Liga Mistrzów: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 3:0 (25:23, 25:18, 25:22) Potężny atak Wojciecha Ferensa kończy mecz. Siatkarze ZAKSY wygrywają bez straty seta i obejmują prowadzenie w grupie G po 1. kolejce spotkań!
Skomentuj 0
Rywalizujące w Pucharze CEV siatkarki Muszynianki Fakro Muszyna  przegrały 3. partię z Volley Haifa 22:25. W całym meczu prowadzą jednak 2:1
Skomentuj 0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 24:20) Myli się w ataku Ezel. Piłka meczowa dla ZAKSY!
Skomentuj 0
Czas dla Turków
Skomentuj 0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 23:20) Turcy psują serwis, skuteczny blok Wojciecha Ferensa i tylko dwa punkty dzielą ZAKSĘ od wygranej.
Skomentuj 0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 21:19) Abdelhay zablokowany przez Marcina Możdżonka
Skomentuj 0
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 20:19) Abdalla Ahmed kiwa z drugiej piłki
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 19:18) Wraca na boisko Dick Kooy zmieniając Dana Lewisa
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 18:17) Błędy po stronie ZAKSY i przewaga maleje do jednego punktu
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 18:15) Udana kiwka Wojciecha Ferensa
    Skomentuj 0
    Tymczasem w Bukareszcie Atomówki wygrały kolejną partię. Dinamo Bukareszt - Atom Trefl Sopot  1:2 (25:20, 17:25, 18:25)
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 16:14) Do pomocy w przyjęciu pojawia się Dan Lewis, który zmienia Kooya. Turcy mylą się w polu zagrywki i mamy II przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 15:13) Dobry atak Wojciecha Ferensa z drugiej linii
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 14:13) Autowy atak Dicka Kooya
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 14:12) Firat Ezel atakuje w aut. Przerwa dla trenera Turków
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 13:12) Mocny atak po prostej Dominika Witczaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 12:12) Psuje zagrywkę Jurij Gladyr
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 11:10) Jurij Gladyr wyprowadza ZAKSĘ na prowadzenie
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 10:10) Wojciech Ferens skutecznie na kontrze
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 9:10) Abdelhay skutecznie na kontrze
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 8:8) W trudnej sytuacji radzi sobie Dominik Witczak
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 7:8) Skutecznie zbija Abdelhay. I przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 7:7) Wojciech Ferens zmienia Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 6:6) Kolejny udany blok ZAKSY i mamy remis
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 5:6) Dobry blok Pawła Zagumnego
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 4:6) Punktuje Dick Kooy
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 3:6) Siatki dotyka Marcin Możdżonek
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 2:4) Dwukrotnie błąd w przyjęciu popełniają gospodarze
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 2:2) Punktuje Gladyr, ale ponownie odpowiada Abdelhay
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 1:1) Abdelhay skutecznie mimo bloku Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18, 0:0) Rozpoczynamy 3. seta
    Skomentuj 0
    Tymczasem siatkarki Atomu Trefla Sopot rywalizujące w Lidze Mistrzyń z Dynamem Bukareszt wygrały 2. seta 25:17 i doprowadziły do remisu w całym meczu 1:1. Jeszcze lepiej w Pucharze CEV radzą sobie siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Fakro Bank BPS Muszyna, które prowadzą z Haifa Volley 2:0 (25:18 i 25:13)
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 2:0 (25:23, 25:18) Jurij Gladyr pieczętuje wygraną ZAKSY w drugim secie. Kędzierzynianie są krok od pierwszego zwycięstwa w Lidze Mistrzów
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 24:17) Żółta kartka dla szkoleniowca Turków za opóźnianie gry. Wojciech Ferens zagrywa w siatkę
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 24:16) Jurij Gladyr skutecznie z przechodzącej piłki. Piłka setowa dla ZAKSY
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 23:16) Abdelhay atakuje w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 21:15) Wojciech Ferens obija blok rywali. Czas dla Turków
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 20:15) Turcy psują zagrywkę. Chwilę wcześniej boisko opuścił Wiśniewski
    Skomentuj 0
    Łukasz Wiśniewski i Wojciech Ferens pojawiają się na boisku
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 19:14) Sprytna kiwka Pawła Zagumnego
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 18:14) Kolejny raz punktuje Ezel
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 17:13) Ezel punktuje mimo potrójnego bloku
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 17:12) Poślizgnął się w ataku Dick Kooy w efekcie punkt zdobyli Turcy.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 17:10) Na boisku pojawia się Firat Filiz Ezel
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 16:9) Marcin Możdżonek blokuje atak z 6. strefy Henrego Bella
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 16:9) Dominik Witczak kolejny raz atakuje skutecznie. II przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 15:9) Ofiarna obrona Turków, jednak na kontrze skuteczny Michał Ruciak
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 14:8) Skuteczny atak Dominika Witczaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 13:8) Autowa zagrywka Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 13:7) Jurij Gladyr skutecznie kończy atak z przechodzącej piłki
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 12:6) Abdelhay w dogodnej sytuacji atakuje w aut, a w kolejnej akcji Turek zostaje zablokowany
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 10:5) Siatkarze ZAKSY konsekwentnie kierują swoją zagrywkę na Henrego Bella. To procentuje bowiem Kubańczyk nie radzi sobie dzisiaj z przyjęciem
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 9:5) Abdalla Ahmed atakuje w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 8:5) Kiwa Paweł Zagumny i I przerwa techniczna przy prowadzeniu miejscowych
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 7:4) Marcin Możdżonek blokuje Henrego Bella
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 6:4) Psuje zagrywkę Dominik Witczak, ale w rewanżu to samo czyni Sinan Tanik
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 5:3) Dominik Witczak skutecznie kończy akcję z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 4:3) Udanie kończy akcję Dick Kooy
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 3:3) Tym razem Dominik Witczak zatrzymany przez Sinana Tanika
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 3:2) Dominik Witczak skutecznie po bloku rywali
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 2:2) Autowy atak Jurija Gladyra
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 2:0) Sinan Tanik atakuje w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23, 1:0) Jurij Gladyr udanie blokuje Ibrahima Emeta
    Skomentuj 0
    W meczu Ligi Mistrzyń rozgrywanym w Bukareszcie mistrzynie Polski Atom Trefl Sopot przegrywają z miejscowym Dynamem po pierwszym secie 0:1 (20:25)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 1:0 (25:23) Sprytna zagrywka Dominika Witczaka kończy tego emocjonującego seta
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (24:23) Dick Kooy nie myli się na kontrze i piłka setowa dla ZAKSY!
