23 paź 2016 19:30
19:27

Dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu i zapraszamy na kolejne.

19:27

Gospodarze zagrali jeden ze słabszych meczów. Razili prostymi błędami, nie wykorzystywali swoich akcji, czasem nawet sam na sam. Tak meczu nie da się wygrać z bądź co bądź mistrzem Niemiec, który ma swoje, równie wysokie aspiracje. Całkiem zasłużona, pierwsza przegrana mistrzów naszego kraju. Skończyła się teraz długa seria 18 spotkań bez przegranej.

IDK 26 : 34 RNL
czas 60'

26:34. Wynik meczu ustalił Rafael Baena. Porażka stała się faktem.

IDK 26 : 33 RNL
czas 60'

26:33. Drugie trafienie ma w tym meczu Mateusz Kus. Asystował mu Dean Bombac, który podał do niego przez pół boiska.

60'

Broni jeszcze Sławomir Szmal.

IDK 25 : 33 RNL
czas 59'

25:33. Tobias Reichmann poprawia wynik, którego dziś nikt się nie spodziewał.

59'

Jeszcze jeden rzut karny dla gospodarzy.

59'

Minuta do końca.

IDK 24 : 33 RNL
czas 58'

24:33. No to teraz po drugiej stronie odpowiedział kołowy Rafael Baena. Bardzo dobry mecz w wykonaniu tego gracza.

IDK 24 : 32 RNL
czas 57'

24:32. Przechwytuje piłkę Mariusz Jurkiewicz. Zauważył Julena Aguinagalde i mamy bramkę dla Vive.

56'

Sam na sam z bramkarzem był teraz Manuel Strlek. Appelgren jednak lepszy.

IDK 23 : 32 RNL
czas 55'

23:32. Sławomir Szmal pokonany. Nie pomylił się Andy Schmid.

55'

Z linii 7 metrów będą mogli rzucać goście.

IDK 23 : 31 RNL
czas 55'

23:31. W końcu zafunkcjonowała kontra. Tę akcję wykończył Mateusz Kus.

IDK 22 : 31 RNL
czas 54'

22:31. Mariusz Jurkiewicz stara się jeszcze ratować twarz.

IDK 21 : 31 RNL
czas 53'

21:31. Cóż jednak z tego, kiedy stracili piłkę po własnej akcji. Ręce w górę po swoim strzale podniósł Kim Ekdahl Du Rietz. To też gest triumfu nad mistrzami Polski.

53'

Skutecznie w defensywie zagrali teraz obrońcy trofeum.

52'

Słowa uznania należą się Appelgrenowi.

51'

Jak nie idzie, to nie idzie. Nie trafił ani Dean Bombac, ani jego kolega z drużyny Darko Djukić.

IDK 21 : 30 RNL
czas 51'

21:30. Dawno już nie trafił Rafael Baena. No to teraz o sobie przypomniał.

IDK 21 : 29 RNL
czas 51'

21:29. Skutecznie wykonywał go Tobias Reichmann.

50'

Vive będzie miało teraz rzut karny.

IDK 20 : 29 RNL
czas 50'

20:29. Goście idą jednak za ciosem. Wiedzą, że już nie przegrają tych zawodów. Gol, Alexander Petersson.

IDK 20 : 28 RNL
czas 49'

20:28. Bramka! Trafił Julen Aguinagalde.

IDK 19 : 28 RNL
czas 49'

19:28. Znalazł dziurę teraz Kim Ekdahl Du Rietz.

IDK 19 : 27 RNL
czas 48'

19:27. Przypomniał teraz o sobie Paweł Paczkowski. Ale to już chyba bramka tylko na pocieszenie.

czas 47'

Hendrik Pekeler został wykluczony na 2 minuty.

IDK 18 : 27 RNL
czas 47'

18:27. Szczęśliwie jeszcze piłka po bloku wpadła do siatki. Strzelcem Hendrik Pekeler.

