Trwają 3 relacje na żywo
)

Złoty dzień Polaków! Biało-Czerwoni w czołówce klasyfikacji medalowej!

Kolejny kapitalny dzień Polaków! Biało-Czerwoni zdobyli pięć medali na igrzyskach paraolimpijskich w Rio de Janeiro, w tym dwa złote. W klasyfikacji medalowej nasi reprezentanci awansowali o dwie pozycje i są obecnie w czołowej dziesiątce!
Patryk Kurkowski

Patryk Chojnowski, Piotr Grudzień - brąz

Nie udało się wprawdzie naszym reprezentantom przebić do wielkiego finału, ale w meczu o podium nie zawiedli. Polacy pewnie pokonali Francuzów i tym samym zdobyli brązowy medal w tenisie stołowym w klasie 9-10.

Dla Grudnia to już drugi krążek wywalczony w Rio de Janeiro. Wcześniej niespełna 25-letni zawodnik był trzeci indywidualnie.

Jak oceniasz postawę Polaków na igrzyskach paraolimpijskich w Rio?