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (23:23) Kolejna zepsuta zagrywka Turków
    Skomentuj 0
    Sebastian Świderski prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (22:23) Skuteczny atak Abdelhaya, myli się w przyjęciu Michał Ruciak i ponownie goście na prowadzeniu
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (22:21) Marcin Możdżonek blokuje Henrego Bella!
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (21:21) Dominik Witczak mimo niewygodnej pozycji skutecznie kończy atak
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (20:21) Autowy serwis Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (20:20) Skutecznie z lewego ataku Dick Kooy. Przerwa dla trenera Galatasaray
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (19:20) Punktuje Jurij Gladyr
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (18:19) Ibrahim Emet psuje zagrywkę po raz drugi w tym meczu
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (17:18) Henry Bell zagrywa w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (16:17) Dick Kooy skutecznie mimo potrójnego bloku
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (15:17) Michał Ruciak bez bloku atakuje w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (15:16) Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Turków
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (15:15) Skuteczny atak Witczaka, blok Kooya z Możdżonkiem na Taniku i ponownie mamy remis
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (13:14) Skutecznie Abdelhay, mylą się w ataku gospodarze i goście wychodzą na prowadzenie
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (12:11) Abdelhay zagrywa w siatkę, a w kolejnej akcji zostaje zablokowany przez Dicka Kooya
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (10:10) Jurij Gladyr punktuje ze środka, Dominik Witczak z prawego skrzydła i mamy remis
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (8:8) Ryzykowny, ale skuteczny atak Michała Ruciaka
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (7:8) Sinan Tanik skutecznie atakuje z drugiej linii. Przerwa techniczna przy minimalnym prowadzeniu gości.
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (7:7) Turcy nieskuteczni na kontrze, Abdelhay atakuje w aut
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (6:7) Autowy atak Dicka Kooya
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (6:5) Ertugrul myli sie na zagrywce
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (5:4) Tym razem Dick Kooy skutecznie z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (4:3) Dominik Witczak obija blok rywali
    Skomentuj 0
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Galatasaray Stambuł 0:0 (2:2) Początek spotkania to gra punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Galatasaray Stambuł: Ahmed, Abdelhay, Tanik, Ertugrul, Emet, Bell, Ozbek (libero)
    Skomentuj 0
    ZAKSA rozpocznie w składzie: Witczak, Ruciak, Zagumny, Gladyr, Kooy, Możdżonek, Gacek (libero)
    Skomentuj 0
    Przypominamy, że na łamach naszego portalu śledzić możecie przebieg wszystkich spotkań Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń z udziałem polskich ekip. Od godz. 18 relacjonować będziemy starcie Dynama Bukareszt z Atomem Treflem Sopot. O 20:30 natomiast relacjonować będziemy dla Was starcie Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza ze Stiintą Bacau.
    Skomentuj 0
    Turkowie przed dzisiejszym meczem próbowali zastosować zasłonę dymną, podsyłając klubowi z Kędzierzyna-Koźla nagranie wideo z meczów, w których zabrakło liderów tureckiej ekipy. Sebastian Świderski nie pozwolił się jednak zbić z tropu rywalom. - Dzięki znajomościom w tureckiej lidze udało się pozyskać inne video - powiedział znakomity przed laty siatkarz, a obecnie szkoleniowiec wicemistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    Obok ekip ZAKSY i Galatasaray w grupie G rywalizują także Knack Roeselare i VfB Friedrichshafen. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą we wtorkowy wieczór. Zwycięsko z tego starcia wyszli Belgowie, którzy potrzebowali czterech setów, aby udowodnić swoja wyższość nad podopiecznymi Steliana Moculescu.
    Skomentuj 0
    Zanim rozpocznie się spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu, zapraszamy na nasze profile w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Za około 25 minut siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozpoczną swoje pierwsze spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów sezonu 2013/2014. Rywalem polskiego zespołu będzie Galatasaray Stambuł. Czy podopiecznym Sebastiana Świderskiego uda się zwycięsko wyjść z tej rywalizacji? Zdaniem naszych czytelników tak! |Takiego zdania jest aż 83 proc. osób, które wzięło udział w naszej ankiecie.