47'

Tymczasem Bielecki źle podaje. Porażka staje się faktem. Choć jeszcze zostało sporo minut. Vive chyba już w to nie wierzy.

IDK 18 : 26 RNL
czas 46'

18:26. Można i z kontry. To właśnie pokazali gracze Rhein-Neckar Loewen. Na listę strzelców wpisał się z kolei Marius Steinhauser.

IDK 18 : 25 RNL
czas 45'

18:25. Imponuje w ostatnim fragmencie zawodów z lewego rozegrania Andy Schmid. Szykuje się tutaj wysoka porażka Vive.

44'

A po drugiej stronie parkietu nieskutecznie Mariusz Jurkiewicz.

IDK 18 : 24 RNL
czas 44'

18:24. Niemcy są dziś za mocni. Próbował Zorman. Ale nie udało mu się przechwycić piłki. Bramka! Andy Schmid.

43'

Będziemy mieli teraz minutową przerwę. O czas poprosił trener gości.

IDK 18 : 23 RNL
czas 43'

18:23. Jest w końcu trafienie. Swój dorobek w Lidze Mistrzów poprawił Uros Zorman.

42'

Nerwy dają o sobie znać. Nie można inaczej bowiem tłumaczyć tylu błędów gospodarzy.

IDK 17 : 23 RNL
czas 41'

17:23. Najwyższe prowadzenie Rhein. Na pustą bramkę trafił Marius Steinhauser.

IDK 17 : 22 RNL
czas 41'

17:22. Cóż jednak z tego, kiedy ze środka popisał się teraz Alexander Petersson. Kielczanie blisko pierwszej przegranej.

IDK 17 : 21 RNL
czas 40'

17:21. Jachlewski podał teraz do Tobiasa Reichmanna. Nieliczna kontra polskiej siódemki w tym meczu.

40'

Bielecki chciał jednak zbyt chytrze wykorzystać czujność bramkarza rywali. Ten się w tym połapał.

czas 39'

Harald Reinkind został wykluczony na 2 minuty. Teraz będzie na to szansa. Strata jest naprawdę duża. Ale kiedy, jak nie teraz?

38'

Pierwsza skuteczna interwencja Sławomira Szmala. Kasa uratuje ten mecz?

38'

Błąd popełnił Mariusz Jurkiewicz. Obronił jego rzut Mikael Appelgren.

IDK 16 : 21 RNL
czas 37'

16:21. Trudno będzie odwrócić ten mecz mistrzom Polski. Tymczasem nie pomylił się Dejan Manaskow.

czas 36'

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty. Faulował Haralda Reinkinda.

IDK 16 : 20 RNL
czas 36'

16:20. Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

35'

Karny dla kielczan. Może teraz coś się uda zrobić?

IDK 15 : 20 RNL
czas 35'

15:20. O ile przed chwilą było źle, tak teraz jest już tragicnzie. Z prawego rozegrania świetnie przymierzył Andy Schmid.

34'

Ucierpiał obrotowy kielczan. Pomoc medyczna na parkiecie, a to oznacza dla niego przerwę przez trzy kolejne akcje.

34'

Swoje dokłada też bramkarz Mikael Appelgren, który znakomicie zachował się przy rzucie Julena Aguinagalde.

IDK 15 : 19 RNL
czas 34'

15:19. I stało się. Trafił Kim Ekdahl Du Rietz.

34'

Oj niedobrze. Kolejny błąd w ofensywie mistrzów Polski. To się może srogo zemścić.

IDK 15 : 18 RNL
czas 33'

15:18. A ci z takich okazji potrafią błyskawicznie skorzystać. Już trzy oczka więcej dla Rhein. Trafił teraz Harald Reinkind.

32'

Bielecki zaczyna od błędu. Piłka dla Lwów.

IDK 15 : 17 RNL
czas 32'

15:17. NIe obyło się jednak bez strat. W górę potężnie wzbił się teraz i nie miał problemów z przymierzeniem w bramkę Harald Reinkind.

31'

Lepiej rozpoczęli w defensywie kielczanie. O to właśnie chodziło.

