Kiedy i z kim kolejny mecz Polaków na MŚ 2022?

Reprezentacja Polski siatkarzy poszła w MŚ 2022 za ciosem i pokonała w niedzielę bez straty seta Meksyk. Sprawdź, kiedy i z kim Biało-Czerwoni zmierzą się w następnym meczu mistrzostw świata.

Małgorzata Boluk
Kamil Semeniuk w akcji Materiały prasowe / FIVB / Kamil Semeniuk w akcji
To już druga wygrana naszych siatkarzy w tegorocznych mistrzostwach świata. Drużyna Biało-Czerwonych na inaugurację pokonała w trzech setach Bułgarów, a w kolejnym starciu bez problemów uporała się z Meksykiem.

Reprezentacja Polski rywalizuje w grupie C i rozgrywa swoje mecze w Katowicach. Kolejnym przeciwnikiem naszej kadry będą Stany Zjednoczone.

Starcie Polska - USA odbędzie się w najbliższy wtorek (30 sierpnia) o godzinie 20:30.

Transmisję ze spotkania przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz będzie również dostępny w internecie na platformie Polsat Box Go.

Relację tekstową z rywalizacji będzie można z kolei śledzić na WP SportoweFakty.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.