To był mecz pełen emocji i dramatów. Bardzo dziękujemy za obecność.

0
0
0
0

Wrocławianki dopisują sobie trzy oczka i mają już ich razem 50, co daje im drugie miejsce w tabeli. Łodzianki pozostają na trzeciej pozycji z dorobkiem 43 punktów i jednym zaległym spotkaniem.

0
0
0
0
0

MVP: Monika Ptak. Środkowa Impela odbiera statuetkę ze łzami w oczach.

0
0
0
0
0

IV set, 25:21 Katarzyna Konieczna przebija się przez blok. Koniec meczu!

IV set, 24:21 Heike Beier po skosie trafia w boisko. Problem w tym, że pani arbiter znów tego nie widzi.

0
0
0
0
0

IV set, 23:20 Kiwa w aut Courtney. Czyżby to nie był koniec emocji?

0
0
0
0
0

IV set, 23:18 Trzech ataków z obejścia nie skończyła Gabriela Polańska. Zemściło się to po ataku Megan Courtney z lewego skrzydła.

0
0
0
0
0

IV set, 21:18 W okolice linii bocznej posłała piłkę Martyna Grajber.

0
0
0
0
0

IV set, 21:16 Blok-aut po ataku Grobelnej.

0
0
0
0
0

IV set, 20:15 Natalia Mędrzyk pocelowała zagrywką Heike Beier.

0
0
0
0
0

IV set, 18:15 Natalia Mędrzyk przebija się przez blok, jeszcze Grobelna próbowała podbijać piłkę, ale nie dała rady.

0
0
0
0
0

Jeszcze jedna przerwa dla Marka Solarewicza.

0
0
0
0
0

IV set, 17:14 Gabriela Polańska wygrywa pojedynek na siatce.

0
0
0
0
0

IV set, 17:12 Kaja Grobelna kończy kolejną piłkę z prawej strony.

0
0
0
0
0

IV set, 16:11 Kaja Grobelna atakuje w 8. metr.

0

IV set, 15:10 Agnieszka Kąkolewska atakuje w taśmę.

0

Libero Impela znoszona z boiska. To wygląda na poważniejszą kontuzję...

0
0
0
0
0

Ucierpiało jednak kolano Agaty Sawickiej.

0
0
0
0
0

IV set, 15:8 Megan Courtney zagrywa w aut.

0

IV set, 14:7 Heike Beier zatrzymana na lewym skrzydle przez podwójny blok.

0
0
0
0
0

IV set, 12:7 Agnieszka Kąkolewska skuteczna w ataku ze środka. Ładnie obróciła piłkę w lewą stronę.

0
0
0
0
0

Drugi czas wykorzystuje Błażej Krzyształowicz.

0
0
0
0
0

IV set, 10:6 Prosty plas wpada w 3. metr łodziankom, a następnie Heike Beier nieczysto trafia w piłkę w ataku z lewego skrzydła.

0
0
0
0
0

IV set, 8:6 Dwie akcje skończone przez Grobelną. Najpierw mądra kiwka w II strefę, a potem petarda z II linii.

0
0
0
0
0

IV set, 8:4Katarzyna Konieczna obija łódzki blok.

0
0
0
0
0

Szybko o czas prosi Błażej Krzyształowicz.

0
0
0
0
0

IV set, 7:3 Monika Ptak kończy atak z jednej nogi. Rośnie prowadzenie Impelek.

0
0
0
0
0

IV set, 5:3 Kiwka tuż za blok w wykonaniu Katarzyny Koniecznej. Wszyscy spodziewali się jednak mocnego uderzenia.

0
0
0
0
0

IV set, 3:2 Nie skończyła znów Grobelna, ale Natalia Mędrzyk atakuje w aut.

0
0
0
0
0

IV set, 2:1 Solidny blok na lewym skrzydle otrzymała Kaja Grobelna.

0

III set, 23:25 Zablokowana Agnieszka Kąkolewska! Ten mecz będzie trwał dalej, bo Grot Budowlani Łódź wygrywają trzecią partię!

III set, 23:23 Megan Courtney na prawym ataku też daje radę. Choć to również była dłuższa akcja.

