Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zaprazamy na kolejne.
0
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
0
Peter Wohlfahrtstatter posyła piłkę w siatkę i tym samym kończy spotkanie (III set, 19:25)
0
Dwa kolejne skuteczne ataki Sliwki właściwie pieczętują losy tego seta (III set, 19:24)
0
Żadna seria nie moze trwać wiecznie, Bućko psuje  zagrywkę. W kolejnej akcji atak kończy Aleksander Śliwka (III set, 19:22)
0
Kolejna punktowa zagrywka Bućki (III set, 19:20)
3
Bartosz Bućko najpierw popisuje się skutecznym atakiem, potem serwuje asa (III set, 18:20)
3
Zmiana w na boisku schodzi:Michał Superlak wchodzi:Krzysztof Antosik.
0
Zmiana w na boisku schodzi:Marcin Komenda wchodzi:Leo Andrić.
0
Zmiana w na boisku schodzi:Jan Hadrava wchodzi:Łukasz Makowski.
0
Zmiana w na boisku schodzi:Paweł Woicki wchodzi:Hidde Boswinkel.
0
Kolejną piłkę dostaje Bartosz Bućko i ją kończy (III set, 15:18)
2
Kolejne skuteczne zagranie Palaciosa (III set, 14:18)
0
Aleksander Śliwka obija blok rywala. A w kilka chwil poźniej jego koledzy blokują atak Nalobina (III set, 13:17)
0
Z drugiej linii skutecznym atakiem melduje się Bartosz Bućko (III set, 13:15)
2
Najpierw skutecznie atakuje Miłosz Zniszczoł, potem punkt dokłada Jan Hadrava (III set, 12:15)
1
Wciągająca wymiana, którą wygrywają gospodarze (III set, 12:13)
2
Moment słabszej dyspozycji na zagrywce obu zespołów (III set, 10:13)
0

0
Fragment zaciętej gry punkt za punkt, na udane zagranie Bućki, odpowiada Palacios (III set, 8:11)
1
Zrobił się maly pojedynek atakujących. Na skuteczne zagranie Superlaka, odpowiada Jan Hadrava (III set, 7:10)
0
I znów bezbłędnie Hadrava (III set, 6:9)
1
Kolejne udany atak Hadravy. Chwilę później kielczanie nie kończą swojej akcji (III set, 5:8)
1
Do trzech razy sztuka, dopiero przy trzeciej próbie Maciej Pawliński kończy atak (III set, 5:6)
1
W kolejnej akcji Aleksander Śliwka nie dał się już jednak zablokować (III set, 4:6)
1
Przebudził się kielecki blok, zatrzymany Alekander Śliwka (III set, 4:5)
3
Bardzo dobrą zmianę dał Palacios. Argentyńczyk kończy kolejną piłkę (III set, 2:4)
1
Michał Superlak skutecznie obija blok rywali (III set, 2:3)
3
Daniel Pliński skutecznie atakuje z krótkiej (III set, 1:3)
1
Trzeciego seta otwiera skuteczny atak Palaciosa (III set, 0:1)
1

Czy kielczanie zdołają jeszcze odmienić losy meczu?

