Faworyci nie zawiedli - podsumowanie 7. kolejki Krispol Ligi

Po kilkunastodniowej przerwie na parkiety powrócili siatkarze Krispol Ligi. Najwięcej emocji w sobotnich pojedynkach było w Krakowie oraz w Nysie.

Jakub Artych
Siatkarze z Krakowa sprawili miłą niespodziankę Siatkarze z Krakowa sprawili miłą niespodziankę
AGH 100RK AZS Kraków - Victoria Wałbrzych 3:2 (25:22, 25:12, 18:25, 23:25, 15:12)

AGH: Surma, Akala, Górski, Dzierwa, Szalacha, Walczykowski, Głód (libero) oraz Mucha, Galiński, Kosiek i Małysza

Victoria: Krulicki, Kaczmarek, Filipiak, Fijałek, Piórkowski, Olczyk, Mihułka (libero) oraz Krzywiecki, Kamiński, Karpiewski i Zieliński

MVP: Igor Walczykowski

Niespodzianka w Krakowie. Przeciętny w tym sezonie zespół z Małopolski w pojedynku transmitowanym przez stację TVP Sport pokonał rewelacyjnego beniaminka z Wałbrzycha. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale dopiero w tie-breaku udało im się przypieczętować zwycięstwo. Piąty set był niezwykle wyrównany, a o wygranej podopiecznych trenera Andrzeja Kubackiego zdecydowały detale. Najlepszym graczem sobotniego starcia w Krakowie wybrano atakującego Igora Walczykowskiego, który powoli wraca do swojej optymalnej formy.
Która drużyna najbardziej zawiodła w 7. kolejce?