kolejnego gola. Źle zaczęliśmy tą dogrywkę.
0
0
0
0
0
Landin raz jeszcze popisał się kapitalną paradą. Zatrzymany w sytuacji sam na sam Lijewski.
0
0
0
0
0
25:27. Bramkę z koła zdobył Henrik Toft Hansen.
0
0
0
0
0
Landin tym razem znalazł sposób na Bieleckiego. Piłka dla Danii.
0
0
0
0
0
25:26. Olsen tym razem lepszy od Wyszomirskiego.
0
0
0
0
0
Dogrywkę zaczęli Duńczycy.
Ochłonijmy jeszcze chwilę, bo do rozpoczęcia dogrywki zostały zaledwie sekundy.
0
25:25.  Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszek!!! Dokonał rzeczy nieprawdopodobnej. Nie do opisania. Trafił w samo okienko rzutem z biodra, oddanym z bocznego sektoru boiska! Dogrywka!
0
Henrik Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.
1
0
0
0
0
Na 24 sekundy przed końcem o czas poprosił Dujszebajew.
0
0
0
0
0
24:25. Skutecznie rzut karny wykonał Mikkel Hansen.
0
0
0
0
1
39 sekund do końca i rzut karny dla Danii.
0
0
0
0
1
Straciliśmy piłkę po tym, jak nie złapał jej Bartosz Jurecki. Będą nerwy do ostatniej sekundy.
0
0
0
0
3
24:24. Sondergaard doprowadził do wyrównania.
0
0
0
0
1
Trzeci, a zarazem już ostatni czas dla Duńczyków.
0
0
0
0
0
24:23. Fenomenalny występ Syprzaka na kole. Gracz FC Barcelony Lassy znów nie zawiódł!
3
0
0
0
0
Odzyskaliśmy piłkę po kolejnej obronie Wyszomirskiego!!!
2
0
0
0
0
23:23. Na niego możemy zawsze liczyć! W roli głównej Bielecki.
0
22:23. Landin obronił rzut Wiśniewskiego a następnie trafił do pustej polskiej bramki.
0
22:21. W końcu przełamał się Wiśniewski!
2
0
0
0
0
Wyszomirski , Wyszomirski i raz jeszcze Wyszomirski!!!! Dwa razy zatrzymany Mikkel Hansen. Znów możemy prowadzić!
1
0
0
0
0
Zablokowany Christiansen. Duńczycy dalej przy piłce, dlatego o czas poprosił Gudmundur Gudmundsson.
0
0
0
0
0
Odważne wejście Daszka, ale zakończone faulem w ataku.
0
0
0
0
0
Wyszomirski po raz 14.!!! Piłka dla Polski!
2
0
0
0
0
Wyszomirski po raz kolejny lepszy od Lasse Svana Hansena. To już 13. skuteczna interwencja polskiego bramkarza.
0
21:21Mikkel Hansen pokazał, że nie zamierza być gorszy.
0
0
0
0
0
21:20. Nasza armata znów ustawiła właściwie celownik. Piłka w bramce po rzucie Bieleckiego.
1
0
0
0
0
Żółtą kartkę otrzymał Gudmundur Gudmundsson.
1
0
0
0
0
Faul w ataku Mikkela Hansena! Gramy w komplecie.
1
0
0
0
0
20:20. Kapitalne dogranie do Syprzaka, a ten nie ma problemów ze zdobyciem gola.
1
0
0
0
0
Mikkel Hansen i Lasse Svan Hansen solidarnie obili słupek polskiej bramki. Odzyskaliśmy piłkę!
0
0
0
0
0
Krzysztof Lijewski został wykluczony na 2 minuty.
0
0
0
0
0
Faul w ataku popełnił Lijewski. Niesamowita niemoc Polaków w ofensywie trwa w najlepsze.
0
0
0
0
0
19:20. Christiansen znów wyprowadził Danię na prowadzenie.
0
0
0
0
0
Ależ pech Polaków. Piłka po rzucie Karola Bieleckiego odbiła sie od słupka.
