28:26 Zakończony

Dziękujemy za śledzenie relacji z finału igrzysk jak i całego turnieju olimpijskiego szczypiornistów. Emocji nie brakło, nie tylko dzięki Polakom. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w portalu WP SportoweFakty

0
0
0
0
0

Dania mistrzem olimpijskim!

Na pocieszenie skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

0
0
0
0
0

Dzieła zniszczenia dokonał Mads Mensah Larsen!  Francja nie obroni złota! 28:25!

0
0
0
0
0

Minuta do końca, a Karabatić robi błąd kroków!

0
0
0
0
0

Toft Hansen zabrał, po prostu zabrał, piłkę Karabaticiowi! Dania chyba tego nie przegra

0

Landin nie wierzy, że wpuścił taką bramkę. Trafił Nikola Karabatić! 26:25!

0

Daniel Narcisse jak rasowy obrotowy znalazł się na kole i pokonał Landina. 26:24! Trener Gudmundsson poprosił o przerwę

0
0
0
0
0

Christiansen musiał rzucać przy sygnalizacji gry pasywnej. Omeyer odbił to z uśmiechem na ustach. Kontra Karabaticia i tym razem Landin. Zrobił się mecz

0
0
0
0
0

Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

0

26:21. Zupelnie niesygnalizowany rzut Mortena Olsena.

0

Hansen i Olsen wypracowali Kasperowi Sondergaardowi idealną pozycję do rzutu. 25:20! Claude Onesta i jego zawodnicy naprawde już mają gorąco

0
0
0
0
0

Francja tylko jedna bramka przez 10 minut!

0
0
0
0
0

Nakręcili się Duńczycy. Gerarda ze skrzydła pokonał Lasse Svan Hansen.

0

Bramka! Trafił Kasper Sondergaard. Przy asyście trzech obrońców! Duńczycy poczuli krew

0

Sam Abalo nie wie, jak tego nie trafił. Sam na sam z Landinem, a metr obok słupka. Francuzi od 7 minut bez bramki!

0
0
0
0
0

Kaspera Sondergaarda odpychał Guigou, jednak Duńczykowi to nie przeszkodziło. 21:19!

0

W końce Omeyer znalazł sposób na Hansena.

0
0
0
0
0

René Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.

0
0
0
0
0

Svan sam na sam z Omeyerem i nie ma bramki! Omeyer!

0
0
0
0
0

Cedric Sorhaindo obrócił się z defensorem na plecach i trafił do bramki Landina.

0
0
0
0
0

Bramka! Trafił w przewadze Mads Christiansen.

0
0
0
0
0

Ludovic Fabregas został wykluczony na 2 minuty. Ostry atak na rękę Mensaha. Bodaj pierwsza kara dzisiaj

0
0
0
0
0

Co za asysta Karabaticia! Ściągnął na siebie dwóch obrońców i Ludovic Fabregas nie miał problemów z wykończeniem.

0

19:16 Bardzo dużo wolnej przestrzeni miał Mikkel Hansen.

0

Znakomity mecz rozgrywa dzisiaj Henrik Toft Hansen. 17:14!

0

Do przerwy 16:14 dla Danii. Będzie niespodzianka?

Lasse Svan Hansen uruchomiony przez Sondergaarda. Omeyer pilnował bliższego słupka, Duńczyk to dostrzegł. 16:14 na 13 sekund przed końcem połowy!

0

14:14 Co najmniej równie ładna bramka Valentina Porte'a.

0
0
0
0
0

14:13 Bramka parkiety świata! Trafił Mikkel Hansen.

0
0
0
0
0

13:13 Bramka przy sygnalizacji gry pasywnej i podwójnym bloku. Oczywiścieł Mikkel Hansen.

0
0
0
0
0

Henrik Toft Hansen jak rasowy center. Zgarnął piłkę znad głów rywali i trafił obok Omeyera

0
0
0
0
0

11:13 Typowa akcja Francuzów. Po przechwycie do kontry pobiegł Michael Guigou. Landin bezradny

0

11:12 Fantastyczny techniczny rzut z koła Henrika Toft Hansena.

0
0
0
0
0

10:12 Jak rasowy kołowy trafił Nikola Karabatić. Lider Trójkolorowych zakręcił obroną

0
0
0
0
0

Akcja wzór. Abalo ściągnął na siebię uwage obrońców i na skrzydle niepilnowany czekał Adrien Simon Di Panda.

0

Znowu strata i do pustej bramki Michael Guigou. Duńczycy podejmują maksymalne ryzyko

0
0
0
0
0

Francuzi pozwolili rywalom na akcję przez skrzydło. Wrzutka do Svana, byłaby piękna bramka, ale Omeyer znowu zrobił swoje

0

Bramka! Trafił Nikola Karabatić. Do pustej!

0

9:7 Francuzi stanęli. Niezbyt udany rzut Mikkela Hansena, ale piłka wpadłą między nogami Omeyera

0
0
0
0
0

Błyskawiczna akcja Francuzów. Trafił Michael Guigoupo asyście Di Pandy. Claude Onesta tylko uniósł kciuk w górę

0

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michael Guigou. Świetnie zaczął Landin!

0

Fantastyczne podanie Hansena do skrzydła, Mortensen sam na sam z Omeyerem, ale Francuz górą!

1
0
0
0
0

5:6 Air France w roli głównej. Kolejna indywidualna akcja Daniela Narcisse'a.

0
0
0
0
0

5:5 Kapitalne podanie Hansena na bramkę zamienił Henrik Toft Hansen.

0
0
0
0
0

4:5 Skutecznie rzut karny wykonywał Mikkel Hansen.

0
0
0
0
0

Francuska widownia szaleje. Kapitalna indywidualna akcja Daniela Narcisse'a.

0

2:4 Na skrzydle urwał się Valentin Porte. Nominalny rozgrywający świetnie zaczął na nietypowej pozycji

0
0
0
0
0

2:3. Za nim przeciętny turniej, ale czasem się uaktywni. Tak jak teraz. W roli głównej Kasper Sondergaard.

0

On tylko czeka na takie sytuacje. Kto? Michael Guigou. Francuz przejął piłkę i pomknął na bramkę

0
0
0
0
0

Co za szczęście Francuzów. Rzucał Adrien Simon Di Panda, piłka po poprzeczce i ręce Landina wpadła do siatki

0
0
0
0
0

Piłka jak po sznurki. Hansen uruchomił skrzydło, a tam swoje zrobił Lasse Svan Hansen.

0
0
0
0
0

Sygnalizacja gry pasywnej i Di Panda musiał rzucać. Dobry metr obok bramki Landina

0
0
0
0
0

Zaczynamy walkę o złoto!

Nie mniej emocji w półfinale Niemcy - Francja. Trójkolorowych do finału wprowadził Daniel Narcisse, zdobywca decydującej bramki na 2 sekundy przed końcem

0
0
0
0
0

Duńczycy w półfinale pokonali Polaków po dramatycznym spotkaniu zakończonym dogrywką