Liga Narodów. Biało-Czerwoni wracają do gry. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Bułgaria (transmisja)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PZPS.pl / Piotr Sumara / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarzy

Po trzech dniach przerwy siatkarze reprezentacji Polski wracają do gry w Lidze Narodów. Najbliższymi rywalami podopiecznych Vitala Heynena będą niżej notowani Bułgarzy. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać mecz Biało-Czerwonych.

W tym artykule dowiesz się o:

Po rozegraniu sześciu spotkań reprezentacja Polski znajduje się na czele tabeli Ligi Narodów. Podopieczni trenera Vitala Heynena doznali zaledwie jednej porażki - 30 maja w meczu ze Słowenią (1:3).

Po trzech dniach przerwy Biało-Czerwoni powrócą do rywalizacji w turnieju. Najbliższym rywalem Polaków będą Bułgarzy. Potyczki z tym zespołem z reguły były interesujące, ale tym razem każdy inny wynik niż pewna wygrana Kurka i spółki będzie niespodzianką.

Bułgarom kompletnie nie wiedzie się w Lidze Narodów. Wygrali tylko raz - z zajmującą ostatnie miejsce Australią. Zespół Silvano Prandiego jest obecnie 14.

Mecz Polska - Bułgaria odbędzie się w środę, 9 czerwca, o godz. 19:30. Transmisję z meczu pokażą stacje TVP 2 oraz Polsat Sport. Spotkanie dostępne będzie także na platformach WP Pilot i Ipla TV oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty. Pozostałe spotkania oglądać można na antenach Polsat Sport i Polsat Sport Extra.