Jeszcze trafił Siergiej Gorbok, ale Vive nic już się nie stanie. Dwa punkty zostaną w Kielcach!

4
3
59'

Bombac nie wiedział, co zrobić z piłką. Decyzję za niego podjęli sędziowie, zabierając piłkę Vive

1
1
1
1
3
58'

Co za dużo, to niezdrowo. Jurecki, podbudowany udanymi akcjami, zdecydował się na rajd, ale lepszy Sierra

5
1
1
1
5
czas 57'

Zamiana ról! Aguinagalde na koło do Michała Jureckiego i drugi gol "Dzidziusia"

czas 56'

Gościom też czasem coś może wyjść. Ba, to była wisienka na torcie. Wrzutka Gorboka na skrzydło i bramka Jonasa Kallmana.

1
4
czas 55'

To wyglądało na przygotowaną akcję. Bombac przebiegł z lewego rozegrania na środek, uruchomił Krzysztofa Lijewskiego, a ten wiedział, co zrobić z piłką

5
1
55'

Czas dla Tałanta Dujszebajewa

6
1
55'

Gubi się Skube, ale nas to nie martwi. Vive wyprowadza spokojną akcję

4
2
czas 54'

Darko Djukić na kole czuje się prawie równie dobrze, jak na skrzydle. Serb wyskoczył zza pleców Aguinagale, otrzymał podanie od Zormana i pokonał Sierrę. Kapitalna akcja Vive

3
1
czas 53'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Zsolt Balogh. Veni, vidi, vici. Ivić wszedł na karnego i obronił rzut Węgra!

czas 53'

Przełamanie! Po serii nieudanych zagrań trafił Michał Jurecki.

8
1
53'

Fantazja poniosła Pick. Jeżeli by wyszło, to z miejsca bramka wylądowałaby w zestawieniu TOP 5. Wrzutka do Balogha, który dograł jeszcze do skrzydła, ale Rodriguez wszedł w pole

1
czas 51'

Eksperci z EHF nawet nie będą mieli wątpliwości. Julen Aguinagalde najlepszym obrotowym 12. kolejki. Hiszpan nie dość, że przejął piłkę, to jeszcze zdołał błyskawicznie obrócić się w kierunku bramki Sierry. 8. gol!

7
1
czas 50'

Skutecznie rzut karny wykonywał Zsolt Balogh.

1
3
czas 50'

Takie akcje robią różnicę! Uros Zorman przy sygnalizacji gry pasywnej zdecydował się na rajd i wkrętkę. TOP 5 bramek 12. kolejki wita

3
2
48'

Sostarić nie popisał się. Z niewygodnej pozycji próbował przelobować Szmala. "Kasa" zaczekał do końca

2
1
48'

Na przestój Picku zareagował Juan Carlos Pastor. Hiszpan wychodzi z siebie na czasie

4
czas 47'

Skutecznie rzut karny wykonywał Mateusz Kus.

8
3
47'

Niedawno napisałem, ze podanie do Aguinagalde = bramka. No, nie zawsze. Czasem nic więcej niż karny się nie wywalczy

1
2
47'

Może i Gorbok jest dzisiaj liderem Picku, ale nie grzeszy pomysłowością. Kielczanie zaczaili się na Rosjanina i zablokowali jego rzut

1
1
czas 46'

5
2
46'

Balogh zgubił piłkę, Paczkowski pobiegł z kontry i nadział się na stojącego w polu bramkowym Banhidiego. Karny!

1
45'

Zorman przesadził. Próbował w swoim stylu przedrzeć się przez środek, ale sędziowie dostrzegli błąd kroków

1
czas 44'

Słoweński duet z Kielc nie pozostał dłużny. Znacznie łatwiejsze trafienie Urosa Zormana po podaniu Bombaca.

1
2
czas 44'

Słoweńska akcja. Stas Skube do Mateja Gabera, a ten obrócił się z Kusem na plecach i pokonał Szmala

2
2
czas 43'

Co trzeba byłoby zrobić, gdyby w Vive nie było dzisiaj Julena Aguinagalde? Trzeba byłoby go sobie wymyślić! Hiszpan zebrał piłkę po rzucie Lijewskiego i trafił niemal do pustej bramki

5
1
czas 42'

Balogh w poprzeczkę, Banhidi zebrał piłkę i odegrał do niewidocznego wcześniej Jonasa Kallmana. Doświadczony Szwed rzadko się myli

1
1
czas 41'

Bombac wraca do żywych. Słoweniec wyczyścił pole Urosowi Zormanowi.