0
0
0
0
0

III set, 22:22 Konieczna zmuszana do kiwania. Nie skończyła. Megan Courtney jednak skuteczna w kontrataku.

0
0
0
0
0

III set, 21:21 Kiwka jedną ręką Tobiasz nie wpada w boisko, ale atak Michy Hancock - już tak.

0
0
0
0
0

III set, 20:21 ...i kończy ważną piłkę na lewej flance.

0

III set, 19:20 Kłopoty łodzianek z odbiorem zagrywki i w konsekwencji z atakiem. A Andrea Kossanjowa obija blok rywalek.

0

III set, 17:20 Pomyliła się w ataku Megan Courtney.

0
0
0
0
0

III set, 17:18 Gabriela Polańska kontratak zamienia na punkt.

0
0
0
0
0

III set, 17:16 Świetnie broni atak Twardowskiej Courtney, a Natalia Mędrzyk obija łódzki blok. Impelki znów prowadzą!

0
0
0
0
0

III set, 15:16 Monika Ptak punktuje z obejścia.

0
0
0
0
0

III set, 14:15 Trzy szanse miały Grot Budowlane i żadnej nie udało się wykorzystać. Blokowana Julia Twardowska.

0
0
0
0
0

III set, 13:15 Blok-aut po ataku Natalii Mędrzyk.

0

III set, 12:15 Zatrzymana Kąkolewska! Sylwia Pycia w roli głównej!

0
0
0
0
0

III set, 12:13 Heike Beier ponownie skuteczna. Przebudziła się Niemka.

0
0
0
0
0

III set, 11:12 Oba zespoły wymieniają się autowymi serwisami.

0
0
0
0
0

III set, 10:11 Kończy atak z lewego skrzydła Heike Beier. Nieczęsty to obrazek dzisiaj.

0
0
0
0
0

III set, 9:10 Nie daje rady skończyć ataku Katarzyna Konieczna, a robi to w kontrze Kaja Grobelna.

0
0
0
0
0

Marek Solarewicz prosi o 30 sekund przerwy.

0
0
0
0
0

III set, 9:8 Blok-aut po ataku Courtney. Taki był plan. A piłka wpadła jednak po bloku. Szaleje z radości Ewelina Tobiasz.

0
0
0
0
0

III set, 9:6 Natalia Mędrzyk serwuje w dziesiąty metr, to znaczy w aut.

0
0
0
0
0

III set, 8:5 Gabriela Polańska ze środka bije mocno, po wrocławskim bloku.

0
0
0
0
0

III set, 7:4 Natalia Mędrzyk miała trudną do ataku piłkę z lewej flanki i została zatrzymana blokiem.

0

III set, 6:2 Obroniony atak Koniecznej, ale łodzianki wpadają w siatkę.

0
0
0
0
0

III set, 4:2 Zablokowana Julia Twardowska na lewym skrzydle.

0
0
0
0
0

III set, 2:2 Miały kilka szans na skończenie tej akcji wrocławianki, ale znakomicie w obronie spisuje się Paulina Maj-Erwardt.

0
0
0
0
0

III set, 1:1 Megan Courtney radzi sobie na prawym skrzydle przy podwójnym bloku.

0
0
0
0
0

III set, 0:0 Wznawiamy grę, a konkretnie robi to Pavla Vincourova.

0

W 10-minutowej przerwie mamy ciekawostkę statystyczną. Grot Budowlani Łódź nie wygrały z Impelem we Wrocławiu od sezonu 2010/2011. Więcej tu:

0
0
0
0
0

II set, 25:23 Masa nieskończonych piłek po obu stronach siatki, ale ostatecznie to Katarzyna Konieczna atakiem po skosie kończy tę akcję i przy okazji drugiego seta. Wiadomo zatem, że przynajmniej jeden punkt pozostanie we Wrocławiu.

II set, 24:23 W kluczowym momencie Pavla Vincourova serwuje w siatkę.

0
0
0
0
0

II set, 23:22 Uśmiechnęło się szczęście do Grot Budowlanych. Akcja trwała blisko minutę, jedne i drugie próbowały wszystkich wariantów w ataku, a punkt zdobyły przyjezdne po obronie Sawickiej, po której piłka trafiła w telebim.

