Chrobry, pomimo problemów kadrowych, powalczył w Szczecinie, ale nie zdołał odebrać zwycięstwa Pogoni. Gospodarze wygrali 33:30 i są bliżej gry w ćwierćfinale PGNiG Superligi.

33:30. Skutecznie rzut karny wykonywał Marek Świtała.

3
1
1
1
1

Kirył Kniaziew został wykluczony na 2 minuty. Tuż przed syreną będzie jeszcze karny dla Pogoni.

1
1
1
1
1

Bartosz Konitz został wykluczony na 2 minuty. Były reprezentant zaciekle walczył o przechwyt, przypadkowo uderzając rywala w twarz.

1
1
1
1
2

33:29. Niezawodny w końcówce Paweł Krupa. Trzecia bramka z rzędu.

3
3
2
2
1

Szymon Sićko został wykluczony na 2 minuty. Chyba po meczu. Głogowianie dokończą mecz w czwórkę. Młodzieniec z Chrobrego przeszkadzał rywalom w rozpoczęciu gry po stracie.

1
1
0
0
0

Kolejna strata Chrobrego. Sędziowie odgwizdali grę pasywną.

1
1
0
0
0

Adam Babicz został wykluczony na 2 minuty.

1
1
0
0
1

32:29.  Paweł Krupa mężem opatrznościowym Pogoni. Przedarł się, rzucił bramkę i zarobił wykluczenie dla Babicza.

2
2
1
0
1

Tym razem o przerwę poprosił Rafał Biały, opiekun Pogoni.

1
0
0
0
1

Tymczasem od razu po powrocie na parkiet katastrofalne rozegranie i Chrobry stracił piłkę.

1
1
0
0
2

Czas dla Chrobrego. Ostatnia szansa na nadrabianie start.

0
1
0
0
0

Paweł Krupa na 31:29! Kibice w Szczecinie nieco odetchnęli po mocnym rzucie z biodra.

1

30:29. Skutecznie rzut karny wykonywał Dawid Krysiak.

1

29:29. Mariusz Gujski sprytniejszy i silniejszy od Krupy. Przepchnął rywala i dał Chrobremu kolejny remis.

3
3
0
1
0

29:28. Bosy obsłużył podaniem Dawida Fedeńczaka.

0
1
0
0
1

Krzysztof Tylutki został wykluczony na 2 minuty.

1

28:27. Pogoń wraca do żywych. W swoim stylu Kirył Kniaziew.

0
1
0
0
1

27:27. Remis! Wisiało to w powietrzu od kilku minut. Sićko wziął na siebie obrońców i Marek Świtała miał sporo miejsca.

3
1
0
1
0

Mateusz Zaremba został wykluczony na 2 minuty.

Konitz musiał rzucać, Kapela na posterunku. Chrobry z szansą na remis.

27:26. I jeszcze kontra! Wykończył ją Wiktor Kubała. Będą emocje w Szczecinie.

1
0
0
0
0

27:25. Marek Świtała w roli obrotowego. Kapitalne podanie od Gujskiego.

Babicz mijał rywali jak slalomowe tyczki, ale na jego drodze stanął świetny w ostatnich minutach Matkowski.

27:24. Ohoho, jedna z ładniejszych bramek dzisiaj. Bartosz Konitz w samo okienko.

1

Bosy obrócił się z piłką, ale rzucił wprost w Stacherę. To niezbyt częsty widok dzisiaj. Szczecinianie domagają się karnego, sędziowie nie reagują.

1
0
0
0
0

26:24. Bramka za bramkę. Tym razem po rzucie bieżnym trafił Adam Babicz.

26:23. Znowu przypomniał o sobie Kirył Kniaziew. Białorusin nawiązał do znakomitej I połowy.

25:23. Bramka! Trafił Mariusz Gujski.

25:22.  Arkadiusz Bosy panuje na kole. Widzą to koledzy i sporo do niego grają. Bramka obrotowego po świetnym dograniu Krupy.

2
0
0
0
0

Matkowski odbił piłkę po rzucie Babicza. Po drodze otarła się jeszcze o ręce obrońców.

24:22.  Adam Babicz nic nie robił sobie z asysty obrońców.

0
0
1
0
0

24:21. Zaremba obsłużył podaniem Bartosza Konitza. Były reprezentant Polski obok Stachery.

23:21. Za styl zbyt wysokich ocen by nie dostał, ale liczy się bramka. Między nogami Matkowskiego trafił Grzegorz Sobut.

0
1
0
0
0

23:20. Bomba Pawła Krupy. Druga linia to dzisiaj najgroźniejsza broń Pogoni.

0
1
0
0
0

Co za interwencje Matkowskiego! Obronił nawet dobitkę Świtały z koła. Przy okazji, ucierpiał, dostając piłką w twarz.

0
0
0
0
1

22:20. Prawie 40 minut na ławce, wejście i bramka. Grzegorz Sobut ładnie przedstawił się szczecińskiej widowni.

0
1
0
1
1

Skutecznie rzut karny wykonywał Dawid Krysiak.

0
0
0
0
1

Bosy wywalczył kolejnego karnego. Obrona w kole głogowian.

0
0
0
0
1

To musiała być bramka! Krupa wyszedł sam na sam ze Stacherą, ale golkiper odczytał jego zamiary.

0
1
0
0
0

Dobra wejście Matkowskiego do bramki Pogoni.

