Skrył twarz w dłoniach. Grbić się nie spodziewał

Nikola Grbić totalnie zaskoczony. Po meczu Polaków z Czarnogórcami czekała na niego niespodzianka. Gdy ją zobaczył skrył twarz w swoich dłoniach.

Krzysztof Kaczmarczyk
Zaskoczony Nikola Grbić Twitter / oficjalny profil Polsat Sport / Zaskoczony Nikola Grbić
6 września to szczególny dzień dla Nikoli Grbicia - trener reprezentacji Polski tego dnia obchodzi urodziny.

I nasi siatkarze w środę zadbali o to, żeby Serb nie musiał się denerwować w dniu, w którym świętował popularnego "Abrahama".

Na mistrzostwach Europy Biało-Czerwoni ograli rywali z Czarnogóry 3:0 wygrywając sety kolejno do 14, 11 i 12. Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Zabawa Polski na zakończenie fazy grupowej mistrzostw Europy

Już po spotkaniu na Grbicia czekały niespodzianki, bowiem nikt w kadrze nie zapomniał o święcie serbskiego trenera.

"O i teraz jest ta niespodzianka, bo wjeżdża tort dla pięćdziesięciolatka" - powiedział komentator stacji Polsat Sport, która transmitowała mecz.

Grbić bez problemu zdmuchnął świeczki, fani odśpiewali mu sto lat, a solenizant oprócz tortu otrzymał balony w kształcie cyfr 5 i 0 oraz drobny upominek.

Bez dwóch zdań najlepszym prezentem, jaki siatkarze mogliby sprawić Grbiciowi, byłby tytuł mistrzów Europy. Do tej pory wszystko idzie doskonale. Biało-Czerwoni przeszli pewnym krokiem przez fazę grupową odnosząc komplet zwycięstw i tracąc zaledwie jednego seta.

Nowy format mistrzostw oburzył znanego trenera. "To chore. Niektórzy zasypiają na trybunach"

Czy Polacy sięgnął po mistrzostwo Europy?