31 punktów i 11 zbiórek - to osiągnięcie Pau Gasola, którego cała Hiszpania może nosić na rękach!
0
0
0
0
Koniec meczu i brązowe medale wędrują do reprezentantów Hiszpanii! Australijczycy zupełnie pogubili się w ostatniej akcji i popełnili stratę!
0
0
0
0
0
Sergio Rodriguez wytrzymał próbę nerwów. Teraz to Hiszpanie bliżej olimpijskiego medalu. Przerwa dla Australii na pięć sekund przed końcem
0
0
0
0
0
Sędziowie odgwizdali przewinienie Patricka Millsa na Sergio Rodriguezie... Australijczycy nie wierzą w tą decyzję
0
0
0
0
0
Aron Baynes zdecydował się na rzut hakiem i... trafił! Australia 10 sekund od brązowego medalu! Przerwa dla Hiszpanów
0
Z otwartej pozycji na wprost kosza nie trafił Patrick Mills, ale piłkę zebrał David Andersen i był faulowany przy tym
0
0
0
0
0
Spudłowali solidarnie Australijczycy i Hiszpanie. 42 sekundy do końca i piłka dla Australii. Przerwa w grze
0
Chybił Ricky Rubio, faul w ataku popełnił Joe Ingles..
0
0
0
0
0
Nikola Mirotić doprowadził do remisu, ale odpowiedź natychmiastowa w wykonaniu Patricka Millsa
0
Koszykówka na najwyższym poziomie. Po trójce Rudy'ego Fernandeza kolejne skuteczne zagranie Patricka Millsa
0
Matthew Dellavedova przewinił, a po chwilę poprawił "technicznym". Fatalne zachowanie zawodnika w takim momencie meczu
0
Kolejny błąd Hiszpanów i przerwa w grze! Nic w tym spotkaniu nie jest jeszcze rozstrzygnięte
0
0
0
0
0
Fatalnie spod kosza przestrzelił Felipe Reyes, a Brock Motum efektownym wsadem doprowadził do remisu!
0
Czy to będzie ostatnia część tego meczu? Rozpoczęła się czwarta kwarta od trójki Sergio Rodrigueza
0
0
0
0
0
Trafił Nikola Mirotić, dzięki czemu Hiszpania przed decydującą kwartą ma trzy punkty przewagi!
0
Brock Motum notuje bardzo skuteczne minuty, ale po drugiej stronie dzieli i rządzi Pau Gasol
0
Rudy Fernandez skutecznie zza łuku, a w kolejnej akcji i on ukarany przewinieniem technicznym
0
Patrick Mills wziął sprawy w swoje ręce i sam rywalizuje z Hiszpanami!
0
0
0
0
0
Aron Baynes miał pretensje do sędziów, że był faulowany, a "w nagrodę" otrzymał przewinienie techniczne
0
0
0
0
0
Kolejne efektowne zagranie Pau Gasola, ale ma on godnego rywala w osobie Patricka Millsa
0
Swoje konto punktowe otworzył również Ricky Rubio i przy okazji wyeliminował z gry Andrewa Boguta, który popełnił piąte przewinienie
0
Australia miała szansę już w pierwszej akcji doprowadzić do remisu, jednak do kosza nie dorzucił Matthew Dellavedova