XI kolejka Orlen Ligi oczami Anny Werblińskiej

W weekend zostanie rozegrana 11. kolejka fazy zasadniczej Orlen Ligi. Specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl wyniki wszystkich spotkań typuje kapitan aktualnego lidera z Polic, Anna Werblińska.

Karolina Biesik

PGNiG Nafta Piła - Chemik Police

Wierzę, że zrewanżujemy się po tej pierwszej porażce w sezonie doznanej przeciwko zespołowi Atomu Trefla Sopot, i że rezultat meczu z pilankami będzie na naszą korzyść. Typuję wynik 0:3.

Impel Wrocław - Beef Master Budowlani Łódź

Impel Wrocław z nami przegrał dopiero po tie-breaku, ale już mecz z Naftą Piłą poszedł troszeczkę nie po ich myśli - przegrały również w pięciu setach. Jednak faworytem tego spotkania są wrocławianki. Typuję wynik 3:1.

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz

Aluprof Bielsko-Biała jest naprawdę poukładanym i bardzo dobrym zespołem, nie ujmując oczywiście nic dziewczynom z Bydgoszczy. W zespole Pałacu gra znacznie więcej młodzieży. Wydaje mi się, że doświadczenie weźmie górę w tym spotkaniu. Typuje wynik 3:1.
Anna Werblińska uważa, że najciekawsze spotkania w tej kolejce zostaną rozegrane w Muszynie oraz Dąbrowie Górniczej Anna Werblińska uważa, że najciekawsze spotkania w tej kolejce zostaną rozegrane w Muszynie oraz Dąbrowie Górniczej

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna - Siódemka SK bank Legionovia

To może być zacięte spotkanie. W pierwszej fazie rundy zasadniczej zespół z Muszyny wygrał w pięciu setach i teraz moim zdaniem będzie podobnie. Trochę również z sentymentu typuję wynik 3:2.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

To powinno być długie i stojące na wysokim poziomie spotkanie. Atom Trefl Sopot jest rozpędzony. Zwycięstwo nam nami dodatkowo zmotywowało dziewczyny, więc to sopocki zespół powinien wyjść zwycięsko z tej potyczki. Typuję wynik 2:3.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Czy zgadzasz się z typami Anny Werblińskiej?