Aluprof Bielsko-Biała pierwszym półfinalistą Plus Ligi Kobiet (wynik)

Podopieczne Igora Prielożnego potrzebowały zaledwie 89 minut do zapewnienia sobie miejsca w półfinale. Rekordowo krótkie były pierwszy i czwarty set wygrany przez siatkarki spod Klimczoka 8:25. Po tym zwycięstwie przyjezdne kontrolowały sytuację i gdyby nie rozluźnienie w trzeciej partii z pewnością po raz trzeci wygrałyby bez straty seta. Przyjezdne powetowały sobie jednak stratę w kolejnej odsłonie demolując rywalki po raz drugi!

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (8:25, 22:25, 25:23, 9:25)

AZS Białystok: Karczmarzewska-Pura, Mieszała, Walawander, Koczorowska, Muhlsteinova, Żebrowska, Saad (libero), oraz Manikowska, Szeszko, Gierak, Kalinowska

Aluprof:Barańska, Dziękiewicz, Horka, Skorupa, Studzienna, Bamber, Sawicka (libero), oraz Okuniewska, Waligóra, Ciaszkiewicz, Gajgał

MVP: Natalia Bamber