2
2
czas 40'

Brakło Aguinagalde w środku. Balogh nad głową obrońcy i  Matej Gaber miał bardzo łatwe zadanie.

2
czas 40'

Julen Aguinagalde został wykluczony na 2 minuty.

2
2
40'

Balogh próbował przedrzeć się przez środek. Nadział się na łokiec Aguinagalde - zdaniem sędziów, taki był zamysł Hiszpana

2
czas 39'

Ta bramka była bardzo potrzeba. Wydawało się, że nic z tej akcji nie wyniknie, ale zaskakującym rzutem popisał się Krzysztof Lijewski.

3
1
czas 38'

Vive skupiło się na zapasach z Gaberem, a na prawym rozegraniu kielczanom uciekł Siergiej Gorbok. Hektary wolnego miejsca przed Rosjaninem i bramka

2
1
38'

Jurecki w Sierrę... z taką skutecznością Vive tego meczu nie wygra

1
1
37'

Szmal pokazuje, że nadal nie ma sobie równych na swojej pozycji w Polsce. Gaber przegrał z nim pojedynek!

3
1
czas 36'

Było juź źle, bardzo źle. Błąd kroków popełnił Bombac i Pick wychodził z kontrą. Po przechwycie trafił jednak Darko Djukić.

3
1
czas 36'

Pick uśpił Vive. Piłkę otrzymał Zsolt Balogh i trafił w dziurę między kieleckimi obrońcami

1
2
35'

Faul w ataku Bombaca. Słoweniec wyraźnie zdeprymowany nieudaną kontrą sprzed chwili

1
czas 34'

1
2
34'

Nie-mo-żli-we. Bombac biegł po pewną bramkę, a zderzył się ze ścianą. Sierra znowu lepszy. Zresztą początek drugiej części to festiwal błędów

1
czas 34'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

1
1
33'

Szmal dobrze rozpoczyna połowę. Balogh nie dał rady kielczaninowi i kontrę wyprowadza Lijewski. Karny!

1
czas 33'

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty. Gaber wzięty w kleszcze przez Jureciego i Kusa. Zdaniem sędziego, ten pierwszy "zasłużył" na odpoczynek

2
1
czas 32'

Wicemistrzowie Węgier byli w tej akcji w lesie. Pick nie zdążył ustawić się w obronie, co wykorzystał Dean Bombac.

1
1
31'

Nie popisał się też Jurecki.

1
1
31'

Balogh, szukając miejsca, znalazł się na lewym rozegraniu i z niewygodnej pozycji rzucił w Szmala.

1
3
31'

Wracamy do gry!

2
17:43

W bramce Picku zawodzi na razie Jose Manuel Sierra. Hiszpan po pierwszej połowie na 18 proc. skuteczności. Znacznie lepsze statystyki wykręcił Szmal - 30 proc.

2
3
17:43

Fenomenalny mecz rozgrywa Julen Aguinagalde. Podanie na koło = bramka. Hiszpan znakomicie rozumie się z rozgrywającymi i rzucił już sześć goli. Po stronie Picku najmocniej we znaki dają się Sandro Obranović i Siergiej Gorbok, bombardujący posterunek Szmala

1
1
30'

Kielczanie już nic nie zdziałali. Obrona Picku zatrzymała ostatnią akcję w połowie

1
2
czas 30'

Matej Gaber został wykluczony na 2 minuty. Goście płacą cenę za agresywną obronę i osaczenie Aguinagalde. Na Julena nawet dwóch to za mało

czas 28'

Po serii pomyłek Picku nastąpiło przełamanie. Sandro Obranović nic nie zrobił sobie z opieki Kusa.

1
1
27'

Oj, dużo tych błędów po stronie kielczan. Pogubił się Jurecki, gonił piłkę i podparł rzut

1
2
czas 27'

Znakomite zachowanie Kusa w obronie. Stanął mocniej na nogach, wymusił faul ofensywny i do kontry pobiegł Manuel Strlek, choć przez chwilę kielczanie byli o krok od straty

2
26'

Pick męczy się w rozegraniu, sygnalizacja gry pasywnej, rzut Gorboka w Szmala... piłka nadal w rękach Węgrów

1
26'

Buntić odbił się od Kusa. Trener Picku, Juan Carlos Pastor, nie zwleka i zaprosił zawodników na rozmowę

3
1
czas 25'

Brak słów na opisanie gry z Julenem Aguinagalde. Hiszpan jest dzisiaj niesamowity.