0
0
0
0
0
Wyszomirski zatrzymał i największą gwiazdę rywala. Fenomenalna obrona rzutu Mikkela Hansena.
1
0
0
0
0
Niestety, kolejna strata Biało-Czerwonych. Niedokładne zagranie do Syprzaka. Dania przy piłce.
0
Ale my znów straciliśmy piłkę w ataku. Dłuższy fragment gry bez gola.
0
0
0
0
0
Król jest tylko jeden, ciągle i niezmiennie. Lasse Svan Hansen ośmieszony przez Wyszomirskiego!
1
0
0
0
0
Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty.
0
0
0
0
0
Nieskutecznie rzut karny wykonał Bielecki. Jego rzut odbił Landin.
0
0
0
0
0
Niewiarygodne, kosmiczne, fenomenalne!!! I tak dalej. Tylko takie przymiotniki trafnie opisują grę Wyszomirskiego. Pojedynek sam na sam przegrał z nim Mortensen!
1
0
0
0
0
19:18. Od razu jednak przypomniał o sobie Mikkel Hansen.
0
0
0
0
0
19:17. Jak trafił raz, tak trafia nadal! Drugi gol Lijewskiego.
0
Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. To pierwsza kara Biało-Czerwonych w dzisiejszym meczu.
0
0
0
0
0
18:17. Z bardzo trudnej pozycji trafił Mariusz Jurkiewicz.
0
17:16. Przełamał się i on, w bardzo ważnym momencie! Lijewski wyprowadził Polskę na prowadzenie.
1
0
0
0
0
Faul w ataku odgwizdany Syprzakowi. Ale Wyszomirski znów uratował Polskę w sytuacji sam na sam!!
0
0
0
0
0
Wyszomirski lepszy od Michaela Damgaarda. Dwukrotnie! Piłka dla Polski!
1
0
0
0
0
16:16Michał Daszek raz jezscze potwierdził swoją fenomenalną dyspozycję w igrzyskach olimpijskich!
1
0
0
0
0
Grę wznowili Polacy!
Najlepszym strzelcem spotkania jest natomiast obecnie Duńczyk Mikkel Hansen, autor 5 trafień.

0
0
0
0
0
Najwięcej goli dla Polski zdobył jak dotąd Karol Bielecki. Rzucał na duńską bramkę 4 razy i wszystkie próby zakończył powodzeniem.

0
Koniec pierwszej połowy. Na półmetku rywalizacji Dania prowadzi z Polską 16:15. Ale to my rozpoczniemy grę w drugiej połowie.
15:16. Tuż przed końcową syreną zdołał jednak odpowiedzieć jeszcze Sondergaard.
0
0
0
0
0
15:15. Remis, remis, remis!!! Skutecznie rzut karny wykonał Bielecki, zaskakując Landina rzutem w pierwsze tempo.
2
0
0
0
0
"Minister Obrony Narodowej" w wielkim gazie! Wyszomirski znów lepszy od Olsena!
1
0
0
0
0
14:15. Daszek rzucił podobnie jak Bielecki, w samo okienko. Znów łapiemy kontakt!
0
13:15. Co za rzut, co za precyzja. W okienko posłał piłkę Karol Bielecki!
2
0
0
0
0
Raz jeszcze fenomenalnie Wyszomirski! I znów w akcji "sam na sam". Tym razem nie dał rady go pokonać Henrik Toft Hansen!
1
0
0
0
0
12:15. Bramka! Trafił Przemysław Krajewski.
1
0
0
0
0
Wyszomirski wybawił Polaków z wielkich opresji, wygrywając pojedynek jeden na jeden z Lasse Svanem Hansenem.
0
0
0
0
0
11:15. Mikkel Hansen miał zdecydowanie za dużo miejsca. I od razu rzucił gola.
0
0
0
0
0
11:14. Bartosz Jurecki dał impuls do wszczęcia kolejnej pogoni!
0
0
0
0
0
10:14. A takie błędy bezlitośnie wykorzystuje w dniu dzisiejszym Mikkel Hansen.
0
10:13. Kolejna łatwa bramka Mortensena. Zdobyta po tym, jak Landin obronił rzut Lijewskiego.
