Katarzyna Konieczna: Nasza dekoncentracja pomogła rywalkom

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Justyna Serafin /
WP SportoweFakty / Justyna Serafin /

Siatkarki Impela Wrocław wywalczyły awans do półfinału Pucharu Challenge eliminując zespół z Francji, SF Paris Saint Cloud. - Zrealizowałyśmy swój cel - mówi Katarzyna Konieczna.

- Zrealizowałyśmy swój cel, także jesteśmy bardzo szczęśliwe z przejścia do kolejnej fazy - mówiła po awansie do półfinału Challenge Cup Katarzyna Konieczna.

Siatkarki Impela Wrocław w rewanżowym spotkaniu okazały się lepsze od drużyny z Francji, SF Paris Saint Cloud. Podopieczne Tore Aleksandersena zwyciężyły 3:1. W trzecim secie zdecydowanie lepsze na boisku były zawodniczki z Paryża. - Myślę, że troszkę nasza dekoncentracja im w tym pomogła. Zaczęłyśmy bardzo źle tego trzeciego seta. Ciężko się potem goni taki wynik - tym bardziej, że przeciwnik nie chce wypuścić z rąk zwycięstwa choćby w jednym secie. Cieszę się, że w kolejnej odsłonie spotkania odmieniłyśmy losy zawodów i udało nam się wygrać - skomentowała Konieczna.

W Orlen Lidze pierwszym rywalem Impelu w fazie play-off będzie Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS. - Nie ma łatwych przeciwników. To nie jest tak, że z jednymi jest łatwo, albo trudno. Każdy przeciwnik byłby inny, każdy byłby trudny. Trzeba się dobrze nastawić - podsumowała zawodniczka drużyny z Wrocławia.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!