• 18:25
  • 15:25
  • 25:20
  • 22:25
To pierwsza wygrana dąbrowianek w tej edycji LM. Teraz polski zespół będzie przygotowywać się do wyjazdowego spotkania z ŁKS-em Commercecon Łódź, a w dalszej perspektywie mają mecz u siebie ze słynnym Fenerbahce Stambuł.
0
IV set, 22:25. Było groźnie przez pewien okres tego seta, ale kolejny punkt Kaliszuk wyjaśnił, kto wywiezie z Saint Raphael trzy punkty.
0
IV set, 22:24. Jakże cenny dla Taurona MKS-u udany atak Kaliszuk.
0
IV set, 22:23. Blok Vindevoghel na Horce!
0
IV set, 20:22. Powazny błąd Ganszczyk na środku siatki.
0
IV set, 18:22. Michel byłą nieco zdziwiona, że Sikorska z Kaliszuk zatrzymały jej lekkie uderzenie. Ostatecznie sędzia dopatrzył się błędu polskiej ekipy.
0
IV set, 17:22. Piłka po ataku Angeloni wróciła... w jej buty.
0
IV set, 17:21. Paszek wykorzystała sportową złość w swoim uderzeniu.
0
IV set, 17:20. Kiepska zagrywka Horki, przewaga znacznie stopniała.
0
IV set, 16:19. Aut Horki, co wychwyciły także kamery challengu.
0
IV set, 15:19. Seria mistrzyń Francji i kolejny czas dla Taurona MKS-u. Błąd w przyjęciu Kaliszuk ustawił przebieg wymiany.
0
IV set, 13:19. Paszek nabiła się na blok Camery.
0
IV set, 12:19. Na parkiet wraca Włoszka Angeloni.
0
IV set, 11:18. Francuski zespół znów nie dał rady Horce atakującej na pełnym zasięgu.
0
IV set, 10:18. Horka najwyraźniej chce już lecieć z powrotem do Polski, sądząc po tym ataku.
0
IV set, 10:17. Anna Kajalina zatrzymała się znów na rękach fetującej punkt Ganszczyk.
0
IV set, 5:13. Kaliszuk nie była delikatna, uderzenie po prostej wyjaśniło losy wymiany.
0
IV set, 10:15. Musi reagować trener Taurona MKS-u, przeciwnik znów powstrzymał akcje ze skrzydła.
0
IV set, 7:15. Reprezentantka Polski znów zatrzymuje rywalkę, tym razem Abrhamową.
0
IV set, 7:13. Dość niezborne ruchy Ganszczyk zmarnowały potencjał akcji.
0
IV set, 5:13. Kaliszuk wraca do swojej najlepszej gry.
0
IV set, 5:12. Kamila Ganszczyk po raz kolejny przemówiła swoim blokiem: nie tędy droga!
0
IV set, 4:10. Daria Paszek znów serwuje asa serwisowego.
0
IV set, 4:8. Gomiero uderzała z pełnym impetem i zrobiłą to skutecznie, uderzając piłką broniącą Kaliszuk.
0
IV set, 3:8. Sikorska daje swojej ekipie punkt numer 8.
0
IV set, 3:7. Psuje serwis Ganszczyk.
0
IV set, 2:6. Cztery obrony francuskiej ekipy, ale to nie zdało się na nic. Obrona Kajaliny, daleko poza polem gry, była surowa technicznie i to się zemściło.
0
IV set, 2:4. Paszek kapitalnie wyskoczyła do Abrhamowej i zablokowała ją.
0
IV set, 1:2. Wymiana kończy się mocnym blokiem Kamili Ganszczyk.
0
IV set, 1:1. Anna Kajalina coraz pewniej czuje się w akcjach, po których oczekuje się od niej zdecydowanej reakcji.
0
IV set, 0:1. Pierwsza akcja czwartego seta padła łupem przyjezdnych.