0
0
0
0
0
10:12. Ale nadal nie mamy sposobu na zatrzymanie Olsena.
0
0
0
0
0
10:11. Bielecki!!! Potężna bomba z 9. metra.
0
0
0
0
0
9:11Casper Mortensen przechwycił piłkę i posłał ją do pustej bramki.
0
0
0
0
0
9:10Kasper Sondergaard doszedł do czystej pozycji i pokonał Wyszomirskiego.
0
9:9. Raz jeszcze kapitalna gra w defensywie Polaków poskutkowała wyprowadzeniem zabójczej kontry. Do remisu doprowadził, pięknym technicznym rzutem, Michał Daszek.
2
0
0
0
0
8:9. Wyszomirski obronił rzut Hansena, a my odzyskaliśmy piłkę. Z kontry gola zdobył Mateusz Kus.
1
0
0
0
0
7:9. Ale utrzymaliśmy piłkę i do siatki trafił Kamil Syprzak.
0
0
0
0
0
Wiśniewski znów nie pokonał z czystej pozycji Landina.
0
0
0
0
0
6:9. Olsen ograł Mateusza Kusa i pewnie zdobył kolejnego gola.
0
0
0
0
0
6:8. Świetnie znalazł się na kole Kamil Syprzak. Przełamaliśmy niemoc strzelecką!
0
0
0
0
0
 A chwilę później o przerwę poprosił Tałant Dujszebajew.
0
0
0
0
0
Sławomir Szmal opuścił boisko. W bramce Polaków pojawił się Piotr Wyszomirski.
0
0
0
0
0
5:8. Jeszcze jedna bramka Mikkela Hansena.
0
0
0
0
0
Strata Karola Bieleckiego. Bardzo źle rozegraliśmy okres gry w przewadze.
0
0
0
0
0
5:7Mikkel Hansen odpalił torpedę z drugiej linii. Gol dla Duńczyków podczas gry w osłabieniu.
0
0
0
0
0
Jurkiewicz tym razem przechytrzył. Faul w ataku.
0
0
0
0
0
Mads Christiansen został wykluczony na 2 minuty. Druga kara dla Duńczyków.
0
0
0
0
0
5:6.  Mads Christiansen zmienił swoją nominalną pozycję i zdobył gola bez krycia.
0
0
0
0
0
5:5. Ale w kolejnej akcji byliśmy juz bezwzględni. A konkretnie Kamil Syprzak.
0
0
0
0
0
Przechwyt Polaków, ale znów cudowną paradę zanotował Landin. W sytuacji sam na sam zatrzymany Mateusz Jachlewski.
0
0
0
0
0
4:5. Włączył się i on, nasz lider i bombardier! Pierwszy gol na koncie Karola Bieleckiego.
0
0
0
0
0
3:5. I to się zemściło, bo do siatki trafił Mads Christiansen.
0
0
0
0
0
Ale Landin wygrał pojedynek z Adamem Wiśniewskim.
0
0
0
0
0
Myli się Mikkel Hansen! Rzut wysoko nad bramką. Mamy szansę na wyrównanie!
0
0
0
0
0
3:4. Trzeci gol na koncie Jurkiewicza. Tym razem zdobyty rzutem przez całe boisko do pustej bramki.
0
2:4. Raz jeszcze znakomicie między duńskich obrońców wszedł Mariusz Jurkiewicz. Drugi gol dla Polski!
0
0
0
0
0
Morten Olsen znów zdobył gola, ale tym razem popełnił przy tym błąd kroków. Mamy piłkę!
0
0
0
0
0
Henrik Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty. Ale Polacy fatalnie stracili piłkę w ataku ...
0
0
0
0
0
Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Lijewski.
0
0
0
0
0
1:4. Ale błyskawicznie odpowiedział Lasse Svan Hansen.
0
0
0
0
0
1:3. Jest pierwszy gol dla Polski. Jego autorem Mariusz Jurkiewicz.
0
0
0
0
0
0:3 Skutecznie rzut karny wykonał Mikkel Hansen.