Skandal w Sofii!

Przerwano mecz 1 rundy play-off Ligi Mistrzów pomiędzy CSKA Sofia a Resovią Rzeszów. Powodem przerwy jest duże zadymienie hali spowodowane przez odpalenie rac świetlnych.

Kinga Popiołek

Do zdarzenia doszło na początku trzeciej partii spotkania, w której gospodarze wyszli na prowadzenie 8:6. Poprzednie dwie partie przegrali.

Około 19.50 oba zespoły wróciły do hali i rozpoczęły ponowną rozgrzewkę. Zgodnie z regulacjami CEV, dopiero kiedy przez cztery godziny nie można rozegrać spotkania, może być podjęta decyzja o przesunięciu meczu na następny dzień lub walkowerze.

Po wznowieniu spotkania miejscowi wygrali seta trzeciego, ale w kolejnym lepsi byli już rzeszowianie, którzy tym samym zwyciężyli w całym spotkaniu 3:1.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.