21:19. Mateusz Zaremba przejął rolę lidera od Kniaziewa. Tym razem trafił ze środka.

20:19. Skutecznie rzut karny wykonywał Marek Świtała.

3
0
0
0
0

20:18. Sporo szczęścia Mateusza Zaremby. Piłka pod nogą golkipera.

1
1
1
0
0

19:18. Co znaczy doświadczenie. Bramka Marka Świtały. Weteran z Głogowa sam wypracował sobie pozycję.

1
1
0
1
1

19:17. Obrona w kole i kolejny karny. Skutecznie wykonywał go Dawid Krysiak.

1
0
0
0
1

18:17. Mariusz Gujski znalazł się na prawej stronie i oszukał Tatara.

1
0
0
0
0

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Wojciech Zydroń. Piłka po koźle odbiła się od poprzeczki. Weteranowi nie zdarza się to zbyt często.

1
0
0
0
1

Bosy na kole. Bramka? Nie, tym razem karny.

18:16. Szybko odpowiedział Adam Babicz.

18:15. Niesamowity jest dzisiaj Kirył Kniaziew. Szósta bramka Białorusina.

Nieporozumienie na lewym skrzydle. Świtała podał do kibiców w pierwszym rzędzie.

1
0
0
0
0

Zaczynamy druga połowę!

Dużo się dzieje na parkiecie w Szczecinie. Po okresie dominacji Pogoni Chrobry otrząsnął się i stopniowo zmniejsza straty. Najlepsi gracze? W głównych rolach bramkarze - Kapela i Tatar - oraz lewi rozgrywający, Kirył Kniaziew i Szymon Sićko.

17:15. A jednak! Paweł Krupa wiedział, że ma bardzo mało czasu, zdecydował się na rzut i ... trafił!

1
1
0
0
1

16:15. Bardzo szybko rozegrana akcja i Marek Świtała zmniejsza prowadzenie Pogoni. Chyba już nic się nie wydarzy przed przerwą.

2
0
0
0
0

Piątka Portowców nie znalazła sposobu na Kapelę. Przy sygnalizacji gry pasywnej rzut rozpaczy oddał Krupa, górą bramkarz.

16:14. Tego Chrobry jeszcze dzisiaj nie zagrał. Piłka doszła na prawe skrzydło do Wiktora Kubały. Tatar tylko wyciągnął piłkę z siatki.

1
1
0
0
0

Arkadiusz Bosy został wykluczony na 2 minuty.

0
0
0
0
1

16:13 Coraz efektowniej Szymon Sićko. Kapitalny rzut z dystansu 19-latka z Głogowa.

1
0
0
0
0

16:12. Wzorowa współpraca rozgrywającego z kołowym. Konitz do niezawodnego Arkadiusza Bosego.

1
0
0
0
0

15:12. Dość niespodziewanie z biodra odpalił Marek Świtała.

15:11 Poprawka z kontry, tym razem Dawida Fedeńczaka, już skuteczna. Kolejny gorszy moment Chrobrego.

Kapela (który już raz?) ratuje Chrobrego. Krysiak pobiegł do kontry i miał idealną sytuację.

14:11. Wejście na szósty metr i pewna bramka Bartosza Konitza.

Dominik Płócienniczak został wykluczony na 2 minuty. Głogowianin nawet nie protestuje, ewidentna kara po faulu na Krupie.

Czas dla Pogoni.

13:11. Poprawka Dominika Płócienniczaka z koła już perfekcyjna. Przynajmniej jak na nominalnego rozgrywającego.

13:10. Paweł Krupa jak taran. Nikt nawet nie odważył się znaleźć na drodze rozgrywającego Pogoni.

0
1
0
0
0

Płócienniczak po raz pierwszy dostał piłkę na kole, ale nie dał rady pokonać Tatara. Widać, że dawno nie występował na tej pozycji.

Dawid Fedeńczak został wykluczony na 2 minuty. Szczecinian sprowadził Świtałę do parteru.

12:10. Skutecznie rzut karny wykonywał Wojciech Zydroń.

11:10. Bramka! Trafił Szymon Sićko.

0
1
0
0
0

11:9 W ostatnich tygodniach to norma. Piłka do Arkadiusza Bosego na koło, a ten się nie myli.

10:9 Asysta... poprzeczki. Po rzucie Krupy w poprzeczkę do kontry pobiegł Adam Babicz.

10:8. Pogoń wreszcie trafiła. Kirył Kniaziew z lewego rozegrania. To już jego piąty gol.

9:8. Pogoń stanęła.  Szymon Sićko dostał piłkę na prawej stronie i nie miał problemów ze zdobycie bramki.

0
1
0
0
0

Nie popisał się Konitz. Zagrożeni kibice w piątym rzędzie.

0
1
0
0
0

9:7. Głogowianie zagrali bez bramkarza. Marek Świtała nie czekał na podanie do kolegów, zgubił obrońcę i z ostrego kąta pokonał Tatara.

0
1
0
0
0

Kacper Pawłowski został wykluczony na 2 minuty. Młody obrotowy zaatakował szyję Konitza.

Jeszcze efektowniejsza interwencja Tatara.

Kniaziew z podłoża, wprost w Kapelę.

9:6. Bez leworęcznego rozgrywającego także da się zdobywać bramki z prawego rozegrania. Odważnie przedarł się Dominik Płócienniczak.