3
2
czas 25'

Alen Blazević został wykluczony na 2 minuty.

2
1
czas 24'

Kielczanie przysnęli w obronie i pozwolili Sandro Obranoviciowi na rzut zza dziewiątego metra.

1
23'

Mocno, ale zupełnie bez utrzymanego kierunku rzutu. Gorbok wprost w Szmala

1
22'

Pomyłka także na koncie Bieleckiego. Celował pod poprzeczkę, pomylił się dość znacznie

1
21'

Jak można było tak spudłować z takiej odległości? To pytanie pewnie zadaje sobie Jachlewski. Chrapkowski popracował w obronie, ale jego kolega w kontrze rzucił dobre pół metra nad poprzeczką

2
21'

To na razie nie jest dzień Zormana. Drugi znakomity rajd bez wykończenia

1
1
czas 20'

Ależ tempo. Kielczanie ledwo ustawili się do obrony, a już odpalił Denis Buntić.

1
1
czas 20'

Karol Bielecki znalazł się na środku rozegrania i trafił.

1
1
czas 19'

I jeszcze raz Stas Skube. Już w łatwiejszej sytuacji - po kontrze i stracie Paczkowskiego

2
czas 17:43

Stas Skube pokazał, jak należy kończyć takie akcje. Filigranowy Słoweniec nie pomylił się w sytuacji sam na sam

1
18'

W takich sytuacjach Zorman rzadko się myli. Słoweniec przedarł się przez obronę, ale powtrzymał go Sierra

czas 18'

Po stronie Picku najwiecej zależy dzisiaj od Siergieja Gorboka. Kolejny efektowny gol Rosjanina

1
czas 17'

Julen Aguinagalde. To chyba wystarczy. Tym razem w parze z Bieleckim

3
1
czas 16'

Z prawego skrzydła przełamał się Pedro Rodriguez. Chwilę wcześniej Paczkowski obił poprzeczkę

3
1
czas 15'

Koło Picku też działa jak należy. Nie pomylił się Bence Banhidi.

1
1
czas 15'

Gdy już piłka dotrze na kieleckiego koło,  Julen Aguinagalde zamienia się w kilera. Znakomita dwójkowa akcja z Bombacem

1
1
czas 14'

Kus wydawał się nie do przejścia, więc trzeba było wybrać inne wyjście. Z biora Stas Skube.

2
czas 13'

On wie, jak gra Pick. Dean Bombac, były gracz wicemistrzów Węgier, odczytał zamiary rywali i uruchomił Mateusza Jachlewskiego w kontrze.

2
1
12'

Raz się udało, w drugiej próbie górą Szmal. Buntić nie zaskoczył byłego kolegi

4
1
11'

Lijewski bez namysłu z prawego rozegrania, ale w spojenie słupka z poprzeczką. Słabszy fragment Vive

1
3
czas 11'

Żółtą kartkę otrzymał Alen Blazević. Nie układa się akcja Vive. Już trzy razy gospodarze byli o krok od straty piłki

1
2
9'

Szczęście po stronie kielczan. Jureckie zgubił piłkę, ale Kallmanowi brakło wykończenia. Tylko słupek

1
2
9'

Sławomir Szmal rozgrzał widownię po raz pierwszy. Rodriguez biegł po pewną bramkę z kontry, ale nie z "Kasą" te numery.

1
1
9'

Chyba za dużo gry do koła. Aguinagalde odcięty od podania

1
1
czas 8'

Siergiej Gorbok w niesamowitej akcji. Przy grze pasywnej. Przy asyście obrońcy. W samo okienko. Klasa

czas 6'

Kto jak kto, ale on wie, jak pokonać Szmala. Trafił Denis Buntić.

czas 5'

Za takie akcje kibice uwielbiają Julena. Hiszpan otrzymał podanie od Bombaca i tyłem do bramki pokonał Sierrę. Kapitalna akcja  Julena Aguinagalde.

1
2
czas 4'

Odpowiedź Picku.  Siergiej Gorbok wyszedł w górę i rzucił nad blokiem.

1
1
1
czas 3'

Przechwyt kielczan i  Manuel Strlek z trzecią bramką w meczu!

czas 3'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Buntić. Były kielczanin powalił Aguinagalde na ziemię

czas 1'

Goście zaczęli od wysuniętej obrony. Jonas Kallman strzeże Bombaca, ale Słoweniec dograł do koła. Aguinagalde rzucił w nogi Sierry, ale poprawił Manuel Strlek.

1
1
1
1'