0
III set, 25:20. Błąd Kaliszuk w ataku. Gospodynie zasłużenie triumfowały w tej partii, czy odbudują się także w kolejnej?
0
III set, 24:20. Gomiero bezczelnie oszukała niski blok Weiss.
0
III set, 23:20. Dawno nie widzieliśmy Paszek w akcji.
0
III set, 23:19. Belgijka przybliża swój zespół do wygrania seta.
0
III set, 22:19. Słabsze rozegranie Weiss pozwolił Saint Raphael na ustawienie punktowego bloku. Czas dla polskiej drużyny.
0
III set, 20:19. Mogły odetchnąć dąbrowianki, piłka po bloku na Kaliszuk minęła pole punktowe o centrymetry.
0
III set, 20:18. Mistrzynie kraju mogą liczyć na Vindevoghel.
0
III set, 19:18. Blok na Angeloni, wcześniej nieczyste odbicie Camery.
0
III set, 19:17. Kajalina i Horka w ostatnich uderzeniach nie bawiły się w półśrodki.
0
III set, 18:16. Szczęśliwy punkt po plasie Heleny Horki.
0
Kathleen Weiss na parkiecie.
0
III set, 18:15. Robi się groźnie, miejscowe po raz kolejny wyczuły zamiary Kaliszuk.
0
III set, 16:15. Sporo świetnych obron i trochę szczęścia, ale MKS nie obronił tej akcji. W końcu Kajalina wzięła sprawy w swoje ręce.
0
III set, 15:15. Menghi korzysta z wysokiej piłki na środku, znów remis.
0
III set, 14:15. Ten set nie należy do najlepszych w wykonaniu Tamary Kaliszuk.
0
III set, 13:15. Kajalina zbierała się do ataku wolniej niż leciała piłka, co nie mogło skończyć się dobrze.
0
Bez skutku, punkt dla Saint Raphael.
0
III set, 13:14. Sprawdzamy, czy po ataku Horki Francuzki popełniły choć drobny błąd.
0
III set, 12:13. Pomyłka Angeloni mimo korzystnych warunków do ataku.
0
III set, 12:11. Wysoka Michel znalazła sposób na Kaliszuk.
0
III set, 11:11. Angeloni dość szczęśliwie obija blok.
0
III set, 10:11. Kaliszuk przerzuca blok i mamy remis. Potem as Paszek!
0
III set, 10:9. MKS nie ustępuje, Horka znów zmuszą broniące siatkarki rywalek do biegania za piłką.
0
III set, 9:8. Trener Bregoli bierze czas po punkcie Sikorskiej. Tylko punkt straty przyjezdnych.
0
III set, 9:7. Tauron MKS poukładał się w momencie nieporządnej gry i rękami Kaliszuk wygraj akcję.
0
III set, 9:5. Duży błąd obrony MKS-u, Vindevoghel zagrała prostą piłkę w środek, której nikt nie zdołał podbić.
0
III set, 8:5. Horka zbyt mocno ściągnęła piłkę, przez co Francuzki powiększyły prowadzenie.
0
III set, 7:5. Kajalina wyrzuciła piłkę mocno w aut, a może jednak było po bloku? Kamera uznała, że poprawna jest pierwsza odpowiedź.
0
III set, 7:3. Ganszczyk dograła swobodną piłkę najgorzej, jak można było.
0
III set, 6:3. Mistrz Francji ucieka, Anna Kajalina robi sporo szkód polskiej ekipie swoim serwisem.
0
III set, 4:5. Obrona MKS-u została nieco przegoniona po parkiecie, z czego skorzystała Michel w kontrze ze środka.
0
III set, 2:3. Przewaga siły i precyzji ataku jest po stronie Taurona MKS, i to od dłuższego czasu.
0
III set, 1:2. Horka nic sobie nie robi z podwójnego bloku.
0
III set, 1:1. Chwilę potem Kaliszuk ominęła słabo postawiony blok Estonki.