0
0
0
0
0

II set, 23:20 Kaja Grobelna też zablokowana.

0
0
0
0
0

II set, 22:20 Obroniony atak Courtney, ale Heike Beier została sprowadzona do parteru podwójnym blokiem.

0
0
0
0
0

Błażej Krzyształowicz prosi po raz drugi w tym secie o czas.

0
0
0
0
0

II set, 21:19 Podbity atak Grobelnej z II linii, a w kontrze Agnieszka Kąkolewska nie pozostawia złudzeń.

0
0
0
0
0

II set, 19:18 "Zacięły się" gospodynie w ofensywie, a Gabriela Polańska to wykorzystuje.

0
0
0
0
0

II set, 18:17 Katarzyna Konieczna podarowała punkt rywalkom psując zagrywkę.

0
0
0
0
0

To była czwarta kolejna akcja wygrana przez Grot Budowlane. Marek Solarewicz prosi o czas.

0
0
0
0
0

II set, 17:15 Posypało się przyjęcie u wrocławianek, a po łódzkiej stronie zimną krew w kiwce zachowuje Gabriela Polańska.

0
0
0
0
0

II set, 17:13 Lewe skrzydło Grot Budowlanych nie daje rady, ale Sylwia Pycia przypomniała o sobie atakiem z krótkiej.

0
0
0
0
0

Julia Twardowska w miejsce Martyny Grajber.

0
0
0
0
0

II set, 16:12 Agnieszka Kąkolewska mocno i pewnie ze środka.

0
0
0
0
0

II set, 15:11 Kaja Grobelna znów bije po palcach, ale znów zdaniem sędziów jest to autowy atak. Brak słów.

0

II set, 14:11 A teraz moglibyśmy zrobić "kopiuj-wklej" z poprzedniego wpisu.

0
0
0
0
0

II set, 12:11 Podbity atak Grobelnej, a w odpowiedzi punktuje Natalia Mędrzyk.

0
0
0
0
0

II set, 11:10 Katarzyna Konieczna mieści się między antenką i blokiem.

0
0
0
0
0

II set, 10:8 Uśmiechnęło się szczęście do Impelek. Po zagrywce Moniki Ptak piłka prześlizgnęła się po taśmie na łódzką stronę.

0

II set, 8:8 Katarzyna Konieczna atakuje w aut. Po bloku, ale tego znów nie widzą sędziowie.

0
0
0
0
0

II set, 8:6 Megan Courtney zablokowana przez duet Polańska-Vincourova.

0
0
0
0
0

II set, 8:4 Monika Ptak po raz kolejny świetnie ze środka.

0
0
0
0
0

II set, 7:3 Zbyt mocno ściągnęła piłkę w ataku Gabriela Polańska.

0
0
0
0
0

II set, 5:3 Natalia Mędrzyk po prostej i po bloku z lewej flanki.

0
0
0
0
0

II set, 4:2 Wyblokowana Konieczna, ale Agnieszka Kąkolewska zachowuje więcej zimnej krwi przy siatce.

0
0
0
0
0

I set, 3:1 Źle dograna piłka do Pyci, łódzka kapitan atakuje w taśmę.

0
0
0
0
0

II set, 1:1 Agnieszka Kąkolewska punktuje ze środka.

0

I set, 25:19 Drugą piłkę setową dla gospodyń wyrzuca w aut Grobelna. Pierwsza partia dla Impela.

I set, 24:18 Zaczaił się wrocławski blok na Martynę Grajber i zatrzymał atak łódzkiej przyjmującej.

0
0
0
0
0

I set, 22:18 Z trudnej piłki punkt zdobywa Kaja Grobelna.

0
0
0
0
0

I set, 22:16 Kłopoty z atakiem Grot Budowlanych bezlitośnie wykorzystuje Agnieszka Kąkolewska.

0
0
0
0
0

I set, 20:16 Kapitalna obrona Sawickiej, a w kontrze skuteczna Megan Courtney.

0
0
0
0
0

Powraca Martyna Grajber w miejsce Twardowskiej.

0
0
0
0
0

I set, 18:15 Przestrzeliła Katarzyna Konieczna.