Centrostal wygrywa po zaciętym meczu (wynik)

W drugim spotkaniu w bydgoskiej hali Łuczniczka, zajmujące 4. lokatę po rundzie zasadniczej gospodynie pokonały w pięciu setach plasujące się pozycję niżej dąbrowianki i w walce o czołową czwórkę prowadzą już 2:0.

Spotkanie było niezwykle emocjonujące i zacięte. Oba zespoły pokazały wspaniałą walkę w obronie, a rezultat zmieniał się jak w kalejdoskopie. Siatkarki trenera Kawki mogły zakończyć go zwycięstwem (1:3), ale pomimo dużej przewagi przegrały trzeciego seta na przewagi. Kolejny mecz, bądź dwa tych drużyn - dopiero za dwa tygodnie w Dąbrowie Górniczej. W najbliższy weekend odbędzie się bowiem finał Pucharu Polski Kobiet.

Centrostal Focus Park Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:13, 28:26, 14:25, 15:10)

Centrostal: Kuczyńska, Hardzeyeva, Kowalkowska, Kuligowska, Mróz, Smak, Wysocka (libero) oraz Naczk, Kasprzyk, Łunkiewicz, Nowakowska.

MKS: Śliwa, Wysocka, Sieczka, Sadowska, Szczurek, Lis, Tkaczewska (libero) oraz Strządała.

MVP: Joanna Kuligowska.

Sędziowali: Jan Ciechanowski i Paweł Zajc.