31'

Rozpoczynamy drugą połowę. Piłka po stronie mistrzów Niemiec.

19:27

Gracze Vive Tauronu Kielce będą się musieli sporo napocić po zmianie stron. Jedna bramka mniej na razie o niczym nie świadczy, ale tylko wyeliminowanie błędów własnych, może okazać się kluczowe. Gdyby nie 7 trafień Karola Bieleckiego byłoby naprawdę źle.

19:27

Gospodarze trochę sami sobie zgotowali ten los. Komentarz poniżej mówi sam za siebie.

IDK 15 : 16 RNL
czas 30'

15:16. Coś nieprawdopobnego. Pomylił się z dystansu Karol Bielecki. W odpowiednim miejscu stał jednak Julen Aguinagalde. Ważne kontaktowe trafienie obrotowego.

30'

Na 20 sekund przed końcem pierwszej połowy o czas poprosił jeszcze Tałant Dujszebajew.

30'

To był chyba pierwszy taki błąd Baeny. Został wybroniony przez Ivicia.

IDK 14 : 16 RNL
czas 29'

14:16. Szybkie wznowienie kieleckiej siódemki. Trafił Mariusz Jurkiewicz.

29'

Prosty błąd popełnił Manaskov. Rzucał z pola bramkowego.

28'

Do końca pierwszej połowy już tylko 2 minuty.

28'

Appelgren znów lepszy od Koli. Trudno będzie odrobić straty, jeśli gospodarze przestaną wykorzystywać swoje akcje.

IDK 13 : 16 RNL
czas 27'

13:16. Nie idzie dziś mistrzom Polski. Miejsce miał Rafael Baena. Kołowy jest dziś nieomylny.

IDK 13 : 15 RNL
czas 26'

13:15. Samotnie postanowił rozwiązać tę akcję Dean Bombac. Ważne, że skutecznie.

25'

Szczęśliwie Niemcy podają miejscowym pomocną dłoń.

25'

Z czystej pozycji pomylił się teraz Julen Aguinagalde.

IDK 12 : 15 RNL
czas 25'

12:15. Niedobrze dziś funkcjonuje defensywa kielczan. Trafił kolejny już raz Mads Mensah Larsen.

IDK 12 : 14 RNL
czas 24'

12:14. Karol Bielecki właściwie w pojedynkę ratuje swój zespół.

IDK 11 : 14 RNL
czas 23'

11:14. Zaskoczył teraz Ivicia ze skrzydła Marius Steinhauser.

23'

Czas dla gości.

IDK 11 : 13 RNL
czas 23'

11:13. Wreszcie mamy bramkę. Niezawodny jest tego dnia Karol Bielecki. Choć w poprzedniej akcji mógł słono zapłacić za swój błąd.

czas 21'

Jedynym pocieszeniem może być fakt, że Manaskov odpocznie sobie na ławce kar.

czas 21'

Niestety. Nieskutecznie rzut karny wykonywał Julen Aguinagalde.

1
21'

Rzut karny dla kielczan. Może teraz?

IDK 10 : 13 RNL
czas 21'

10:13. Prosty błąd gospodarzy. Trafił Dejan Manaskow. Nie jest dobrze. Pora zacząć odrabiać straty.

IDK 10 : 12 RNL
czas 21'

10:12. Goście jednak robią swoje. Prowadzą w Kielcach i są ciut lepsi. Trafił Hendrik Pekeler.

IDK 10 : 11 RNL
czas 20'

10:11. Twarz Vive ratuje teraz Karol Bielecki.

IDK 9 : 11 RNL
czas 19'

9:11. To się musiało tak skończyć. Tym razem Trafił Harald Reinkind.

IDK 9 : 10 RNL
czas 19'

9:10. Bramka! Trafił Gedeon Guardiola.

18'

Kolejny prosty błąd miejscowych. Tym razem sędziowie odgwizdali faul ofensywny.

czas 18'

Paweł Paczkowski został wykluczony na 2 minuty.

