Puchar CEV mężczyzn: Bre Banca wygrała po tie-breaku, dramatyczne spotkanie w Kragujevacu

Środowy wieczór w Pucharze CEV nie przysporzył wielu emocji, jednak siatkarze straty nadrobili z nawiązką w środę. Dwa z trzech pojedynków zakończyły się dopiero po tie-breaku.

Jacek Pawłowski

W środowy wieczór najbardziej emocjonujące spotkanie odbyło się w Czarnogórze. Radnicki Kragujevac po dwóch setach przegrywał 0:2 i wydawało się, że gładko ulegnie drużynie PAOK Saloniki. Gospodarze wzięli się jednak do odrabiania strat i po dramatycznej końcówce doprowadzili do tie-breaka. Niestety w nim, zabrakło już sił, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Równie interesująco było w Buhl, gdzie faworyzowana Bre Banca Cuneo zmierzyła się z Ingersol. Gospodarze dopiero po tie-breaku ulegli Włochom. Trochę mniej emocji było natomiast w Kladowie. Tam zwycięzcę wyłoniono w czterech setach.

Wyniki środowych meczów Pucharu CEV siatkarzy:

TV Ingersol Buhl - Bre Banca Lannutti Cuneo 2:3 (25:23, 20:25, 25:19, 22:25, 5:15)

Rew. 11 grudnia 2013 r. godz. 19 w Cuneo

Radnicki Kragujevac - Paok Saloniki 2:3 (17:25, 18:25, 25:22, 32:30, 14:16)

Rew. 11 grudnia 2013 r. godz. 19 w Salonikach

MOK Djerpad Kladowo - Maliye Milli Piyango Ankara 1:3 (25:21, 20:25, 25:14, 25:14)