PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Mateusz Lampart
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 25:22, 25:19) MVP: Fabian Drzyzga
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać?
Skomentuj 0
Za chwilę na naszym portalu relacja z tego pojedynku. Dziękujemy za bycie z nami i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 25:22, 22:18) Robert Milczarek blokowany, brak asekuracji w jego drużynie.
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 25:22, 20:17) As serwisowy Wierzbowskiego, który skrócił serwis.
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 25:22, 20:15) Veres blokuje przebicie palcami Pawła Mikołajczaka.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:21, 25:22, 19:15) Coraz lepsza gra Resovii, która zmierza po wygraną za trzy punkty. Drugi czas w tym secie dla trenera przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 17:15) Za Penczewa wchodzi Paul Lotman.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 17:14) Grzegorz Kosok atakuje po siatce i zdobywa kolejne "oczko".
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 16:14) Nikołaj Penczew zablokowany.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 16:13) W Lotosie na placu gry pojawili się Artur Ratajczak i Paweł Mikołajczak.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 16:12) As serwisowy Dawida Konarskiego. Drugi timeout.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 14:11) Resovia coraz bliżej zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 13:9) Jarosz psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 12:8) Przerwa dla Radosława Panasa.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 10:7) Autowy serwis Krzysztofa Wierzbowskiego.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 8:6) Na pierwszej przerwie technicznej prowadzą mistrzowie Polski.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 5:3) Efektowny blok Kosoka na Jaroszu.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22, 2:3) Żaliński kończy przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:22) Drugi set także dla Resovii! Czas na 10-minutową przerwę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 24:21) Paul Lotman zmienia Drzyzgę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 24:21) Podwójne obicie zawodnika Lotosu, piłka setowa dla mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 23:21) Jarosz sprytnie kiwa na czystej siatce.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 21:18) Penczew kiwa na podwójny blok, piłka wychodzi w aut.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 20:18) Czas dla Andrzeja Kowala.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 20:17) Kolejny bardzo dobry atak Gawryszewskiego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 19:16) Maciej Zajder psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 18:16) Autowy atak Veresa.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 17:14) Łukasz Perłowski zatrzymuje na siatce Jarosza.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 16:14) Grzegorz Kosok punktuje ze środka, druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:13) Na lewym skrzydle Krzysztof Wierzbowski atakuje w blok.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 13:13) Gawryszewski przedziera się przez podwójny blok na środku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 12:12) Świetną zagrywkę Żalińskiego wykorzystuje Bartosz Gawryszewski.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 12:10) Pierwszy punktowy atak Bułgara.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 11:10) Peter Veres tym razem skutecznie z szóstej strefy.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 9:10) Węgier po udanym ataku serwuje... w bandy reklamowe.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 9:9) Veres blokuje Żalińskiego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 8:8) Błąd Grzegorza Łomacza, który sięgał po piłkę już na stronie Resovii.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 6:8) Atak Jakuba Jarosza broni Peter Veres, ale w kontrze atakuje w siatkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 3:6) Zmiana w ekipie rzeszowian. Za Achrema wchodzi MVP ostatniego meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-KoźleNikołaj Penczew.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 2:4) Dotknięcie siatki Resovii, punkt dla rywali.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 2:3) Achrem blokowany.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21) Pierwsza partia dla mistrzów Polski!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:19) Piłka setowa dla Resovii.
    Skomentuj 0
    0:0 (23:19) Achrem zdobywa punkt po kolejnej bardzo długiej akcji.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:19) Żaliński zatrzymany na lewym skrzydle, kolejny czas dla trenera gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:19) Konarski zbija nie do obrony.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:19) Potrójny blok zatrzymuje kapitana Resovii.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:17) Świetna obrona Krzysztofa Ignaczaka, ale punkt zdobywają podopieczni Radosława Panasa.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:16) Peter Veres przebija się przez blok Lotosu.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:15) Na drugim timeoucie lepsi gospodarze. Sygnał do zejścia dał mocny atak Oliega Achrema.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:13) Skutecznie ze środka Bartosz Gawryszewski.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:12) Wspaniałą akcję kończy autowy atak Jarosza. O przerwę prosi Radosław Panas.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:12) As serwisowy Łukasza Perłowskiego.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:12) Wierzbowski zatrzymany z pipe'a.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:12) Żaliński obija ręce zawodników Resovii.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:11) Dwa błędy Konarskiego. Najpierw atakuje w aut, a potem jest zablokowany.
    Skomentuj 1
    0:0 (9:8) Gdańszczanie dotykają siatki i przegrywają akcję przez challenge.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:7) Jarosz przebija się przez podwójny blok.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:6) Fabian Drzyzga kończy akcję z przechodzącej piłki. Resovia prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:6) Kiwka Petera Veresa skuteczna.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:4) Tym razem z zagrywki punktuje Dawid Konarski.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:4) Jarosz serwuje dwa asy serwisowe.
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (2:2) Autowy atak Jakuba Jarosza, ale challenge pokazał punkt dla gości.
    Skomentuj 0
    Składy obydwu drużyn: Lotos Trefl Gdańsk: Łomacz, Jarosz, Żaliński, Wierzbowski, Gawryszewski, Zajder, Rusek (libero) Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Konarski, Achrem, Veres, Kosok, Perłowski, Ignaczak (libero)
    Skomentuj 1
    W Rzeszowie trwa prezentacja drużyn.
    Skomentuj 0
    Mistrzowie Polski zagrają osłabieni brakiem Piotra Nowakowskiego, który narzeka na ból pleców.