18'

Appelgren lepszy w bramce od Bieleckiego.

IDK 9 : 9 RNL
czas 17'

9:9. Znakomicie zachował się teraz na lewym rozegraniu Mads Mensah Larsen. Mistrzowie Niemiec mają dziś z niego wiele pożytku.

czas 17'

Żółtą kartkę otrzymał Mads Mensah Larsen.

IDK 9 : 8 RNL
czas 17'

9:8. Z zimną krwią wykonał go ponownie Karol Bielecki.

16'

Kolejny stały fragment dla graczy Vive.

16'

O czas poprosił teraz Tałant Dujszebajew. Jest, o czym rozmawiać.

15'

Znów przypomniał o sobie Ivić w bramce.

IDK 8 : 8 RNL
czas 14'

8:8. Gospodarze także postraszyli, ale swoim obrotowym. Trafienie zaliczył Julen Aguinagalde.

IDK 7 : 8 RNL
czas 14'

7:8. Na dobre rozegrał się dziś Mads Mensah Larsen. Postraszył ze środka rozegrania.

IDK 7 : 7 RNL
czas 13'

7:7. Remis. Pewnie rzut karny wykonał Karol Bielecki.

13'

Rzut karny dla Vive Tauronu.

IDK 6 : 7 RNL
czas 12'

6:7. No tak, tego się można było spodziewać. Problemów nie miał teraz Mads Mensah Larsen.

12'

Ależ prosty błąd mistrzów Polski. To się może szybko zemścić.

IDK 6 : 6 RNL
czas 12'

6:6. Lepszy jest jednak jego vis'a vis Rafael Baena. To już jego trzecie trafienie.

IDK 6 : 5 RNL
czas 11'

6:5. Trochę więcej miejsca na kole wykorzystał teraz Julen Aguinagalde.

czas 11'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kus.

10'

Broni Ivić.

IDK 5 : 5 RNL
czas 10'

5:5. Jest bramka autorstwa Krzysztofa Lijewskiego.

IDK 4 : 5 RNL
czas 9'

4:5. Rywale nie dają jednak za wygraną. Z dystansu przymierzył teraz Andy Schmid.

IDK 4 : 4 RNL
czas 9'

4:4. Jak już się rozstrzelał, to teraz powinno pójść z górki. Trafił Karol Bielecki.

IDK 3 : 4 RNL
czas 8'

3:4. Coś nie mogą się w pierwszej akcji wstrzelić gospodarze. Nieudana akcja. A z błędy skorzystał Dejan Manaskow.

IDK 3 : 3 RNL
czas 7'

3:3. Rafael Baena znów dał o sobie znać kieleckiej obronie.

czas 7'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Jachlewski.

IDK 3 : 2 RNL
czas 7'

3:2. Do trzech razy sztuka. Z tego założenia zdaje się wyszedł teraz Karol Bielecki.

IDK 2 : 2 RNL
czas 6'

2:2. Szybko do remisu doprowadza trafieniem z koła Rafael Baena.

czas 6'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Jurkiewicz.

5'

Ależ nam się teraz rozegrali obaj bramkarze. Zarówno Appelgren, jak i Ivić mogą być tego dnia gwiazdami najwyższego formatu.

IDK 2 : 1 RNL
czas 4'

2:1. Jest w końcu odpowiedź Lwów. Do siatki trafił Mads Mensah Larsen.

IDK 2 : 0 RNL
czas 4'

2:0. Bramka! Trafił Tobias Reichmann.

3'

Jest już pierwsza udana interwencja Filipa Ivicia.

2'

Niestety Karol Bielecki nie dał rady. Broni Mikael Appelgren.

2'

Goście jak na razie mocno zdenerwowani. Zgubili piłkę. Akcję mają mistrzowie Polski.

IDK 1 : 0 RNL
czas 1'

1:0. Szybko otworzył ten mecz Krzysztof Lijewski. Dobrze zaczął, oby tak samo skończył.

1'