PlusLiga: Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn na żywo!

MVP: Piotr Hain.
Skomentuj 0
Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne z siatkarskich parkietów! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 22:25, 26:28) Koniec meczu! Indykpol AZS Olsztyn wygrywa w Kielcach bez straty seta!
Skomentuj 0
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 26:26) Mateusz Bieniek zdobywa punkt.
Skomentuj 0
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 25:26) Autowa zagrywka Poglajena.
Skomentuj 0
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 25:25) Piłka po ataku Jungiewicza otarła się o ramię jednego z rywali. Gramy dalej.
Skomentuj 0
  • Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 24:25) Potężny atak Szymańskiego.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 24:24) Remis po ataku Poglajena! Emocjonująca końcówka trzeciej partii!
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 23:24) Zanim kolejna akcja trener Stelmach wziął czas.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 23:24) Poglajen tym razem dał radę atakując ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 22:24) Cristian Poglajen zablokowany. Piłki meczowe dla gości!
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 21:23) AZS bardzo blisko wygrania meczu w Kielcach.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 21:22) Jeden punkt straty gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 20:22) Piotr Hain pocelował zagrywką jednego z gospodarzy co przyniosło ekipie z Olsztyna ważny punkt.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 20:20) Szymański zablokowany przez kielczan.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 19:20) Adrian Buchowski z czwartej strefy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 18:20) Tym razem Bieniek pomylił się na zagrywce.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 17:19) W odpowiedzi skutecznie Mateusz Bieniek.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 16:19) Piotr Hain atakował na czystej siatce.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 16:18) Cristian Poglajen skutecznie ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 15:18) Kolejny prosty błąd kielczan został wykorzystany tym razem przez Macieja Dobrowolskiego. Czas dla Dariusza Daszkiewicza.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 15:16) Pablo Bengolea zepsuł zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 14:16) Druga przerwa techniczna w secie trzecim.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 14:15) Techniczny atak Sławomira Jungiewicza.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 13:15) Piłka po bloku wyszła w aut. Indykpol prowadzi dwoma punktami.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 13:14) Błąd w rozegraniu przerodził się w zabójczą kontrę przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 13:13) Remis i Krzysztof Stelmach prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 12:13) Zawodnicy trenera Daszkiewicza walczą z całych sił. Podwójny blok i już tylko punkt przewagi.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 10:13) Kielczanie poprosili o weryfikacje ostatniej akcji. Powtórka wykazała, że nie było bloku. Punkt dla AZS-u.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 10:12) Efektowna kiwka Adriana Buchowskiego.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 9:12) Goście ładnie się bronili, ale ostatecznie punkt na koncie Effectora.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 8:11) Adrian Buchowski po skosie i po rękach jednego z rywali.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 7:11) Olsztynianie powiększają swoją przewagę. Na zagrywce Maciej Dobrowolski.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 7:10) Grzegorz Szymański kolejny raz obił blok.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 7:8) Cristian Poglajen skuteczny ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 6:8) Pierwsza przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 4:6) Lipiński trafiony piłką, która wylądowała w trybunach.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 3:5) Dwa oczka przewagi AZS-u na początku trzeciej odsłony.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 2:4) Siatkarze Effectora nie poradzili sobie z mocną zagrywką Rafała Buszka.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 2:3) Piotr Hain zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 2:2) Techniczny atak jednego z gości.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 2:1) Blok-aut po ataku Sławomira Jungiewicza.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25, 0:1) Kielczanie dobrze skaczą do bloku, ale nie mogą zablokować obijającego ich ręce Szymańskiego.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:2 (23:25, 22:25) Drugi set również dla gości! Przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 22:24) Piłki setowe dla AZS-u.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 21:23) Zbyt mocna zagrywka jednego z gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 20:22) Ponownie Szymański i dwa oczka przewagi AZS-u.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 20:21) Grzegorz Szymański obił kielecki blok.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 20:20) Rafał Buszek posłał piłkę w aut i mamy remis. Trener Stelmach wziął czas.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 19:20) Długa akcja zakończona skutecznym atakiem Cristiana Poglajena.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 18:20) Sławomir Jungiewicz również powiększył swój dorobek punktowy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 17:20) W odpowiedzi Grzegorz Szymański.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 17:19) Kielczanie nie składają broni. As serwisowy Mateusza Bieńka.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 16:19) Rafał Buszek zagrał daleko w aut.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 15:19) Goście powiększyli swoją przewagę. Czas dla Effectora.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 15:17) Skutecznie z prawej strony Sławomir Jungiewicz.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 14:17) Fatalny błąd w przyjęciu popełnił Bartosz Kaczmarek, który nie poradził sobie z prostą zagrywką Dobrowolskiego.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 14:16) Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 14:15) Walka na... weryfikacje wideo. Najpierw trener gospodarzy był zdania, że Jungiewicz zdobył punkt bezpośredni z zagrywki - sędzia się zgodził. Trener Stelmach z kolei chciał sprawdzić czy nie było przejścia linii.. Ostatecznie punkt na koncie kielczan.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 13:15) Matti Oivanen zepsuł zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 12:14) Adrian Staszewski przełamuje chwilową niemoc Effectora.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 11:14) Pablo Bengolea znów popisał się atomową zagrywką! Piłka przeszła na drugą stronę, a po chwoli została zamieniona na skuteczny atak.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 11:13) Piękna akcja zakończona atakiem ze środka i w konsekwencji czas dla trenera Dariusza Daszkiewicza.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 11:12) Obserwujemy bardzo wyrównane zawody. Tym razem na prowadzeniu AZS.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 10:10) Remis. Na zagrywkę u gości wędruje Grzegorz Szymański.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 10:9) Pablo Bengolea dał radę w trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 9:8) Chwilę później punkt zdobył Piotr Hain.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 9:7) I właśnie Dryja skutecznie z krótkiej.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 8:7) Zmiana u gospodarzy. Dawid Dryja w miejsce Łukasza Polańskiego.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 8:7) Rafał Buszek kolejnym, który pomylił się w polu zagrywki. Pierwsza przerwa techniczna w secie numer dwa.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 6:6) Najpierw Maciej Dobrowolski nie zdołał utrzymać piłki w boisku, a następnie Sławomir Jungiewicz trafił w siatkę.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 5:5) Zepsute zagrywki po obu stronach.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 4:4) Pablo Bengolea zagrywa między dwóch graczy Effectora!