0
III set, 1:0. Tym razem pierwsza akcja dla gospodyń, Vindevoghel zagrała sprytną kiwkę.
0
II set, 15:25. Paszek wystarczyło jedynie splasować w środek parkietu, by dokończyć seta na korzyść Taurona MKS-u.
0
II set, 15:24. Nieczyste odbicie Letizi Camery.
0
II set, 15:23. Horka swobodnie uderzyła na lotnym bloku rywalki.
0
II set, 14:21. Kaliszuk uspokaja sytuację.
0
II set, 14:20. Horka, lekko wybita z rytmu, nie zaatakowała celnie.
0
A zatem Drabek chyba nie wejdzie na parkiet jako przyjmująca. Wróciła Kaliszuk.
0
Mamy małe zamieszanie związane z rolą Drabek: czy została wpisana jako libero czy przyjmująca?
1
Kinga Drabek za Kaliszuk na poprawę przyjęcia.
0
II set, 13:20. Kolejna dość niefrasobliwa wystawa Castiglione.
0
II set, 11:20. Atak z trzeciej strefu autorstwa Ganszczyk zasłużył na brawa.
0
II set, 10:19. Horka bardziej wciskała niż atakowała piłkę, ale pomyślnie dla zespołu.
0
II set, 9:18. Anna Kajalina zbiła piłkę mocno, przed siebie, po skosie i celnie.
0
II set, 8:18. Castiglione łatwo wygrywa przepychankę na siatce z Ciarą Michel.
0
II set, 8:16. Obie ekipy były bliskie pogubienia się, zwłaszcza przy siatce, koniec końców Vindevoghel uderzyła daleko w aut.
0
II set, 7:15. Paszek pewnie uderzyła w pole na czystej siatce.
0
II set, 7:14. Pierwszy od dawna punkt Saint Raphael po autowej zagrywce Castiglione.
0
II set, 6:12. Letizia Camera została ofiarą wyniku, ustąpiła miejsca Novotni-Kasić. A MKS punktuje.
0
II set, 6:11. Piłkę w aut wyrzuciła Angeloni.
0
II set, 6:9. Póki co Tauron MKS broni większość akcji rywala z Francji i kończy w pierwszym uderzeniu po obronie.
0
II set, 6:7. Atak Paszek, jakby strzeliła z bicza - szybki i nieuchwytny.
0
II set, 6:6. Znów remis po uderzeniu Kajaliny.
0
II set, 4:6. Blok Ganszczyk, potem Sikorskiej - do tego elementu nie można mieć na razie zastrzeżeń.
0
II set, 4:4. Mierząca 203 centymentry wzrostu Estonka Kajalina przebiła się przez ręcej przeciwniczek.
0
II set, 3:3. Znowu na parkiecie królował chaos, z którego wyłoniła się Kaliszuk z kończącym uderzeniem.
0
II set, 3:2. Lemańczyk była o krok od podbicia piłki po wybloku swojej ekipy.
0
II set, 2:2. Teraz mistrzynie Francji zemściły się blokiem na Kaliszuk.
0
II set, 0:2. I jeszcze jeden, i jeszcze raz!
0
II set, 0:1. Dobry start seta, Ganszczyk znów wykazała się w bloku.
0
I set, 18:25. Helena Horka pewnie obiła blok i zakończyła seta. Niska skuteczność francuskiego zespołu mocno odbiła się na wyniku.
0
I set, 18:23. Dąbrowiankom pomaga dotknięta siatka, do gry wejdzie system wideoweryfikacji.
0
I set, 18:22. Szalona akcja, gdzie sporo było ratunkowych obron. Kaliszuk zakończyłą ją autowym uderzeniem, trener Serramalera musi reagować przerwą.
0
I set, 17:22. Gospodynie gonią wynik, została zablokowana Kaliszuk.
0
Nieskuteczna Anna Kajalina schodzi na rzecz Irene Gomiero.
