Mieliśmy szansę na tie-breaka - komentarze po meczu Bre Banca Lannutti Cuneo - Asseco Resovia Rzeszów

Bre Banca Lannutti Cuneo pokonało u siebie Asseco Resovię Rzeszów 3:1. Co powiedzieli trenerzy obu ekip po tym spotkaniu?

Mateusz Kędzierski

Roberto Piazza (trener Bre Banca Lannutti Cuneo): Spodziewałem się zupełnie innego spotkania od tego, które rozegraliśmy przed tygodniem w Rzeszowie. Tak też się stało. Byliśmy w stanie skutecznie blokować ich najlepszych atakujących, zwłaszcza w drugiej części czwartego seta. Dobry występ zaliczył Oleg Antonow, ale jestem pewien, że on jest w stanie zagrać dużo lepiej.

Andrzej Kowal (trener Asseco Resovii Rzeszów): Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę jak mocnym zespołem jest Cuneo i wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz. Wygraliśmy jeden set, ale to za mało. Mieliśmy szanse doprowadzić do tie-breaka, ale niestety to zadanie nam się nie udało. Z kilku aspektów naszej gry możemy być zadowoleni, ale w przyszłości musimy grać zdecydowanie lepiej.