0
Kielczanie jeszcze wybronili setbola dzięki skutecznemu atakowi Bartosza Bućko, który kilka akcji wcześniej pojawił się na boisku. Ale bezblędny okazał się Ezequiel Palacios i to jego atak kończy drugą partię (II set, 19:25)
0
Olsztynianie blokują atak Wachnika (II set, 18:24)
0
Co z tego, że kielczanie zapunktowali atakiem, jak w chwilę później psują zagrywkę (II set, 17:23)
0
Z drugiej linii skutecznie atakuje Jakub Wachnik (II set, 17:22)
1
O czas ponownie prosi Sinan Tanik (II set, 15:21)
0
Swój pierwszy punkt w meczu zdobywa Ezequiel Palacios (II set, 15:21)
0
Superlak skutecznie atakuje, ale w chwilę później podobnym zagraniem odpowiada Jan Hadrava (II set, 14:20)
1
Zmiana w na boisku schodzi:Wojciech Włodarczyk wchodzi:Ezequiel Palacios.
0
Dobrze się spisują dzisiaj olsztyńscy środkowi, atak kończy Miłosz Zniszczoł (II set, 13:19)
0
W ataku przypomniał o sobie Maciej Pawliński (II set, 12:16)
2
A teraz piłkę kończy Jan Hadrava (II set, 11:16)
0
Paweł Woicki równo obdziela swoich kolegów piłkami, teraz dostaje ją Włodarczyk i kończy po prostej (II set, 10:15)
0
Po czasie Miłosz Zniszczoł psuje zagrywkę, ale już w następnej akcji krotką popisuje się Daniel Pliński (II set, 9:14)
1
Zmiana w na boisku schodzi:Krzysztof Antosik wchodzi:Marcin Komenda.
0
Trener Effectora nie czeka już dłużej i bierze czas (II set, 8:13)
0
Zagrywka nie jest dzisiaj najmocniejszą stroną kielczan. A asem popisuje się Miłosz Zniszczoł (II set, 8:12)
0
Zmiana w na boisku schodzi:Marcin Komenda wchodzi:Krzysztof Antosik.
0
Marcin Komenda nie błyszczy dziś na rozegraniu,szykuje się zmiana (II set, 6:9)
0
Najdłuższa jak na razie wymiana w tym meczu, którą wygrywają olsztynianie. Blokują kiwkę Komendy (II set, 5:7)
0
Wojciech Włodarczyk zrehabilitował się za nieudaną poprzednią akcję, teraz sprytnie obił blok rywala (II set, 4:6)
0
Pomyłek w grze nie ustrzegaja się także akademicy (II set, 4:5)
1
Michał Superlak skutecznie atakuje (II set, 2:4)
2
Dodatkowo gospodarze dokładają własne błędy, co na pewno nie pomoże w walce o wyrównanie stanu meczu (II set, 1:4)
0
Seria skutecznych bloków akademików (II set, 0:3)
0
Czas przyniósł efekt. Kielczanie nie skończyli swojej akcji, a po drugiej stronie siatki nie pomylił się Jan Hadrava (I set, 23:25)
0
Skutecznie ze skrzydła Jakub Wachnik, chwilę później kielczanie zatrzymują Aleksandra Śliwkę i o drugi czas prosi trener AZS-u (I set, 23:24)
1
Michał Superelak zagrywa piłkę w aut (I set, 21:24)
0
Zmiana w na boisku schodzi:Konrad Formela wchodzi:Jakub Wachnik.
0
Kielczanom nie jest łatwo się przedostać przez blok rywala, zablokowany zostaje Aleksiej Nalobin (I set, 20:23)
0
Zmiana w na boisku schodzi:Jakub Wachnik wchodzi:Konrad Formela.
0
Tym razem atak Włodarczyka został zablokowany (I set, 20:20)
1
Po czasie blok gospodarzy obija Wojciech Włodarczyk (I set, 18:19)
0
Najpierw atak kończy Peter Wohlfahrtstätter , potem goście nie kończą ataku i o czas prosi Andrea Gardini (I set, 18:18)
1
Kolejny punkt do dorobku AZS-u dokłada Jan Hadrava (I set, 16:18)
0
Kielczanie zmniejszają straty, najpierw dzięki atakowi Macieja Pawlinskiego, potem skutecznie blokują Aleksandra Śliwkę (I set, 15:16)
2
Jan Hadrava skutecznym atakiem przerywa serię rywali (I set, 13:16)
0
A teraz jakub Wachnik dokłada  punktową zagrywkę (I set, 13:15)
2
W ostanich akcjach po kieleckiej stronie najskuteczniejszy Jakub Wachnik, to on zdobywa kolejne dwa punkty (I set, 11:14)
1
Michał Superlak zaczął to spotkanie w szóstce w miejsce mało skutecznego ostatnio Leo Andricia, ale jak na razie nie prezentuje się z najlepszej strony (I set, 8:14)
0
Bohaterem dwóch ostatnich akcji był Miłosz Zniszczoł, najpierw popisał się skutecznym atakiem, potem zagrywką (I set, 7:12)
0
Olsztynianom też się przydarzają nieudane akcje (I set, 7:10)
1
Skutecznie atakuje Miłosz Zniszczoł (I set, 5:10)
0
Przerwa przyniosła efekt, po czasie atak kończy Maciej Pawliński (I set, 4:8)
1
Kolejne oczko zdobywa Aleksander Śliwka. O pierwszy czas prosi trener Effector, Sinan Tanik (I set, 3:8)
0
Aleksander Śliwka skutecznie obija blok rywali (I set, 3:6)
0
I kolejny punkt autorstwa Daniela Plińskiego, tym razem wykorzystał przechodzącą piłkę (I set, 1:4)
0
Dobry początek w wykonaniu olsztuńskich środkowych, najpierw punkt zagrywką zdobył Miłosz Zniszczoł, teraz ze środka zapunktował Daniel Pliński (I set, 1:3)
0
Wyjściowe szóstki: Effector Kielce: Komenda, Wohlfahrtstatter, Wachnik, Nalobin, Pawliński, Superlak, Biniek (libero) AZS Olsztyn: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Śliwka, Woicki, Włodarczyk, Żurek (libero)
0
W oczekiwaniu na mecz, zapraszamy do lektury jego zapowiedzi.
0
Serdecznie zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy Effector Kielce i Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie rozpocznie się  za około 15 minut.