28:26 Zakończony

Dziękujemy za śledzenie relacji z finału igrzysk jak i całego turnieju olimpijskiego szczypiornistów. Emocji nie brakło, nie tylko dzięki Polakom. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w portalu WP SportoweFakty

Dania mistrzem olimpijskim!

Na pocieszenie skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

Dzieła zniszczenia dokonał Mads Mensah Larsen!  Francja nie obroni złota! 28:25!

Minuta do końca, a Karabatić robi błąd kroków!

Toft Hansen zabrał, po prostu zabrał, piłkę Karabaticiowi! Dania chyba tego nie przegra

Obok ręki Omeyera Lasse Svan Hansen. Francja ma spory problem

Landin nie wierzy, że wpuścił taką bramkę. Trafił Nikola Karabatić! 26:25!

Hansen obok bramki. Dania się gubi!

Daniel Narcisse jak rasowy obrotowy znalazł się na kole i pokonał Landina. 26:24! Trener Gudmundsson poprosił o przerwę

Christiansen musiał rzucać przy sygnalizacji gry pasywnej. Omeyer odbił to z uśmiechem na ustach. Kontra Karabaticia i tym razem Landin. Zrobił się mecz

Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

Lasse Svan Hansen został wykluczony na 2 minuty. Narcisse powalony na ziemię

Bramka! Trafił Michael Guigou.

26:21. Zupelnie niesygnalizowany rzut Mortena Olsena.

Hansen i Olsen wypracowali Kasperowi Sondergaardowi idealną pozycję do rzutu. 25:20! Claude Onesta i jego zawodnicy naprawde już mają gorąco

Francja tylko jedna bramka przez 10 minut!

Nakręcili się Duńczycy. Gerarda ze skrzydła pokonał Lasse Svan Hansen.

Daniel Narcisse został wykluczony na 2 minuty. Morten Olsen trafiony w twarz

Bramka! Trafił Kasper Sondergaard. Przy asyście trzech obrońców! Duńczycy poczuli krew

Bramka! Trafił Timothey N'Guessan. Przełamanie Francuzów

22:19 Zza bloku odpalił Morten Olsen. Francuzom robi się gorąco

Sam Abalo nie wie, jak tego nie trafił. Sam na sam z Landinem, a metr obok słupka. Francuzi od 7 minut bez bramki!

Kaspera Sondergaarda odpychał Guigou, jednak Duńczykowi to nie przeszkodziło. 21:19!

Karabatić się nie popisał. Anemiczny rzut i Landin spokojnie odbił piłkę

W końce Omeyer znalazł sposób na Hansena.

René Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.

Svan sam na sam z Omeyerem i nie ma bramki! Omeyer!

Cedric Sorhaindo obrócił się z defensorem na plecach i trafił do bramki Landina.

Bramka! Trafił w przewadze Mads Christiansen.

Ludovic Fabregas został wykluczony na 2 minuty. Ostry atak na rękę Mensaha. Bodaj pierwsza kara dzisiaj

Co za asysta Karabaticia! Ściągnął na siebie dwóch obrońców i Ludovic Fabregas nie miał problemów z wykończeniem.

Nikola Karabatić! Pomimo bardzo zdecydowanego ataku Toft Hansena

19:16 Bardzo dużo wolnej przestrzeni miał Mikkel Hansen.

Przypomniał o sobie Luc Abalo. Bardzo dynamiczny rzut ze skrzydła. 18:16,

18:15 Doskonały rzut Mortena Olsena. Pod poprzeczkę, Omeyer bezradny

Bramka! Trafił Nikola Karabatić. Żaden bramkarz by tego nie odbił

Znakomity mecz rozgrywa dzisiaj Henrik Toft Hansen. 17:14!

Gramy dalej!

Do przerwy 16:14 dla Danii. Będzie niespodzianka?

Lasse Svan Hansen uruchomiony przez Sondergaarda. Omeyer pilnował bliższego słupka, Duńczyk to dostrzegł. 16:14 na 13 sekund przed końcem połowy!

15:14 Rozszalał się Mikkel Hansen. Francuzi nie mają na niego pomysłu

14:14 Co najmniej równie ładna bramka Valentina Porte'a.

14:13 Bramka parkiety świata! Trafił Mikkel Hansen.

13:13 Bramka przy sygnalizacji gry pasywnej i podwójnym bloku. Oczywiścieł Mikkel Hansen.

Henrik Toft Hansen jak rasowy center. Zgarnął piłkę znad głów rywali i trafił obok Omeyera

11:13 Typowa akcja Francuzów. Po przechwycie do kontry pobiegł Michael Guigou. Landin bezradny

Narcisse wprost w Landina

11:12 Fantastyczny techniczny rzut z koła Henrika Toft Hansena.

10:12 Jak rasowy kołowy trafił Nikola Karabatić. Lider Trójkolorowych zakręcił obroną

Akcja wzór. Abalo ściągnął na siebię uwage obrońców i na skrzydle niepilnowany czekał Adrien Simon Di Panda.

Sondergaard bardzo czytelnie. Omeyer już czekał w narożniku. Nadal 10:10

Bramka! Trafił Mikkel Hansen.

Znowu strata i do pustej bramki Michael Guigou. Duńczycy podejmują maksymalne ryzyko

Francuzi pozwolili rywalom na akcję przez skrzydło. Wrzutka do Svana, byłaby piękna bramka, ale Omeyer znowu zrobił swoje

Bramka! Trafił Nikola Karabatić. Do pustej!

Noddesbo wszedł na parkiet, dostał piłkę, ale znowu Titi Omeyer górą

Bramka! Trafił Daniel Narcisse. 3/3 dzisiaj

9:7 Francuzi stanęli. Niezbyt udany rzut Mikkela Hansena, ale piłka wpadłą między nogami Omeyera

Błyskawiczna akcja Francuzów. Trafił Michael Guigoupo asyście Di Pandy. Claude Onesta tylko uniósł kciuk w górę

7:6 Bramka! Trafił Casper Mortensen. W drugiej próbie już skutecznie

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michael Guigou. Świetnie zaczął Landin!

6:6 Rzut z podłoża Mikkela Hansena. Omeyer tylko spojrzał z uznaniem

Fantastyczne podanie Hansena do skrzydła, Mortensen sam na sam z Omeyerem, ale Francuz górą!

1
0
0
0
0

5:6 Air France w roli głównej. Kolejna indywidualna akcja Daniela Narcisse'a.

5:5 Kapitalne podanie Hansena na bramkę zamienił Henrik Toft Hansen.

4:5 Skutecznie rzut karny wykonywał Mikkel Hansen.

Francuska widownia szaleje. Kapitalna indywidualna akcja Daniela Narcisse'a.

3:4 Bramka! Trafił Casper Mortensen. Dobitka po rzucie Olsena

2:4 Na skrzydle urwał się Valentin Porte. Nominalny rozgrywający świetnie zaczął na nietypowej pozycji

2:3. Za nim przeciętny turniej, ale czasem się uaktywni. Tak jak teraz. W roli głównej Kasper Sondergaard.

1:3 Bramka! Trafił Nikola Karabatić.

On tylko czeka na takie sytuacje. Kto? Michael Guigou. Francuz przejął piłkę i pomknął na bramkę

Co za szczęście Francuzów. Rzucał Adrien Simon Di Panda, piłka po poprzeczce i ręce Landina wpadła do siatki

Piłka jak po sznurki. Hansen uruchomił skrzydło, a tam swoje zrobił Lasse Svan Hansen.

Sygnalizacja gry pasywnej i Di Panda musiał rzucać. Dobry metr obok bramki Landina

Zaczynamy walkę o złoto!

Nie mniej emocji w półfinale Niemcy - Francja. Trójkolorowych do finału wprowadził Daniel Narcisse, zdobywca decydującej bramki na 2 sekundy przed końcem

Duńczycy w półfinale pokonali Polaków po dramatycznym spotkaniu zakończonym dogrywką

Zapraszamy na relację z finałowego spotkania igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Szczypiorniści z Danii zmierzą się z mistrzami olimpijskimi i świata, Francuzami