Czas na przerwę. Kiedy Polki wrócą do gry w Lidze Narodów?

Podopieczne Stefano Lavariniego zakończyły w sobotę drugi tydzień zmagań w Lidze Narodów. Sprawdź, kiedy Polki wrócą do gry i kto będzie ich pierwszym przeciwnikiem w Suwon w Korei Południowej.

MB
Magdalena Stysiak WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Magdalena Stysiak
Bilans Biało-Czerwonych po dwóch tygodniach rywalizacji w Lidze Narodów Kobiet to siedem zwycięstw i jedna porażka. Siatkarki Stefano Lavariniego w Hong Kongu radziły sobie ze zmiennym szczęściem.

Polki rozpoczęły drugi turniej od zwycięstwa Dominikaną, a następnie poszły za ciosem i w kolejnym spotkaniu pokonały siatkarską potęgę - Turcję. Fantastyczną serię naszych siatkarek przerwały w piątek Holenderki, którym Magdalena Stysiak i spółka uległy w trzech setach.

W ostatnim meczu turnieju w Hong Kongu formę naszych siatkarek sprawdziły Chinki. Polki znów wzniosły się na wyżyny umiejętności i wygrały z gospodarzem pojedynku bez straty seta.

Reprezentacja Polski siatkarek do rywalizacji o punkty w Lidze Narodów powróci dopiero 28 czerwca. Pierwszym przeciwnikiem naszej kadry w koreańskim Suwon będą Amerykanki.

Spotkanie USA - Polska odbędzie się o godzinie 8:30 (czasu polskiego). Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Wyczekiwane spotkanie Wilfredo Leona. "W końcu tutaj jestem"