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 4:2) Olsztynianie protestowali, ale niczego to im nie przyniosło. Dwa oczka przewagi kielczan.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 3:1) Pewnie w ataku Sławomir Jungiewicz.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 2:1) Lipiński do Buchowskiego i drugi punkt dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 1:1) I już mamy odpowiedź gości.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25, 1:0) Mocny atak ze skrzydła Cristiana Poglajena otwiera drugiego seta.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:1 (23:25) Rafał Buszek po rękach kieleckiego bloku i pierwszy set padł łupem ekipy Krzysztofa Stelmacha!
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (23:24) Pierwsza piłka setowa dla AZS-u. Wcześniej jednak przerwa dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (23:23) Punkt za punkt. Najpierw Grzegorz Szymański trafił w boisko a po chwili posłał piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (22:22) Sławomir Jungiewicz i mamy kolejny remis.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (21:22) Dotknięta taśma.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (20:21) Potężne zagrywki Buszka, ale dobrze spisuje się Bartosza Kaczmarek. To jednak nie gospodarze wyszli na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (20:20) Dotknięcie siatki kieleckich blokujących. Weryfikacja nic nie dała, w Hali Legionów mamy remis i zapowiada nam się ciekawa końcówka pierwszej partii.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (20:19) Trener Effectora poprosił o przerwę.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (20:18) Mieliśmy pierwszą weryfikację wideo zakończoną na korzyść ekipy z Olsztyna.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (20:17) Dwie udane akcje, w tym podwójny blok zespołu Dariusza Daszkiewicza.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (18:17) Wszystkie piłki idą do Buszka... a ten kończy je z powodzeniem.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (18:16) W odpowiedzi skutecznie Cristian Poglajen.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (17:16) Świetne rozegranie Dobrowolskiego i kolejny punkt Buszka.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (16:15) Rafał Buszek po skosie i tylko oczko przewagi gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (16:14) Adrian Buchowski psuje zagrywkę po przerwie.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (16:13) Pewnie z krótkiej zagrali siatkarze Effectora i mamy drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (15:12) Podwójne odbicie Macieja Dobrowolskiego.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (14:12) Przewaga kielczan cały czas na poziomie dwóch punktów.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (12:10) Potężna zagrywka Rafała Buszka trafiła w głowę Cristiana Poglajena.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (12:9) Pablo Bengolea zdobywa dziewiąty punkt dla Indykpolu.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (12:8) Atakujący zespołu z Olsztyna spróbował szczęścia z lewego skrzydła. Posłał jednak piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (11:8) Szymański nadział się na potrójny blok.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (10:8) Piotr Hain skutecznie z krótkiej.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (10:7) Trzy oczka przewagi zespołu z woj. świętokrzyskiego i Krzysztof Stelmach poprosił o czas.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (9:7) Piękna gra obronna Effectora! Kielczanie obronili 4 mocne ataki przeciwnika. Ostatecznie kolejny punkt na ich konto podarował Grzegorz Szymański, który trafił w siatkę.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (8:7) Punktowy blok gospodarzy i mamy pierwszą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (7:7) Pewnie z czwartej strefy Cristian Poglajen.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (5:6) Dobre przyjęcie przełożyło się na sukces w kontrze. Punkt na swoim koncie zapisał Pablo Bengolea.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (5:5) Wyrównany początek meczu. Na zagrywkę wędruje Adrian Buchowski.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (3:3) Potrójny blok AZS-u.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (3:2) Rafał Buszek pomylił się w zagrywce.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (2:1) Sławomir Jungiewicz skuteczny w ataku.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (1:1) Nieporozumienie w obronie Indykpolu i mamy remis.
    Skomentuj 0
    Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 (0:1) Punkt otwarcia dla gości. Efektowny atak ze środka.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki: Effector Kielce: Jungiewicz, Lipiński, Poglajen, Polański, Buchowski, Bieniek oraz Kaczmarek (libero). Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Bengolea, Buszek, Szymański, Oivanen, Hain oraz Żurek (libero).
    Skomentuj 0
    Kibice zajmują swoje miejsca na trybunach. Niestety już teraz wiadomo, że frekwencja nie będzie najwyższa.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witam serdecznie prosto z Hali Legionów gdzie już za kilkanaście minut rozpocznie się pierwsze spotkanie II rundy fazy play-off w którym Effector Kielce zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn.