Hit kolejki dla Czarnych, porażki liderów w grupie II - wyniki II ligi mężczyzn
W najciekawszym spotkaniu w tej kolejce, Czarni Radom pokonali na własnym parkiecie Camper Wyszków 3:0. Dzięki zwycięstwu radomianie awansowali na 1. miejsce w tabeli. W grupie II, ekipy Volley Rybnik i AZS Rafako Racibórz musiały uznać wyższość swoich rywali. Potknięcie liderów wykorzystała drużyna ze Spały.
Jakub Artych
Lp. | Drużyna | M | P | Sety |
---|---|---|---|---|
1 | Krispol Września | 9 | 25 | 26:5 |
2 | KU AZS UAM Poznań | 9 | 21 | 21:12 |
3 | MKS Kalisz | 9 | 20 | 18:10 |
4 | Morze Bałtyk Szczecin | 9 | 14 | 18:17 |
5 | WKS Sobieski Arena Żagań | 9 | 14 | 17:18 |
6 | STS Olimpia Sulęcin | 9 | 11 | 14:19 |
7 | Orzeł Międzyrzecz | 9 | 10 | 17:23 |
8 | MKS Bzura Ozorków | 9 | 9 | 15:20 |
9 | AZS UZ Zielona Góra | 9 | 8 | 12:21 |
10 | LO MS Świnoujście | 9 | 3 | 5:25 |
Lp. | Drużyna | M | P | Sety |
---|---|---|---|---|
1 | SMS PZPS Spała | 11 | 24 | 29:17 |
2 | TS Volley Rybnik | 11 | 22 | 25:16 |
3 | AZS Rafako Racibórz | 11 | 22 | 27:18 |
4 | UMKS Kęczanin Kety | 11 | 21 | 26:15 |
5 | SMS PZPS Spała II | 11 | 18 | 22:19 |
6 | KS Gwardia Wrocław | 11 | 18 | 25:22 |
7 | Czarni Wirex Rząśnia | 11 | 17 | 22:22 |
8 | Delic Pol Norwid Częstochowa | 11 | 16 | 22:24 |
9 | Spodek Katowice | 9 | 14 | 23:27 |
10 | TS Victoria PWSZ Wałbrzych | 11 | 12 | 16:25 |
11 | AZS Politechnika Opolska | 11 | 8 | 13:29 |
12 | Juvenia Głuchołazy | 11 | 6 | 16:32 |
Lp. | Drużyna | M | P | Sety |
---|---|---|---|---|
1 | RCS Czarni Radom | 9 | 23 | 26:9 |
2 | KS Camper Wyszków | 9 | 22 | 24:8 |
3 | Pronar Parkiet Hajnówka | 9 | 22 | 23:10 |
4 | KS Żyrardowianka Żyrardów | 9 | 16 | 21:15 |
5 | KU AZS Uniwersytet Warszawski | 9 | 11 | 15:20 |
6 | KS Zawkrze Mława | 9 | 10 | 13:20 |
7 | AZS UWM II Olsztyn | 9 | 10 | 12:20 |
8 | MOS Wola Warszawa | 9 | 9 | 15:20 |
9 | UKS Centrum Augustów | 9 | 8 | 11:21 |
10 | GTS Wilga Garwolin | 9 | 4 | 10:27 |
Lp. | Drużyna | M | P | Sety |
---|---|---|---|---|
1 | ASPS AVIA Świdnik | 9 | 26 | 27:4 |
2 | PWSZ Karpaty Krosno | 9 | 23 | 24:7 |
3 | AKS Rzeszów | 9 | 22 | 25:9 |
4 | MKS Wisłok Strzyżów | 9 | 16 | 19:14 |
5 | STS Skarżysko Kamienna | 9 | 15 | 18:17 |
6 | MOSiR Bochnia | 9 | 10 | 13:20 |
7 | AGH WKS Wawel Kraków | 9 | 8 | 13:23 |
8 | AZS Politechnika Świętokrzyska | 9 | 6 | 12:23 |
9 | KS Błękitni Ropczyce | 9 | 6 | 8:23 |
10 | AZS Politechnika Lubelska | 9 | 3 | 7:26 |