0
I set, 15:22. Kolejny dynamiczny atak Kaliszuk po wystawie z głębi pola trafia tam, gdzie powinien.
0
I set, 15:21. Znów swobodnie i pewnie uderzyła Aleksandra Sikorska.
0
I set, 15:20. Piłka po zagrywce Paszek poleciała trochę za daleko.
0
I set, 14:20. Przesunięta krótka do Sikorskiej została wymierzona idealnie przez Yael Castiglione.
0
I set, 14:19. Daria Paszek pewnie przez niski blok.
0
I set, 14:18. Przypomniała o sobie Sara Menghi.
0
I set, 13:17. Daria Paszek skutecznie uderzyła mimo dość niskiej i trudnej wystawy.
0
I set, 13:16. Horka dotyka siatki, wcześniej Castiglione niepotrzebnie popisywała się atakiem przy siatce.
0
I set, 12:16. Na razie jedna Tamara Kaliszuk robi na parkiecie więcej niż wszystkie skrzydłowe gospodyń.
0
I set, 11:15. Horka nie miała idealnej piłki, ale obiła piłkę o blok rywalek, wyrzucając ją poza pole.
0
I set, 10:14. Castiglione ustrzeliłą zagrywką Veronicę Angeloni.
0
I set, 10:13. Blok-aut Horki.
0
I set, 10:12. Francuzki wybroniły wszystkie uderzenie rywala, a Brytyjka Michel po raz kolejny zaszalała, tym razem zatrzymująć Ganszczyk.
0
I set, 9:12. Castiglione nie zaskoczyła Michel atakiem z drugiej piłki.
0
I set, 8:12. Castiglione sprawdziła się w tej akcji.
0
I set, 7:11. Michel na raty, ale punktuje z obiegnięcia.
0
I set, 6:10. Tamara Kaliszuk jako główna opcja w ataku po złym kontrataku Francuzek - to się sprawdza.
0
I set, 6:8. Sara Menghi była szybsza od dąbrowskiego bloku.
0
I set, 5:8. Kolejny swobodny i skuteczny atak Kaliszuk, zaś mistrzynie Francji po raz kolejny oddały piłkę za darmo.
0
I set, 5:6. Brytyjka Ciara Michel świetnie zagrałą z obiegnięcia.
0
I set, 4:6. Efektowny blok Horki i Kaliszuk.
0
I set, 4:5. Nieporozumienie Castigilione i Kaliszuk w obronie.
0
I set, 3:5. Angeloni spisała się w sytuacyjnej piłce z drugiej linii.
0
I set, 1:5. Kajalina została przypilnowana blokiem, a w kontrze dużo lepiej pokazała się Helena Horka
0
I set, 1:4. Kaliszuk zrobiła swoje na prawym skrzydle.
0
Szybki bierze czas włoski trener Saint Raphael i trudno mu się dziwić (0:3)
0
I set, 0:2. Liesbet Vindevoghel atakuje mocno w auto po długiej akcji. Francuski zespół mocno chaotyczny w obronie
0
0
Saint Raphael: Kajalina, Camera, Angeloni, Vindevoghel, Michel, Menghi, Giardino (libero)
0
I już za chwilę zaczynamy! Magdalena Śliwa jest przebrana w klubową koszulkę! MKS: Castiglione, Horka, Kaliszuk, Paszek, Ganszczyk, Sikorska, Lemańczyk (libero)
0
Dąbrowski MKS dobrze wspomina swoje francuskiej przygody w Lidze Mistrzyń... a konkretnie jedną. W sezonie 2009/2010 zagłębiowski klub, debiutujący w tych rozgrywkacg dzięki dzikiej karcie, dwukrotnie pokonał w fazie grupowej ASPTT Miluza (3:0, 3:1).
0

Kto wygra?

0
Za mniej niż pół godziny rozpoczynamy drugi bój Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza w Lidze Mistrzyń. Czy polskie zespół poradzi sobie w wyjazdowym boju z mistrzem Francji?